Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

maryah
11. máj 2009

mimka, to vazne???????????????????? tak to ma naozaj velmi mrzi moja. tak som ti drzala palce ☹ . neboj moja, ono to pride, treba len verit. viem, ze si teraz hovoris, ze tie frazy uz poznas, ale ked clovek niecomu naozaj veri tak sa to splni... vsetko sa odhrava v hlave tak to, ze treba mysliet pozitivne fraza nie je, ale je to cista pravda 🙂

lulu19
11. máj 2009

antoniab srdecne ti blahozelam prajem aby to dobre dopadlo ale neboj dobre to dopadne
mimka30 to my je vecli luto mrzi ma to
my sme tiez teraz prezili taku neprijemnu situaciu v sobotu som mala pozitivny test ale v noci som zacala silno krvacat tak ma drahy odniesol na pohot.tak moja radost trvala velmi malicko tak teraz mam kramy ale uz neplacem netrapim sa beriem to tak mozno len test blbol neviem ale radcej to ani nechcem vediet

nyya
11. máj 2009

aooojki babenky moje 😉 ako sa mi mate dneska???ja sa mam super dneska tu mame tak krasne ze aj ja sa mam velmi dobre 😉 😉

antonia no tak dufam ze aj moj cas sa uz blizi mi sa snazime zaciatok 10 mesiaca tak uvidime ...tak cakame a cakame...ale som moooc rada ze tebe sa zadarilo 😀 😀

mimka moooc mi je to luto ☹

maryah
11. máj 2009

ahoj nyya a co si dnes porabala? aj si sa opalovala?
my sa snazime rok a uz sa nad tym ani netrapim lebo keby som nad tym rozmyslala tak by ma slahlo. ja tomu verim, ze sa to coskoro podari... a aj vsetkym nam 😉

mimka30
11. máj 2009

Babulky ďakujem Vám. Aspoň trocha som zažila ten krásny pocit, ako je tehotenstvo. 😔
Zajtra volám na genetiku nás objednať, zrejme sme mali poškodené chromozómy. 😔

nyya
11. máj 2009

aooojki mary 😉 dneska som bola v robotke tak som sa moc neopalovala...ale zajtra sa budem opalovat a len tak vivalovat 😉 😉 mam volno tak som mooc rada.. 😉 mne to az teraz prislo ked som ratala kolko to je ale tak niekedy to trva dlhsie a az potom sa podari...takze treba zdvyhnut hlavicku a byt silna no nie???a ti sa mi mas ako??a ako sa vam byva na spat na slovensku?? 😉

nyya
11. máj 2009

mimka dufam ze sa vam to uz coskoro podari ale ja verim ze hej 🙂

mimka30
11. máj 2009

Nyyuška, Maryah dúfajme, že nám to konečne všetkým výjde.

Nyyuška, Maryah máte pekné fotečky v albume. 😉

maryah
11. máj 2009

jasne moja, musime mysliet pozitivne inac si tie hnusne negativne veci privolame... takze, hlavicku hore a vsetko bude podla nasich predstav 😉
no, na slovensku sa nam byva dobre, uz si zvykam... som rada, ze som naspat 🙂

maryah
11. máj 2009

mimka dakujem, mame doma take zihadielko (je to moje krstniatko), ktore stale nieco vymysla a robi radost 😀 😀 😀

nyya
11. máj 2009

dakujem mimka 😉 😉 ja verim ze sa nam to podri a vsetkym babenkam tu 😉 😉 uz coskoro... 😀

presne tak mary 🙂 tak to som mooc rada ze sa vam byva dobre na slvensku 🙂

mimka30
11. máj 2009

Maryah ty si už na Slovensku??? 😕 😕 😕

Inak baby ja som chcela písať do vašej témy ale chcela som vás prekvapiť, ako tehuľka, ale nevyšlo to 😔 😔 😔
Som si hovorila, že nebudem písať skôr, pokiaľ nebudem vedieť výsledok.

maryah
11. máj 2009

ano mimka,vratili sme sa pred troma tyzdnami a zaciname patrat preco sa nam nedari 🙂

maryah
11. máj 2009

dobre babenky, na chvilku vas opustim lebo idem sledovat panelak... konecne si ho mozem uzivat cez telku - teda pokial ma drahy nezrusi a nediva sa na nieco ine... konecne skoncil hokej a ja sa mozem ist divat 😀

nyya
11. máj 2009

babenky aj ja musim ist off lebo idem robyt veceru lebo drahy pride domou a prve co pocujete je co je na veceru som hladny 😉 😉

mimka30
11. máj 2009

Jasné baby. Tak zatiaľ pa, pa.

maryah
12. máj 2009

ahojte babenky, ja som zase tu 😉

antoniab
12. máj 2009

ahoj aj ja som tu vcera som mala hroznu migranu neviete mi poradit ci mozem nejake lieky 😅

mimka30
12. máj 2009

Antoniab, zlatko žiadne lieky 😨 Iba ak homeopatické, ale poraď sa radšej v lekárni.

antoniab
12. máj 2009

dakujem mimka budem sa pytat lekara lebo ma poslednu dobu boli hlava 😠

mimomu
12. máj 2009

ahojte 🙂
anton.v ziadnom pripade kieky a vobec nie ibalgin..
mimka ako?

tlenka
12. máj 2009

no ako vravi mimka a mimomu... lieky nesmies brat , treba to konzultovat s lekarom

tlenka
13. máj 2009

krasny dnik prajem... ako sa mate?
antonia, a ty ako? vsetko ok? 😵

antoniab
13. máj 2009

ahoj
tlenka mam sa fajn trocha unavena ale inak vsetko vporiadku 😉 snazim sa viacej pit tak ma aj hlava boli menej
dneska som sa bola objednat u lekara a ma objednala este nadnes takze o pol piatej idem o pol siestej svk casu tak som zvedava co tam bude ci ma neposle tak skoro doprdele no ak sa zas ti anglicky doktori vyfarbia tak snimi koncim 😠 😠
tak drzte pacle 😉

tlenka
13. máj 2009

tak fajn...drzim palce 😉

antoniab
13. máj 2009

takze som tu no a onicom boze co som cakala poslala ma objednat sa k midwife a to sjo 🙄 ked som sa pytala na duphaston alebo utrogestan tak to sa berie ked chces byt tehotna nie ked si no som nanu kukala jak na tela tak jej hovorim ze to sa berie aj v prvom trimestri no a ona ze nie no a potom ze lieky na stitku tak mam brat jak beriem a ja ze nejaka kontrola no niekedy inokedy tak faj odchodim si to co musim tu koli benefitom a starostlivost necham na slovenskych doktoroch 🙂 tak som sa rozculila aj som si poplakala zlate zdravotnictvo na slovensku

mamartinka
13. máj 2009

ahojte je tu niekto?no antoniab pekne sa zachovali k tebe?ja by som tam asi viacej neisla.

mimka30
13. máj 2009

Antoniab, sorry, ale tú tvoju doktorku by som poslala kade ľahšie. Utrogestan a Duphaston sa berie aj pred otehotnením, ale aj do konca prvého trimestra na udržanie tehotenstva. 😠 A to som aj ja zdravotná sestra. Takže nech si teta doktorka zopakuje pár ročníkov z medicíny, lebo ja by som ju poslala viete kam. 😠

nyya
13. máj 2009

aoojki babenky moja krasne 😉 ako sa mi mate dneska???

antonia ta midwife je vlasne ako porodna baba ale tak nejak sa to vola u nas s nou sa budes radit o vsetkom a ona ti povie lepsie co mozes a co nieje...tuto ginekologovia su uplne na hlavu nevedia nic...

babenky a kde by sa dal kupyt duphoston a mozem ho brat aj ja???

mimka30
13. máj 2009

Nyyuška Duphaston je jedine na predpis, to ti predpíše gynekológ. To je dobré aj na menzes a tak. Takže ti možno pomôže. 😉 Ja som ho brala jeden čas.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre