Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lulu19
30. jan 2009

ahoj ano aj ja biely ten cisty ten mi chuti najviac ja nesladim nic a aj jogur.mi chutia biele najviac

nyya
30. jan 2009

lulu aj ja som mala take bolesti som sa ani z postele nemohla postavit...iba som sa skrcila a po takej pol hodinke alebo tak nejak to preslo...a potom mi prisla mrska jedna mrchata.. ☹ nebojkaj to je ok to sa niekedy stane ked ti predtim meskala mrska...

nyya
30. jan 2009

babenky idem ja off...tak dobru nocku... 😉

nyya
30. jan 2009

DIDUSKA A AKO SI TO POVEDALA MANZELOVI??? 😉 😉

lulu19
30. jan 2009

no lenze tie bolesti ja mam uz skoro mesiac ☹

maryah
30. jan 2009

ahojte babenky, dlho som tu nebola... vsetky vas zdravim a diduske veeelmi gratulujem a cakame na TTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTT virusiky...
zajtra sa tu stretneme lebo vsetky asi uz spinkate 🙂

didusa.risulo
31. jan 2009

ahojte, som sa pred chvilou zobudila,tak som tu,

nyya muz to nevie, najskor to bolo tak, ze ano, ale kedze prislo k omylu, tak nie a ked mi to potrvrdili z krvy, tak jemu som to uz nepovedala,bude krasny valentin,tak ten to isti

dakujem vam vsetkym pekne

prestala som krvacat,uz len slabe spinenie, takze zajtra testujem a potom dam do albumu a potom hned aj dam prec,mam dovody,radsej nemusi nikto nic vediet,ako sa tu rozculovat

mamartinka, nebudem este nic menit, ani pas menit, je skoro, aj na tehu virusiky si musite pockat, som rizikovka,ale potom sa budete kupat v nich 😀

mamartinka
31. jan 2009

diduli drzim silno palce nech ti to vyde bez komplikacii. 😉

nyya
31. jan 2009

awojte babenky...ako sa mi mate...ja v poslednej dobe nic moc...mam pocit ze mam depku ...neviem rozmislala som ze na chvilku si s drahym dame puazu...som mooc stastna ze tu mame tehulky ale na druhej strane ma mooc mrzi ze ja este niesom tak sa asi kazda jedna z nas citi...asi az moc na to myslim...diduska a tlenka nemyslite si ze ziarlim len aj ja by som chcela tak moooc a preto chcem radcej prestat na to mysliet...a nechat tomu volnu cesticku...lubkam vas 😉

mamartinka
31. jan 2009

nyya ahojcek.ja som na tom podobne.bola som 2 dni.uz je to lepsie.mrska nam konci len kedy spravim testik.neviem. 😉

nyya
31. jan 2009

mamartinka ja mam niekedy pocit ze neviem ci budem tehu....

mamartinka
31. jan 2009

to aj ja.nic si z toho nerob.my sa chceme uz objednat do CAR Bratislava.je to s nami tazke.

nyya
31. jan 2009

☹ ☹ ☹

mamartinka
31. jan 2009

nyy no tak.pozitivum to chce.a kde mame vsetky?tlenula sem este chodi?

shaarka
31. jan 2009

nyya, ked ti bude smutno, pod sa k nam zabavit do temy Ako otehotniet a zaroven sa nezblaznit... 😀

nyya
31. jan 2009

dakujem shaarka moooc....

mamartinka ja neviem kde su vsetki uz sem nikto pomali nechodi...niektore su este v robotke..tlenka sem chodi len ma vela toho okolo svadby a tak...

mamartinka
31. jan 2009

nyya ip.

nyya
31. jan 2009

uz som si precitala....

lilusiatko
31. jan 2009

ahojte baby 🙂 aj ja som si precitala IP a neviem co si mam o tom mysliet...

nyya
31. jan 2009

lilusiatko psssst

lilusiatko
31. jan 2009

Ahoj nyyuska 🙂 neboj nebudem to rozoberat, ved to nepatri do tejto temy 😉 😵

mamartinka
31. jan 2009

lili psssssssssst.nevies o nicom.ani ostatne baby.

tlenka
31. jan 2009

ahojte... co nove?
co tajis mamartinka 😕

lilusiatko
31. jan 2009

Nyyuska nebud smutna, myslim,ze je to normalne mat take depresivne obdobia 😵 ale neboj vsetko bude dobreee 😵

nyya
31. jan 2009

a ako sa mi mas liluska??? 😉 😉 a co mi mas noveho???

lilusiatko
31. jan 2009

Nemame nic nove, zacali sme snazilkovat tento mesiac,ale uz sme museli aj prestat lebo drahy je chory na antibiotikach...takze tak 🙂
jeej ahoj tlenka 🙂 ako sa nam mas?

tlenka
31. jan 2009

baby, co je nove? diduska je tehotna? 😵

nyya
31. jan 2009

ja viem ze je to normalne ale je dobre ked sa mozes s niekim porozpravvat o tom mat kamaratku a ja ju tu nemam...iba vas tu 😉 ja si totiz niekedy berem niektore veci az moc k srdiecku..

tlenka napis shaarke co sa deje a ona ti povie...ale musis jej napisat cez ip

nyya
31. jan 2009

tak to mam mrzi a manzelovi prajem velmi skoro uzdravenie...aby ste sa mohli aj dalej snazilkovat 😉 😉

lilusiatko
31. jan 2009

nyyuska uplne ta chapem, cloveku je tazko ked nema pri sebe nejaku dobru kamosku s ktorou by sa mohla porozpravat...potom je cloveku hned lahsie na dusi 🙂 😵 aj ja mam vsetky kamosky daleko a sme najcastejsie v kontakte cez internet, nieje to to prave orechove ale aj to pomoze cloveku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre