Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

ritulka
autor
24. jan 2009

a to nehovorim, ked muzika chyta asi tiez MS syndrom...to vtedy aj dezerty padaju za obet, lebo sa ide zblaznit 😀 😀 😀 😀 😀

figurka.m
24. jan 2009

Mirip to ma mrzi, dajte sa co najrychlejsie do poriadku, drzim palceky 😉

mirip
24. jan 2009

a ešte ked ste bez masti a liekov je to o to horšie ☹

lenusska
24. jan 2009

mirip - to asi mne si odpisala ze co su kvasinky ci aj figur sa pýtala??

dasah
24. jan 2009

mirip aj mna to mrzi prajem co najrychlejsie uzdravenie

lenusska
24. jan 2009

mirip - a ani nemozete lieky ci preco ??

figurka.m
24. jan 2009

no aj moj mava niekedy take zachvaty a to len chodi a nura a kradne malemu sladkosti, parada 😀

ritulka
autor
24. jan 2009

viem, ze ked sa beru ATb, je dobre si hned k tomu nasadit niecona vkladanie alebo brat lactobacilly

lenusska
24. jan 2009

dnes mame take temy.....hehe 😀

ritulka
autor
24. jan 2009

figur horsie ako male deti 😀

dasah
24. jan 2009

no ved to je dobre ked su rozne temy aspon sa nemusime stresovat a rozmyslat odreagovanie je ten najlepsi liek od stresu

dasah
24. jan 2009

no a co ved aj dospely su ako male deti a aj doma sme ako male deti,....ved to musite poznat ,ze sa niekedy hrate s manzelmi....................a hlavne v postielke he hahahahahah 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ritulka
autor
24. jan 2009

presne, presne netrepa sa trapit...a radsej nech sa smejeme 😀 😀 😀

mirip
24. jan 2009

ved hej muž s tým šiel na pohotovosť, lebo do stredy je preč na služobke a nemá kedy ísť ku kožnej alebo urologovi, ja som chcela že prinajhoršom pojdem v pondelok na gyndu a moj gyndoš dá niečo mne a niečo aj jemu, ale muž bol dnes v meste tak odbehol na pohotovosť, bola tam jedna mladučká doktorka ale že bola v pohode, ani jej ho....nemusel ukázať, povedal čo ho trápi a mu dala ATB piť a masť na........ a ja mám vraj ísť na gyndu pohotovosť, sa pýtala že komu na gyndu chodím,volala tam a bol tam ztrovna moj doky, tak muž zbehol tam a doky ho už vo dverách čakal s tabletkami zo spodu a že ma má pozdraviť a že ja sa mám zastaviť budúci týžden ked to bude už ok, pre výsledky z preventívky, ak budú tie ok tak od februára možeme zaťať konečne po kyrete snažiť, sa aj bojím ako tie dopadnú ale zároven som rada že mám už teraz tabletky, prvýkrát ked som mala kvasinky tiež po ATB som ich dostala deň pred menzesom a na gyndu som mohla až po menzese, to vám poviem bolo, sa mi to dostalo aj dnu som týždeň musela brať ATB aj zvrchu aj zo spodu.ale tá bolesť, no nezávidím nikomu ani nikomu nerajem zažiť 😠

ritulka
autor
24. jan 2009

dasah 😀 😀 😀 veru zahrame sa, ale nie ako male deti - radsej 😀

dasah
24. jan 2009

mirip a tie kvasinky sa dostanu len tak s nicoho nic?alebo je to nejaky virus?

lenusska
24. jan 2009

mirip - no super,ze mas uz tabletky...tak skore uzdravenie...ja som to nemala a jak citam tak klop klop 😅

ritulka
autor
24. jan 2009

kvasinky som teda nemala, aspon si myslim, ze nie...ale ja beriem ako prevenciu lacotbacilly - to obnovuje floru tam dole...a ked sa beru ATB, tym sa vlastne ta flora nici...preto doporucujem pri ATB bud hned zacat brat nieco na vkladanie napr. gynoflor alebo ten lactobacill

dasah
24. jan 2009

no ja som to tak ani nemyslela ako male deti...obrazne,ale hrame sa ja uz cakam ked pride maryah,lebo som jej dala nech nam donesie aj clovece nezlop sa to budeme teprv sa hrat 😀 😀 😀 😀

ritulka
autor
24. jan 2009

dasah 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirip
24. jan 2009

dasi je to aj choroba sexuálne aktívnych partnerov vysvetlím, v pošve je nejaká mikroflóra ktorá obsahuje určité množstvo aj dobreho aj zlého kadejakách streptokokov, ale ako som spomínala v určitom množstve ak sa niektoré premnožia tak dochádza ku candidoze, t. j. ludovo kvasinky, a spúsobuje to napr. nadmerná hygiena, teda tie rôzne intim gely sa nesmú použivať každý deň len tak raz za mesiac a sprchovať sa tam dnu okolo otvoru len vodou a nie šampónom, dalej sa to dá dostať aj ked napr. swxuješ tzv. na sucho sa poručí kožtižka a už to potom ide alebo to dostaneš ked berieš na niečo ATB, lebo ATB zničí baktérie nie len takm kde ťa to napr. v krku bolí ale aj tam dolu a sa naruší mikroflóra a ja to mám práve z ATB a nejaké 2-3dni to môže byť bezpríznakové tak som nakazila aj muža, ja to mám od piatku muž teraz od rána ale je to hnus

lenusska
24. jan 2009

mirip 😔 ...tak nech to rýýchlo prejde

ritulka
autor
24. jan 2009

mirip napisala som, ze je dobre pri ATB brat aj nieco hned na vlkadanie...lebo sa tymi ATB nici ta mikroflora a tym potom take neprijemne problemy...tak dufam, ze sa date do pohody a potom sup, sup snazilkovanie ... mne ked brali kultivaciu, tak mi vyslo, ze mam znizenu mikrofloru a doporucili mi lactobacilly..beriem a mam to v poriadku

ritulka
autor
24. jan 2009

ATB je svinstvo a potom na to doplacaju ine organy 😠

mirip
24. jan 2009

ved dúfam ja sa z toho musím dostať do menzesu a muž do snažilkovania a dúfam že výsledky budem mať z preventívky vporiadku a doky zase začne sledovať cyklus 😔 už mám toho všetkého od oktobra dosť asi jediní doktor u ktorého som za 4mesiace nestoha byť je psychiater a ked to bude takto pokračovať tak z týchto kadejakých vyšetrení pojdem nakoniec aj tam alebo rovno do blázinca 😔 ta už chcem snažiť ☹ už bolo toho čakania akurát dosť ☹ ☹ ☹

lenusska
24. jan 2009

mirip - Mojkoooo nebud nam smutnuckaaa uz uz to budeeeee

dasah
24. jan 2009

diky za vysvetlenie to je nieco podobne ako ked mne tu vysvetlovali ze s coho sa dostanu abnormalne bunky a ten prekliaty hpv vyrus ,ze zeny to dostavaju od muzov a ze to mame kazda ale je to na tele zeny ci sa to obiavy alebo nie a prenasa sa to sexualne od muzov a ze kazdy muz to ma na svete ale ze to sa neda vobec u nich zistit,az vtedy ked to dostane zena takze sa tomu neda vobec vyvarovat proste to zena dostane a hotovo a ked sa to podchiti zavcasu tak je dobre ale ked sa to nepodchyti tak stoho vznika rakovina krcka maternice...to znamena ze ja som momentalne sledovana.....a este som bola aj vystrasena pretoze ja som bola verna....ale ako vravim kazdy muz to prenasa

cukruska1920
24. jan 2009

Ahojte zenicky... 😉

ritulka
autor
24. jan 2009

mirop to ti verim....aj mna posielali kde sa len dalo a mala som toho dost...infekcne - tam mi vysla borelioza a herpes...tak na to asi 3 mesiace som brala ATB, no des..potom kontrola a este horsie vysledky som mala na infekcnom...tak som isla k inej infektologicke a vsetko som mala negativne...a uz to neriesim...potom som este isla na genetiku, ze aby som vylucila aj to...ta vysla dobre...je toho moc, co clovek prejde...a preto to netreba vzdavat...cestu mame pred sebou 😉

dasah
24. jan 2009

cavko cukruska kde si nam tolko dlho bola?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre