Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

kubkomatko
9. dec 2010

@jaannuusskkaa prečítaj čo som napísala lulu...

jaannuusskkaa
9. dec 2010

hmm s tou antikou moze byt nieco pravdy...moja kamoska otehotnela v case ked menila jeden typ antiky na druhy....v momente otehotnela....thaze aj am moze byt pravdy

kubkomatko
9. dec 2010

@jaannuusskkaa to je ale zvláštne, nikdy som nebrala antiku, a teraz ked nemôžem otehotnieť, mám ju začať brať.

jaannuusskkaa
9. dec 2010

@kubkomatko nooo nahoda je svina hehe niekomu sa dari tak niekomu inak....drzim palceky hehe

kubkomatko
9. dec 2010

@jaannuusskkaa podobne...

lulu19
9. dec 2010

@kubkomatko @jaannuusskkaa
Baby ja by som to povedala aspom doktorkovi ze skusate ani moja nevedela a ked som jej povedala a porozpravali sme sa tak povedala ze to zakladne vvysetrenie mi urobi ako su stery ,krv ,..... tak mi to porobila a ked nic nezistila tak este skusi ten na ureaplazmy mikoplazmi a ja som mal pozitivnu ureapplazmu a ak to vsetko budete mat ok tak ak odporuca antik.tak by som to skusila lebo aj elo si potrebuje odychnut a hlavne hlava psychyka lebo ta robi vela strastne vela skuste vypnut u nam to tak bolo po liecbe antiib.sme ccheli pockat ale milovali smesa ale nedufala so ze sa podari a prave vtedy sa podarilo ked sme to ani len v najmensom kutiku duse necali a o to bola radost vacsia aj ked zo zaciatku blu problemy (operacia 5TT ).takze skuste .ale hlavne nemysliet nato a tie 3 mesiace ti prejdu rychlo neboj

kubkomatko
9. dec 2010

díky za podporu, možno sa nevieme trafiť do ovulky, lebo stred cyklu to nieje, tak sme to skúšali od 20 DC, kedy som spozorovala nejaké príznaky ktoré by mohli byť ako počas ovulky.

jaannuusskkaa
9. dec 2010

@lulu19 hehe nemysliet na to to je asi a bude moj najvacsi problem....hehe ale pokusim sa....uvidim ked to teraz nevyde tak po novom roku idem ku doktorovi...a ten nech povie co je najlepsie ja som si zatial robila iba test plodnych a neplodnych dni...tha uvidime aky bude vysledok....

meduela
9. dec 2010

ahojte, aj ja sa pridávam 🙂

lulu19
9. dec 2010

@jaannuusskkaa skus .mozno sa prave teraz podarilo .uz ti meska mrcha .budem vam baby drzat palce lebo viem ake to je

jaannuusskkaa
9. dec 2010

dakujeme ti veelmi pekne moja :-*

nyya
10. dec 2010

babenky poviem vam co pomoze teda co pomohlo nam ....prestali sme na to mysliet a najme ja a nakoniec po 2 rokoch snazenia sa nam to podarilo..uvolnit sa a mozte skusit aj jogu je to dobre na relax...ja som ju robila...ale je tazke co vam moze pomoct a poradit vam...lebo u kazdej zeni to pride inak...

nyya
10. dec 2010

@lulu19 ked budem mat fotku v nich tak ju sem dam dobre 😉 no na to sa tesim ked malinke zacne kopkat...zatial sa hybe a otaca 😉 neboj moja malinke je v poradku sem tam citis ako sa hybe a sem tam nie...niekedy je kludne 😉 uz si aj kupujes vecicky pre malinke??ozaj a viete co to bude???

lulu19
11. dec 2010

@nyya dobre tesim sa na fotky no nieco mam pokupene nieco som dostala od kamosky ale este nemam vsetko asi tak po vianociach budeme kupovat .teraz v pondelok budeme vediet co cakame lebo ideme na4D .tak sa uz nevieme dockat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mamartinka
11. dec 2010

@lulu19 Nezabudni si dat cokoladu a kolu.Aby sa babetko pekne vrtelo a ukazalo.Kdesi som to citala.

mamartinka
13. dec 2010

@lulu19 Vsetko najlepsie k dnesnym meninam.Nech ti vsetko dobre dopadne a nech je babetko zdrave.Ozaj ako ste dnes dopadli?Bude Tamarka,Matusko alebo Matejko?

lulu19
14. dec 2010

ahojte dakujem mamartinka a oznamujem vam ze budeme mat chlapceka

mamartinka
14. dec 2010

@lulu19 Drobec sa vam aj pekne ukazal?To je krasne ze chlapceka.Hlavne nech je zdravy.Moc,moc gratulujem.Drz sa.Takze podla tabulky to nevislo.

nyya
14. dec 2010

@lulu19 gratulujem vam k chlapcekovi to je zlatunke...tak to bude futbalista 😀 no aj mi sa o 2 tyzdne dufame dozvieme co cakame...lulu drzkaj sa mi a davaj pozor na vas dvoch...a ako sa citis???

babanky je to normalne ked ma este malinke nekoplo???

antoniab
14. dec 2010

@lulu19 jej gratulujem k chlapcekovi 😵

@nyya prvorodicky citia pohyby neskor a niekedy ich aj citia ale myslia si ze to nieco ine alebo je to aj naopak myslia si ze su to pohyby a su to len creva 😉 ja som citila tiez neskor take ozajstne tusim okolo 21tt takze klud vsetko je fajn ono ta to do porodu este ukope neboj 😀 😀

inak vam tie ttcka krasne idu hore 😵 😵

my chorujeme mame laringitidu ktomu sa nam tlacia stolicky takze je to des noci prebdene tak sa tesim ze zajtra dojde tato a sa vyspiiiiiiiiiiiiiiiiim 😝

lulu19
14. dec 2010

@nyya neboj sa za chvilku budes citit pohyby ono to pride zo dna na den neboj citim sa vyborne len mi chyba zelezo tak mi dnes na poradni napisala nejake lieky a mam zvyseny tlak 140/85 ☹
@antoniab no veru idu hore uz aby to tu bolo
skore uzdravenie
a vcera nam povedali ze malicky je zle otoceny a ak sa neotoci tak budem cisarskym rodit ze je ritkou dole este ale ja si myslim ze sa otoci este

nyya
14. dec 2010

babenky dakujem vam za rady...no ja citim malinke ze sa hybe mam takych motylikou v brusku ale ten pravy kop som este necitila taky ze sa nozka ukaze...len som chcela vediet ci je to oki...a dakujem vam mooc..ale ten nas krpcek rastie a rasie sa tesim ked uz ho zase uvidime a bude sa zase predvazdat 😉

@antoniab tak to vam prajem skore uzdravenie a aby sa malinka rychlo uzdravila...

lulu19
14. dec 2010

@nyya neboj sa za taky tyzden mozno aj skor uz budes citit kopanceky .aj ja som to tak citila a teraz je to malicky futbalista 🙂 🙂 🙂 ja som dnes objednala kocik tak sa vytesujem a dufam ze pride este do vianoc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
uz mas aj nnieco pokupovane

nyya
14. dec 2010

este nie ...ja to necham vsetko na poslednu chvilku manzel nechce nic kupovat pred tim nez sa malinke narodi podla povery...ale tak uvidme asi az ked budem na materskej tak si zacnem kupovat... 😉 este je casu dost...ale uvidime...no to sa tesim na to...uz aby zacalo kopkat...a aky kocarik si si objednala???

mamartinka
14. dec 2010

@lulu19 Aky budete mat kocik a odkial si objednala?

nyya
14. dec 2010

a aka to je farba lulu???

nyya
14. dec 2010

inac je velmi pekny...

lulu19
14. dec 2010

@nyya modra

groka
14. dec 2010

ahojte baby,kuk,ktore na mna nezabudli 😉 ale poprosim uz len ip 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre