Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

antoniab
20. mar 2009

ahoj baby
dasha vitaj naspat ako v krasne slnecnom anglicku my sme mali krasne pocasie 😵 az ma stve ze idem domov a tam sneh 😠 no ale doma doma
baby ja este niesom pobalena a rano letim 😲 😲
jaj ja som mala vcera taku radost konecne klesli ceny pozemkou a ja mozem doma coto povybavovat troska sa nam skomplikoval projekt budeme si musiet nechat urobit namieru no ale co uz ja sa tak tesim ze mi nevadi ze niesom tehu a jedine co mi beha porozume je moj domcek a nahrabat nan prasulky a hajde domu 😀 😀
telny tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne a vytaj v klube vydatich a opatrujte sa 😉

ritulka
autor
20. mar 2009

antoniab a na kolko ides domov, lebo mam hlavu deravu 😀 tak sup sup, treba sa pobalit a hlavne teple veci doporucujem, lebo je tu otrasne pocasie...total kosa

ritulka
autor
20. mar 2009

tlenka rataj s tym, ze budes nervozna az do svadby..lebo to inak ani nejde...ale o to to bude vsetko krajsie, sama uviids....a tesime sa na fotocky 😀

maryah
21. mar 2009

kukuk babenky... ako vikendujete?

nyya
21. mar 2009

aooojte babenky ja som ti tak trosku dlhsie nebola ale mali sme toho vela v robotke...a ako sa mi mate vy???a co je tu noveho??? 😉

maryah
21. mar 2009

cau nyya, mate vela roboty?

maryah
21. mar 2009

nove tu nic nie je... tlenka ma svadbu v sobotu... ty mas kedy? v septembri? tesis sa, ze?

lenusska
21. mar 2009

Ahojte mojenka,
Ja nic new a tiez nejak nestiham nic

ritulka
autor
22. mar 2009

avojte, posuvam nas na prvu stranu... 😀 ja tiez nic noveho ☹

nyya
22. mar 2009

mary no mali sme ale teraz az do vianoc bude chvilku pokoj len svadby a tak.. 😉 to uz v sobotu...no ja mam o 5 mesiacov a 5 septembra co uz sa pomalinky blizi 😉 😉 😉 hej teskam sa a moooc....

babenky prajem vam aj ked niesme este mamicky krasny den matiek 😉 😉 😉

nyya
22. mar 2009

babenky ste tu niekto????dneska mi je tak trosku smutno....lebo tuto v zahraniciy maju dneska den matiek...a moj priatel mi povedal rano je ma jedno zelanie aby o rok v tento den som aj ja oslavovala a bolo mamickou a aby sme boli rodicmi...

maryah
22. mar 2009

ake je na slovensku pocasie??? tu je krasne a slnecno... uplne nezvyk na anglicko a myslim si, ze to je zaciatok a aj koniec leta 😀

nyya
22. mar 2009

mi tu v irsku mame tiez pekne celkom dneska neni tu slnieckko ale mame tu teplucko...ako sa mi mas dneska mary???

maryah
22. mar 2009

ja v pohode... dovarila som a teraz len lenosim pri pc a cakam navstevu 🙂

nyya
22. mar 2009

a koho ze nam takeho cakas 😉 😉 😉 ???

antoniab
22. mar 2009

ahoj baby tak ja som uz na slovensku no co napisat ja ked dojdem domov tak unas sa stale nieco deje babka mala vcera vysoky tlak a problem zo srdcom tak bola zachranka a je v nemocnici tak dufam ze ostane len pritom lebo ked idem domov sama tak sa unas pise cierna kronika a to by som uz nezvladla
zajtra sa chystam k doktorke na krv vysledky budu piatok tak drzte palce 😝
pocasie je ok dnes bolo pekne slnecno tak to bolo fajn 🙂

maryah
22. mar 2009

antoniab, super, ze si dobre dosla a budem ti drzat palce aby bolo vsetko v uplnom poriadku.
a co sa tyka baby tak to ma mrzi... drzim ti palce aby vsetko dobre dopadlo.

nyya
23. mar 2009

aooojte babenky moje...ako sa mi mate dneska 😉 😉 ?????

maryah
23. mar 2009

ahoj nyyus, akurat som sem dorazila... no, mam sa celkom fajn, bola som v praci a teraz som prijemne unavena vysla z vane... a ty?

nyya
23. mar 2009

aoojki mary...aj ja som dneska unavena....mali sme toho trosku dost ale zajtra mam volno tak sa tesim a uz coskoro idem domou na slovensko...

nyya
23. mar 2009

mary pocula si nieco o piti aloe vera gel???zevraj to pomaha na otehotenie...ale ja neviem nejak sa bojim to vyskusat...

nyya
23. mar 2009

tak ja idem teda vidim ze tu nikto nieje....

maryah
23. mar 2009

nyya, nieco som pocula ohladne toho aloe vera, ale neviem o co tam ide a ani to nejdem skusit... minule som brala nejake kvapky na cinnost vajecnikov a prestali mi ovu bolesti a asi som nemala ovulku... neviem, ale radsej uz nic neskusam. okrem alchcemilky a baby planu neberiem a ani neskusam nic...

nyya
24. mar 2009

mary no aj ja sa bojim viskusat lebo ani neviem o com to je a ci to moze ublizit...radcej budem dalej pokracovat vo vitaminkoch a to staci 😉 a co mi dneska robkas???ja mam dneska volno konecne....

nyya
24. mar 2009

babenky ste tu niekto....

lenusska
24. mar 2009

Ahojte mojenka.. 🙂

Hlasim sa po dlhej dobe.Nove nemam nic akurat moju naladu.Nejak ma to cele prestalo zaujimat.Asi nieje vhodný cas a uz nemam silu to riesit.Necham to tak a ono to pride samo.

Inak ako Lulu a Mimka ????

mamartinka
24. mar 2009

ahojte.je tu niekto?co porabate?

lenusska
24. mar 2009

ahoj moja?
Ako sa mas? co nove?

nyya
24. mar 2009

aoojki lenuska a martinka 😉 😉

mamartinka
24. mar 2009

caute.tak nechcem kricat pst ale som pred mrskou.uz kazdym dnom ocakavam.nyy tebe uz asi konci ze?aspon budete zasa snazilkovat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre