Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

figurka.m
12. feb 2009

Felicia nic v zlom, ale netvrdila si naposledy ze si tehotna? tak ako 😎

maryah
12. feb 2009

no inac, chybala si nam tu tak prispievaj 😵 😵 😵

figurka.m
12. feb 2009

mary, dakujem a slubujem, ze sa uz polepsim, to najhorsie je uz za mnou, ale normalne som myslela ze mi uz svihne 😅

ritulka
autor
12. feb 2009

veru, veru figur, pod popisat....co mam ja hovorit, sedim v jahodach, ale tesim sa, ze ste tu 😀
cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

maryah
12. feb 2009

figurka, presne to som sa jej pytala aj ja 😉
ritulka, kedze je tu opat tak by mohla vediet, ze je jasne, ze bude dostavat otazky tak neviem preco pise, ze niekto vyvolava hadky alebo co... dufam, ze sa poucila 😕

ritulka
autor
12. feb 2009

mary je to asi nepoucitelny clovek... 😉

dasah
12. feb 2009

figurka ak mas depky tak supsa na psc nezabudaj ze mi sme tu pre teba a nielen pre teba ale pre vsetkych ked clovek debatuje tak sa mu hned zlepsi nalada .............ja mam teraz ties mensiu depku ale nastastie maryah ma dnes upokojila,ze moja mala sestricka? 😅 😅 😅 😅 😅 ........./jeeeeeeeeeej velka lebo ona je totisto vyssia odomna/ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maryah
12. feb 2009

pri depke je najlepsie sa vykecat... alebo ja ked mam depku tak si napustim horucu vanu, polezim si tam a ked vypustam vanu tak depka ako keby isla prec spolu s vodou... a este k tomu nejaky dobry casopis do vane a hodina je moja 😉

figurka.m
12. feb 2009

no myslim, ze si za to vsetko moze sama, citala som aj v inych temach......ja osobne ludi co si za kazdu cenu nieco vymyslaju, len aby boli zaujimavy vobec nemusim 😒

dasah
12. feb 2009

no tak to aby som napustala vanu 😠 😠 😠 😠

felicia1
12. feb 2009

dufala som ze sa totu upokojilo, zjavne nie, takze vas uz nebudem otravovat

majte sa pekne a nedepkujte,neni to dobre na nic, babo pride co chvila

mala som vas ozaj rada

maryah
12. feb 2009

dasah, cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😉

ritulka
autor
12. feb 2009

teda tu je nejaky vanova tema proti depke...ale ked ja som teraz v takom kludnom obdobi...uz to mam davno oddepkovane...ako vam mam pomoct, ja som v pohodeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

figurka.m
12. feb 2009

no ja keby ze napustim vanu, tak v momente tam plava moj buduci skolacik 😎 inac boli sme na zapise a v septembri nastupuje, to bude zabava 😀 😀 😀

ritulka
autor
12. feb 2009

jej figur, takze budes mat doma prvacika...a uz mu aj zubky vypadaju, to je take chutne, taky strbavy prvak 😀

figurka.m
12. feb 2009

no to sa najviac tesim ked bude taky strbavy a potom mu narastu tie velikanske zubiskaaaaaa 😀

maryah
12. feb 2009

jeeej figurka, to je zlateeeeeee... a maly sa tesi do skoly?

aplless
12. feb 2009

figur aj my ideme do skoly v septembri to bude teda zabava 🙂
kuknite foto idem za malou vecer nakuknem ked ju dam spat ahojte zatial

ritulka
autor
12. feb 2009

figur presne to som myslela 😀 😀 😀

ritulka
autor
12. feb 2009

ahojky aplless a prid vecer....ved vies, ze tu sa zije v noci 😀

aplless
12. feb 2009

no nasa ma uz tri nove zuby dva dole a hore jednu lopatu 😀 ale nevadi ved jej to pekne casom dorastie a taka je zlata teraz

figurka.m
12. feb 2009

no maly pred zapisom nechcel o skole ani pocut 😠 on sa ucit nebude lebo bude z neho zlodej, tak som mu povedala ze nalepsi zlodeji su taki ktori maju 3 VS a sedia vo vlade 😉 no nastastie po zapise zmenil nazor, zapacili sa mu mlade pani ucitelky, tak uvidime 😕

maryah
12. feb 2009

figurka 😀 😀 😀

ritulka
autor
12. feb 2009

figur a maly aky lapaj.... 😀 o peknej kariere sniva a vidim, ze ty s nim 😀 😀 😀

figurka.m
12. feb 2009

no co uz , var nebude domy stavat ako jeho tato, lepsie mu bude drimat vo vlade 😀 😀 😀

maryah
12. feb 2009

a za ake prasule... 😉 aspon sa budeme mat lepsie 🙂

dasah
12. feb 2009

babenky aj ja vas opustim ale len na hodku moznoze aj dlhsie viete co idem robit?zafarbit si hlavu,vlastne vlasy na cerveno akosi som dostala chut.............mary nebojkaj nabuduce farbis ty 😝 😝 😝 😝 😝

ritulka
autor
12. feb 2009

jaj figur, pravdu mas...potom nech mysli pri rozpoctoch aj na nas 😀 😀 😀

ritulka
autor
12. feb 2009

dasah no skoda....ale prid este, nasa rudovlaska 😀

dasah
12. feb 2009

aj ja chcem mat znameho vo vlade......... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀 ......mary snaz sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre