Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

mamartinka
31. jan 2009

sesternica sa ma vydavat.na slovensku.ale zatial co viem len od maminy ze ma mat sestrenica svadbu.dovie ci nas pozvu.ale ona nam bola tak aj mi by sme mali.patrilo by sa.

nyya
31. jan 2009

no ja sa na to tak moooc tesim...ale na druhej strane si povieme oby dvaja ze je to len jeden den ale budeme zit spolu cely zivot co je este krajsie 😉

nyya
31. jan 2009

ja budem mat svadbu v Bulharsku 😉 odtial pochadza moj drahy 🙂

dasah
31. jan 2009

dobru tlenka ..................aj ja chcem ist na svadbu,ale neni komu.........sice by bol synovec,ale jemu sa nechce.......a mam aj netere,lenze tym je zasa prednejsia skola ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lilusiatko
31. jan 2009

dasah tak aspon s nyyuskou a tlenkou budeme pri svadobnych pripravach,ked uz sa v nasom okoli nikomu nechce do svadby 😉 😀

dasah
31. jan 2009

jeeeeeemine ze v bulharsku.......to musi byt teda super myslim zvyka ,prostredie a tak a na slovensku to nezopakujete,alebo tie zvyky su tam rovnake? 😵 😵 😵

nyya
31. jan 2009

tak mi babenky pomozte s timto...neviem ako si mam dat spravit oznamenie lebo jedna polovica ma byt v slovencina a druha v bulharcine...tak co mam spravit???

dasah ani ja neviem ake su tam zvyky ale co mi priatelova mamina hovorila tak su skoro take podobne ako aj nase...

lilusiatko
31. jan 2009

nyyuska a ake budes mat oznamko? len nejaky text alebo aj s fotkou? 🙂

nyya
31. jan 2009

ja budem mat text na oby dvoch a bude to v takom stile ako taka knizocka...prednu stranku som si spravila ja len teraz text si musim...ale neviem ako???

nyya
31. jan 2009

je tu este niekto ☹

mamartinka
31. jan 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaa.nyya a to kolko ste spolu uz? ste sa z priatelom tu v irsku zoznamili?

nyya
31. jan 2009

C:\Users\chris\Pictures\wedding\winslet600.jpg

babenky toto su moje topanocky ...dufam ze sa vam to da otvorit

nyya
31. jan 2009

hej sme sa zoznamili tu v irsku on uz je tu 9 alebo tak nejka rokou a zoznamili sme sa presne na moje narodeniny teda prvy krat sme isli spolu von...a sme spolu rok aj 4 mesiace 🙂

nyya
31. jan 2009

tak asi sa to neda kuknut ☹

mamartinka
31. jan 2009

no to je super ze na narodeniny?a svadbu ste nechceli v irsku?bude velka svadba?

nyya
31. jan 2009

nie bude taka medium lebo ja nema rada velke svadby...nie tu v irsku by som svadbu nikdy nechcela lebo to stoji vela koruniek....

mamartinka
31. jan 2009

nyya neda sa to pozret tie topanky.

nyya
31. jan 2009

ja viem ☹ ☹ pockaj najdem to na nete...

shaarka
31. jan 2009

nyya, ved ty si skopirovala link z pocitaca 😀 no teda
prepac, sa na tom teraz rehnim celkom dost 😀 obrazok musis dat na net 😵

nyya
31. jan 2009

shaarka ja viem 😉 😉 ale aspon som vas rozosmiala 😉 😉 ja a pocitac nejde moc do kopy

nyya
31. jan 2009

halo halo je tu niekto/??

maryah
31. jan 2009

nyya, su nadherneeeeeeeeeeeee. a ake budes mat saty?

nyya
31. jan 2009

saty budem mat biele s troskou trblietkami ale nemam fotku ☹ mary mna tak rozbolelo brusko strasne silno...
ale mozem kuknut internetovu adrsu pockaj

lilusiatko
31. jan 2009

nyyuska kraaasne su tie topanocky 🙂 😵

nyya
31. jan 2009

dakujem lilusiatko 😉 kde ste boli vsetky tak dlho???

nyya
31. jan 2009

http://www.philcollinsbridal.co.uk/09bridal_gal...

babenky a su to druhe od vrchu hned v prvom rade...len niebudu ruzove ale biele 😉

ritulka
autor
31. jan 2009

Ajojte zlaticka moje...nebola som tu 2 dni, tak vas idem precitat...co je tu noveho??? 😀

lilusiatko
31. jan 2009

Prepac ale bola som varit puding, viem,ye uy je neskoro,ale sme mali obrovsku chut nan 😀

lilusiatko
31. jan 2009

ahoj ritulkaaa 🙂 ja nemam nic nove,akurat sa napchavam pudingom 😀 😵 a zajtra si nadavam,ze sa neviem krotit v maskrteni 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre