Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

ritulka
autor
5. feb 2009

ajoj lilusiatko 😉 ...

maryah
5. feb 2009

ritulka, no doma bolo super, behala som vacsinou po doktoroch, ale doma je len doma... v polovicke aprila ideme nastalo domov tak sa uz neviem dockat...
ahoj lilus 🙂

lilusiatko
5. feb 2009

ahoj maryah 🙂 mas naozaj velmi peknucku fotku 😉

antoniab
5. feb 2009

ahoj baby
ritulka idem domov len na tyžden pondelok na krv piatok pre vysledky či mi zabrali lieky a či mam hormony ok a potom sa to už podarííííííííííííííííííííí 😉

lilusiatko
5. feb 2009

antoniab drzim palcekyyyyyyyyy 🙂 😉 😵

ritulka
autor
5. feb 2009

mary lebo aj dasa ide domov na stalo....sa mi zda, ze ta sa stahuje naspat v marci...nie??? doma je doma

antoniab dufam a verim, ze budu len dobre vysledky...

ritulka
autor
5. feb 2009

jaj ten moj chlap si tedaz pecie zemiaky a vonia to tu 😠

antoniab
5. feb 2009

aj ja dufam a dakujem 😉 vám
mary aj vam tak nasnežilo nam tu dnes tak nasnežilo a anglici stoho mali normalne chaos aj školy pozatvarali 😅

ritulka
autor
5. feb 2009

antoniab to vazne??? 😀 😀 😀 lebo volala segra a ze anglani su total hotovy zo snehu...ze do prace nechodia 😀 😀 😀 hotova kalamita pre nich...a hlavne nikde nemaju zimne pneunatiky, tak aj segra sa len smyka 😀

antoniab
5. feb 2009

no tak tak jaj mna to tak rozčuluje lebo idu potom jak kačičky nesu schopni sa ani pohnut bo plyn naplno no proste nevedia čo je sneh 😀 😀

maryah
5. feb 2009

ritulka, dasah ide domov nastalo v septembri...
antoniab no oni su tu nenormalni 😀 😀 😀 . aj dnes nam tu snezilo a par dni dozadu dost snezilo a presne ako hovoris, boli tu kalamity 😀 . manzel niekde cital, ze pri londyne v nejakej fabrike pri tejto kalamite prisli do prace len slovaci a poliaci, ostatni boli pokakani z toho 😀 😀 😀 ... ale na druhej strane mozno je to preto lebo tu su len letne gumy... ale aj pri zimnych by tu havarovali... dnes sme s manzelom boli v izbe, poculi sme auto ako islo rychlo a zrazu, ze baaaaaaaaaac... pozreme vo oknom a dve auta sa tu zrazili... a stava sa to tu castejsie, to je ich typicke jazdenie a keby tu mali nasnezenu celu zimu tk to si ani neviem predstavit 😀

ritulka
autor
5. feb 2009

antoniab presne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maryah
5. feb 2009

tak to sa vsetky zhodujeme 😀 😀 😀 😀 😀

ritulka
autor
5. feb 2009

maryh viem si to predstavit...anglani keby prisli do tatier, tak by ani nos nevytiahli z izby... 😀 no super, ze slovaci a poliaci v praci a domaci doma 😀

dasah
5. feb 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 mary kde na tie fotky chodis?posli na pamiatku nebud lakoma

ritulka
autor
5. feb 2009

ajoj dasah 😀 ze ma peknu fotecku...

antoniab
5. feb 2009

no tak to si ma dostala maryah 😀 😀
tak letne či zimne aj unas sa jazdi aj na letnych v zime no ale keby mali neviem kolko snehu ale rano nasneži a večer ani stopi a vraj kalamita šak ma dnes aj v robote trocha jeden namichnul my hovori že hrozne počasie a ja že nie a on sneh a ja no a ja nemam problem zo snehom ale ked tu vkuse leje to je horrible weather tak kukal namna jak na magora no čo nech si trhne musim donies fotky s tatier tak ich trafi

maryah
5. feb 2009

presne antoniab, a ked som im hovorila, ze na slovensku je bezne po kolena snehu tak mali dost

dasah
5. feb 2009

no antonia ja som bola zasa v pondelok v skole ale len dve hodky a potom nas poslali domov ze snezi ze je velka kalamita a trieda sa rusi hahahaha a mi sme sa len smiali ze 10cm a kalamita

ritulka
autor
5. feb 2009

antoniab si mu dala 😀 😀 😀

ty nevedia o svete nic 😀

dasah 😀 😀 😀 este lepsie

ritulka
autor
5. feb 2009

bambulky moje idem hajat....rano skoro vstavam....packo 😉

maryah
5. feb 2009

ahoj zajtra ritulka 😉 dobru nocku

antoniab
5. feb 2009

tak tak baby ale hlavne by museli vediet kde je slovensko 😀 😀
tak idem spinkat majte sa krasne papa 😉

ritulka
autor
5. feb 2009

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, cmuk

maryah
5. feb 2009

no antoniab, to je zase dalsia kapitola adlha debata 😀 😀 😀
dobru noc babenky

mamartinka
6. feb 2009

🙂 🙂

antoniab
6. feb 2009

ahoj babulky ako dnes? mne došla mrcha 😉 som ju čakala tento mesiac na 100% 😀 😀 len ma prekvapila že prišla o 2 dni skor /ale to asi urobil ten stres/no aspon skor odide 😀 😀

lulu19
6. feb 2009

ahojte baby tak ja hlasim mrcha neprisla zatial ze by posluchla a isla na tu kubu co jej lenusska ponukla 🙂
je mizle taky mam pocit ze budem chrckat prehana ma a boli na brusko dole tak neviem nikdy ma neprehana pred mrchou neviem co si mysliet

lulu19
6. feb 2009

baby kde ste ☹

maryah
6. feb 2009

cau lulu, ja som tu... ake mas plany, co budes robit, nepojdes k dokymu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre