Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

maryah
14. mar 2009

ritulka, ake mate? cestne motorky? moj chce nejake cestne enduro... moc sa tomu nerozumiem, ale vyzera dobre 😀. mne sa pacia cestne, ale na moju vahu nemozne 😀
nyya, bol uz priatel na slovensku? pacilo sa mu tam? preco nemoze ist teraz s tebou?

ritulka
autor
14. mar 2009

mary uz je v pohodeeeeeee, pomohlo jej, ze sme tam boli ked to bolo este cerstve..teraz ma uz noveho a ten by jej zniesol aj modre z neba....prave teraz su na vylete v New Yourku.... 😀

mamartinka
14. mar 2009

my ideme 19.04. na Slovensko.na dva tyzdne.ani by sme nie ale koli krsteniam aj ideme.

nyya
14. mar 2009

ritulka chcela by som prist koncom aprila lebo vtedy si mozem zobrat volno z robotky....

ritulka
autor
14. mar 2009

mary mame nejaku kawasaki a ta novsia je honda cbr 1000.... a jasne, ze cestne mame, to je jeho srdcovka 😀
teda az po mne 😀

nyya
14. mar 2009

mary jasne ze bol a pacilo sa mu a velmi 😉 😉 ved by som mu dala keby nie....lebo on vtedy musi ist do bulharska do jeho skoly...a vibavit si veci...a ja musim ist domou vybavit si papier na svadbu a ist ku doktorke...tak sme to vyriesili takto ☹ ☹

maryah
14. mar 2009

ritulka aj ty jazdis na motorke? to je dobre, ze je sestra uz spokojna 😵
mamartinka, kto ma krstiny?
nyya, ako dlho nebudete spolu?

nyya
14. mar 2009

tyzden a mozno aj dva....ale tak to bude ok

maryah
14. mar 2009

baby, posielali ste uz od tadialto balik? ak ano, 😅 kolko vas vysiel?

maryah
14. mar 2009

nyya, budete si velmi vzacni a potom sa navzajom od samej lasky zjete 😵 😵 😵

ritulka
autor
14. mar 2009

mary no vozim sa sem tam...teda vozi ma muzik, ja si netrufam... 😀

ritulka
autor
14. mar 2009

nyya presne, ako pise mary....bude ti sice smutno, ale potom, ked sa stretnete, to bude tutu mutuuuuu

nyya
14. mar 2009

mary ja som posielala a ak posles do 2 kg tak by ta to vyslo tak 15 libier a ajk viac to to sa ti neoplati by si sa nedoplatila radcej posli dva alebo aj tri...ale odelene...no budeme si vzacnejsii ale mu sme skoro stale bez seba lebo on je cely den v robotke a az vece o 22 pride domou a potom ideme spat tak je to tak na prd...

nyya
14. mar 2009

ritulka ked mi sme aj bez toho malinko spolu on je stale v robotke....ale tak domoou musim ist potrebujem....a potom bude velike tutu mutu 😉

maryah
14. mar 2009

nyya, balik ma 3100g...

nyya
14. mar 2009

to je kolko kg???to su 3 kg???prepac ale matika mi moc nejde 😉

maryah
14. mar 2009

hej nyya, su to 3 kila. joooj, myslis, ze to bude drahe 😢

ritulka
autor
14. mar 2009

nyya a hlavne, mate pred svadbou a to bude predsa na cely zivot....takze neboj, bude to dobre 😉

maryah
14. mar 2009

baby, idem ja od vas... ideme pozerat s drahym nejaky film 😵 😵 😵

nyya
14. mar 2009

posli to dvomi balikmi lebo tot by ta stalo asi tak okolo 40 libier a viac.....posli to pol na pol...to budes mat lepsie 😉

nyya
14. mar 2009

beskaj mary a dnes vecer ako anjelik 😀 😀 😀 😀

ritulka to je pravda ved to nejak prezijeme 😉 😉 ritulka mozem sa ta nieco spitat????

nyya
14. mar 2009

je tu este niekto???

nyya
14. mar 2009

tak ja uz beskam tiez.pappa.a dobru nocku babenky moja🙂))

ritulka
autor
14. mar 2009

nyya ano??? co moja 😉

ritulka
autor
14. mar 2009

uz ste prec ☹

ritulka
autor
14. mar 2009

zelam aj ja pekny vecer este a ja idem asi spat...som total unavena 😵

antoniab
15. mar 2009

ahoj 😉
uz iba 5dni a idem domov 😵 😵 😵

nyya
15. mar 2009

awojte babenky ako sa mi mate dneska???a co robkate ako vzdy nudnu nedelu??? 😉 😉

maryah
15. mar 2009

ahojteeee, prajem nadhernu nedelu 🙂 . ja uz ju mam dobru, prisla som z prace a uz mi je lepsie... boli ma hlava a v praci sa mi tocila... uz mi je fajn, akurat popijam riadneho "smrtaka". mavam nizky tlak tak si nastastie mozem dat kavy dostatok 🙂 a co vy, ako sa mate?
antoniab, uz len 5 dni??? tak to riadne leti 🙂 . budes mat pristup na net?

antoniab
15. mar 2009

ahoj baby aka bola nedela ja super v meste po straaaaaaaaaaaasne dlhej dobe 😀 😀
mary ano doma mame net a nie jeden 😀 😀 jeden ma brasko na notebook a druhy mame normalka na kabel ci ako len dufam ze bude cas ale vecer dufam bude inek musim vela obehat lebo sme vovelkom zacali riesit byvanie tak musim zistit dostupni pozemok a dohodnut normalnu cenu ale mamina hovorila ze sa da uz aj za 700meter stverecni kupit tak to by bolo super projekt mam len je siroky na moj pozemok tak ak by sa dal zuzit uvidim ale mam aj vlastnz nakres ale zas musim zistit kolko by ma stalo prekreslenie do reality a uz oxidujem na modrej streche lebo dumame z coho stavat 😖 ja by som chcela toho roku oco ze narok no ale uvidim ako sa mi podari vybavit papiere a prasulky su tiez doooooooooooost podstatne
som rada aj preto ze sa mi hlava zamestnala niecim inym co je suuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeer ale ak budu vysledky ok tak budem najstastnejsia ale mam takeho tusaka ze to tak nebude 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre