Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

mamartinka
10. máj 2009

mimka tak to by som sa asi aj ja. 😀 inak vsetko najlepsie zelam.

mimomu
10. máj 2009

ale mimka......viem ze nam sa lahko hovori,ale neboj vsetko ma svoj cas,aj ked ja som uz teraz z toho na nervy 😒
tak vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 🙂

figurka.m
10. máj 2009

mimka 😖 no ja som sa ozerinkala vcera, ked dosla krvava pomsta 😝

mimka30
10. máj 2009

Baby ďakujem.

Ja tiež užívam Utrogestan, doteraz som si ho vkladala, teraz keď krvácam ho musím hltať do zajtra. Musím zajtra znova na odber.
Ja som špinila od nedele a vo štvrtok som mala vysoké hcg, teda doki povedal, že je to super. Tak nechápem, čo sa stalo. Od piatku normálna mrcha 😠

antoniab
10. máj 2009

dakujem baby musim nieco vymysliet dufam ze tu dostanem v poho gp inak budem musiet lietat domov len dufm ze to neublizi 😖
mimka ja ja blahozelam k narodeninam ktore budu a dufam ze vsetko bude ok prajem ti len jedine zdravie a // 🤐 😵 😵 😵
na tie lieky sa popytam tak vam dakujem 🙂

mimka30
10. máj 2009

Antoniab aj moja švagriná brala Duphaston, radšej preventívne. A teraz má krásnu dcérku. Uvidíš, všetko dopadne dobre. 😉

Ďakujem za gratulácie, ožeriem sa jak prasa. Už len z tých nervov. 😠

antoniab
10. máj 2009

mimka ides este k lekarovi ?to uz nieje ziadna sanca 😒

mimka30
10. máj 2009

Zajtra idem znova na odber na hcg. Ak to kleslo, tak viem, že nič z toho. Aj keď už teraz viem, že som potratila 😔

Antoniab- ta daj vedieť výšku hcg. Možno čakáš aj dvojičky. 😀 To by bolo super, nie? 😉

antoniab
10. máj 2009

mimka nestras 😀 😀 ale dvojcata mame v rodine 😉

mimka30
10. máj 2009

Antoniab, ak pôjdeš k lekárovi, ihneď sa po odbere spýtaj na hcg. To ti urobia ako prvé, lebo na sone to hneď neukáže, takže hneď zahlás koľko. Som zvedavá 😀

nyya
10. máj 2009

antonia mooooc ti gratulujem 😉 😉 😉 😉 som mooooooc stastna ze si nasa dalsia tehulka a drzkam palceky 😉 😉 😉

antoniab
10. máj 2009

nyya dakujem 😉
zajtra sa chcem ist objednat ku gp aby som vedela ci ma vysetri lebo v anglicku vam prve vysetrenia urobia az po 2mesiaci najlepsie ked pridete zaciatkom 3 tak neviem a mna moj gynekolok na svk upozornoval aby som prisla hned ale ja sa bojim letiet teraz a na endo musim najneskor do konca druheho mesiaca tak neviem ako to mam cele urobit tak som rozmyslala ze ak by ma tu vysetrili tak poslem vysledky domov a ona mi povie co ako no uvidime

nyya
10. máj 2009

antonia chod tu ku gynekologovi teda moju kamaratku zobral hned on by ta mal zobrat hned ...teda ak sa objednas....nebojakaj vsetko bude dobre...a preco by si to mala poslat tvojmu doktorovi???ved aj tak porodis asi v anglicku ci nieje???antonia mozem sa ta spitat..ako dlho ste sa vy snazili o babatko???

nyya
10. máj 2009

je tu niekto?????

mamartinka
10. máj 2009

nyy antoniab sa snazili 10 mesiacov.

tlenka
10. máj 2009

jeeeeeeeeeeee... no ahojte baby, co to tu citam?
gratulujeeeeeeeem z celeho srdiecka antonia, konecne mam nasledovnicku... strasne sa tesim z toho... vsetko dobre prajem,.. nech pekne rastie babatko v brusku a ty sa pekne o seba staraj teraz... takze termin ti vychadza na januar asi, vsak? 😉

posielam ostatnym, verim, ze cim skor dalsia napise taku uzasnu spravu
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉 😵

tlenka
10. máj 2009

antonia: a co sa tyka gynekologa.. ja som nasla // 26.12.08 a snazili sme sa tusim nejak medzi 12.-17.12.08 a ku doktorovi som sla 2.1.09 a potvrdil mi, ze som tehu

mamartinka
10. máj 2009

tleni dakujem za seba.aj ja dufam ze coskoro budeme dalsia tehu.

antoniab
10. máj 2009

joj nyya musela som pustit na pc manzela no ja nechcem rodit v uk v decembri chcem ist domov a uz ostanem doma termin mi podla tych kalkulaciek vychadzana na 15januara je to premna smutni termin je to presne rok co umrel detko ale to tak nesmiem brat 😅
ja hlavne potrebujem ist na endokrinologiu na stitku aby mi upravila lieky co beriem tak to som preto myslela ze si necham urobit testi tu a poslem jej len hodnoty a ona mi podla toho upravi davku nechcem to nechavat tu lebo ked som bola tu na testy tak mi povedali ze to je ok a ze na tehu to vpliv nema a nic sa nedialo a ked som v januari a nasledne v marci bola doma a brala spravnu davku liekov tak sa zadarilo takze im tu neverim 😠
a snazili sme sa ako pise mamartinka 10mesiacov 😉
a bojim sa preto lebo minuli rok v lete ked som sa vydavala bola tehu priatelka mojho brata a ked letela naspat v druhom mesiaci tak potratila neviem ci to bolo letom lebo to bolo az tyzden nato ale bolo to v anglicku a nepacil sa mi pristup v nemocnici a na pohotovosti tak dufam ze vsetko bude ok a nebudem to tu musiet absolvovat 😅

tlenka
10. máj 2009

antonia: neboj.. letiet mozes... ale tusim len do 6 mesiaca tehu, potom sa uz nesmie.. a lieky tiez budes musiet konzultovat, ci mozes brat nejake,... ja som nic nebrala vobec..

sophie1981
10. máj 2009

hoj mati....nahodne som si vsimla tvoj nick, tak som nakukla a to mi je uzasna sprava....srdecne blahozelaaaam.....nech sa v january tesis z drobceka....prijemne tehulkovanie s uspesnym drobcekovskym koncom zo srdca prajem..... 😵 😵 😵

inac co sa tyka lekara, ja som to tiez absolvovala tak slovensko anglicky.....prve poradne ns svk....potom aj uk, aj svk a potom 2 mesiace len uk, a koniec zase svk....na svk mi akceptovali aj poradne z uk....tak supis....ja som prvy krat letela v 17tt......v 4tt som cestovala domov busom, v 12tt naspat do londyna autom s mm....potom let v tom 16tt ta aj spat. v 20tt tam a v 22tt spat...(to sme leteli cez stockholm, kedze zrusili let koly hmlam)..v 34tt sme sli autom uz na stalo domov...vsetko v poho....dokonca som po prvy krat pocitila Katku ked sme vzlietali v 16tt...take poriadne stuchance, nie mravcekovanie.....len treba mysliet pozitivne a vsetko bude dobre...brat to tak, ze to jednoducho musi byt dobre....ja som to 3 tehu brala takto, ze uz to musi byt dobre a uz mam katku v posteli nastahovnu...(postielka zapada prachom... 🙄 )

tak vela stastia a tesim sa s tebou..... 😵 😵

sophie1981
10. máj 2009

a brala som duphaston prvy trimester....plus vitaminy a kyselinu.....inac nic viac....... 😉

antoniab
10. máj 2009

ja lieky na stitku musim brat to mi povedala aj na endo len sa musi pocas tehotenstva upravovat davka lebo telo pracuje inak aj na letaku je napisane ze musia byt presne a spravne uzivane v tehu ma to vpliv na vyvin plodu
fakt mozem lietat tak to pojdem domov ja to nechapam proste sa hrozne bojim 😖 🙄 🙄

antoniab
10. máj 2009

jej bibi dakujem clovek sa nato tak dlho pripravuje a ked to pride tak neviem co mam robit 😝 😀 😀 este ze som urobila test 😀 😀

sophie1981
10. máj 2009

to chce len klud...my sme sa pripravovali 7 rokov a ked mi vysiel test tak som sa s toho nevedela spamatat doooost dlho.....ale tes sa a tes sa...babo to citi...nedaj mu vediet zesa ho bojis.....si jeho mamina..... 😉 ...ty budes hero..... 😀 😀

antoniab
10. máj 2009

ved prave na jednej strane sa hrozne hambin niektori cakaju ovela dlhsie a ja ja sa tesim len sa bojim ze ked sa budem tesit vela tak sa nieco stane ved aj bratovi sme sa tesili a potom ja som to hrozne v nemocnici oplakala a ani som to nezazila na sebe ale zanechalo to namne stopu
ale ano chceto hlavne pozitivne myslenie 🙂 🙂

ritulka
autor
10. máj 2009

Avojte, co to tu citam, sojky moje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Antoniab ja sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim a moooooooooooooooooooc drzim palce, nech to vsetko dobre dopadne.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak sa tesim, ze sa nam to tu konecne zacalo zaplnat tehulkami.... len tak dalej

Figurka moja...moc som drzala palce a este aj drzim...raz to musi prist...to si hovorim aj ja 😉

sophie1981
11. máj 2009

mati, nesmies takto mysliet, treba verit...ja prezila 2x stratu drobcekov.....ale pri katke som sa snazila na to nemysliet...len bud v klude, oddychuj, prvy trimester co najviac......ja som potom robila skoro o konca cleaningy a nanny jobs.....dalo sa to len ked brusko narastlo som bola menej ohybna......juj, ale sa tesim s tebou..... 😉

maryah
11. máj 2009

ahojte baby, jooooooj, taku mam radost z nasej antoniab 😵 😵 😵 . som taka rada, ze sa jej to podarilo a teraz ju budeme rad radom nasledovat 😉

mimka30
11. máj 2009

Maryah, takže hcg kleslo a bol to potrat. Povedal doki. Musíme na genetiku, či sú chromozómy v poriadku.
Držkaj sa moja. Pa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre