Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

selyma
19. máj 2009

Zavidím. Aj ja chcem bábo

cukruska1920
19. máj 2009

Ahojte....pamata si ma este niekto...???

toni....gratulujem 😉

antoniab
19. máj 2009

cukruska pamatame ale ty nanas nejak zabudas
dakujem 😉

antoniab
19. máj 2009

si pamatam kolko tu na zaciatku bolo ludi sa nedalo ani pisat lebo ked som dala prispevok bola som na druhej strane ako to tu ficalo a teraz to zasada prachom ostali len vytrvalci 😉 😉

cukruska1920
19. máj 2009

toni...nezabudla... citam vas... len som si myslela ze to bude blbe ked napisem ked som sa tak dlho neozyvala ale napisala som... a co sa tyka toho zapadania prachom....to zapada viacero tem 😅 a co ty?? ako ? kedy sa to stalo?? aj ja chcem

antoniab
19. máj 2009

kedyn sa to stalo nooooooooo dobra otazka 😀 😀 😀 no kedze to minuli mesiac bolo len 2x tak by som to mala vedciet presne 😀 😀 😀 som rada ze sa podarilo iked som to tento mesiac necakala mala som dost inych problemov v podstate ich este stale mam takze asi je pravda ze ak je clovek nejak mimo tak sa zadari
to neni blbe prosim ta proste niekedy ma clovek chut inokedy nie a tak ja tiez niekedy len citam a inokedy popisem 😉
ty sa ako mas vsetko vporiadku ja viem ako tuzis po babatku je vas tu viac a donedavna som patrila medzi vas keby som mohla monozit to moje tehu tak ho namnozim navsetky 🙂

cukruska1920
19. máj 2009

2 krat za cely mesiac...??? ze waw 😨 😵 ....no mi sme sa len dva dni pred ovu a potom uz nie tak mozno z toho nic nebude..aj ked kramy este nemam...ale ako povedal slepy...uvidime... 😀

antoniab
19. máj 2009

cukruska tak tak 😀 😀 😀 😀 ale budem drzat palecky aby nedosla 😉
no my dvakrat no keby bolo pomne tak ani nic 😀 😀 😀 uz mi to liezlo trocha nanervy no manzel uz trocha dobiedzal tak sa manzel trafil asi ho nabuduce tiez necham pocitat lebo moje pocti nejak nevychadzali
ja mam ovu hlien len vecer tak sa mi zda ze ten prvi krat ani neviem ale to druhy krat ovu hlien bol a potom uz nie ale uz som pocitala kade co ze som bola stoho mimo niekto ze ked je ovu hlien tak je ovu a iny ze az po no kazdopadne to uz studovat nebudem 😉

cukruska1920
19. máj 2009

ja som si tiez myslela ze uz som ovu mala a pred tyzdnom v utorok som bola u lekara a on mi povedal ze ovu este len bude 😀 no srandicky...a kolko ste sa pokusai o mimi?

antoniab
19. máj 2009

my 10 mesiacov takze nam chybali 2mesiace na kompletne vysetrenia 😀 ale moja endokrinolozka povedala ze od dobrych vysledkou do 3 mesiacov by sa malo zadarit a teraz mozem povedat ze fakt mala pravdu 🙂
mozno budem uz milionta ale neboj aj kvam prileti bocian 😉
tak a ja idem do prace som rada ze si knam zavitala a ze sme pokecali tak sa zas ukaz 😉 😉 😉 🙂

cukruska1920
19. máj 2009

hej pridem....tak papa...a drz sa 😉

mamartinka
19. máj 2009

halooooooooo zapadli sme prachom? 😉

tlenka
20. máj 2009

ahojteeee...
hojky antonia.... tak ty si uz v 7 tt.. uvidis ako ti to bude ubiehat rychlo... chodis uz aj do temy pre spolocny termin januar/leden 2010? tebe vobec nie je zle? mne zacalo byt tak od toho 6,7 tt az do 15 tt... ani mojim sesterniciam nebolo zle na zaciatku, ale potom v 4 mesiaci tehu tusim.... drzkam ti palce, opatruj sa pekne a aj babatko... 😉
ahoj cukrus... tak ako sa mas? co nove.. dlho si tu nebola
mamartinka... ja stale nakuknem a napisem nieco 😀 🙂

antoniab
20. máj 2009

ahojjjjjjjjjjj
no zatial mi nepride ze to uteka 😒 ale pomalicky len nech je vsetko ako ma byt 😉
no chodim k januarovkam aspon viem ze je vsetko ok kedze oni uz maju gyndosa za sebou tak mi poradia co je ok a co uz nie
mne nieje zle ale mamina hovorila ze ona mala to same tak asi je to v rodine 😀 😀 no uvidime ci sa to nezvrtne
baby kde ste ako sa mate sem uz nik nechodi ? ☹ ☹

nyya
20. máj 2009

aoojkajte babulky moje 😉 😉 ako sa mi mate???a co noveho??? 😉 😉

cukruska1920
20. máj 2009

Ahojte 😉

tlenka
20. máj 2009

ahojte, ahojte...
antonia: tak tam si budete vymienat nazory, dozvedat sa co a ako...
nyyuska: ako sa mas? este ti je zle?
ahoj cukrus

nyya
20. máj 2009

aoojki tlenuska..dneska uz je lespie je to take striedave jeden den je ok a na druhy mi je blbo....no ved uvidime na buducy tyzden v pondelok ma prist mrska tak sa uvidi...a zajtra si idem skusat moje saty svadobne tak sa tesim...a co ti ako sa mi mas???a ako sa ma malinka 😀 😀 😀

monika0001
20. máj 2009

http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/4listkyII/

Pre všetky ženy na koníkovi!!!

tlenka
20. máj 2009

tak fajn nyyuska.. ale prajem aby ti nedosla mrska, az o 9 mesiacov.. potom daj vediet

mamartinka
20. máj 2009

monika0001 to o com ma akoze byt.nerozumiem.inak ste tu niekto?

nyya
21. máj 2009

dakujem tlenka moooc 😉 ja mam pocit ze pride lebo tento mesiac sme sa moc nesnazili..tak neviem ale uvdime...musim verit pozitivne no nie 😀 😀

martinka stvorlistok je pre stastie 😀 😀

tlenka
21. máj 2009

nyyuska.. tak tak... sak aj ked ste sa nesnazilkovali, nemusi dojst... ani antonia zevraj sa vtedy moc nesnazila, nejak tak to pisala

nyya
21. máj 2009

to mas pravdu tlenka 😉 😉 akurat som prisla zo skusky siat tak keby som tehu tak neviem ci sa do niech o tri mesiece vopcham.....ale su velmi krasne az som sa rozplakala.. 😉

babenky moja a ako sa mi mate???

mamartinka
21. máj 2009

cauko.no ja sa mam dobre.a ako vy?

maryah
21. máj 2009

caute kovky... ako zijete? ja som vyvalrna na posteli, akurat som dosledovala ordinaciu a teraz ockom kukam na panelak...

maryah
21. máj 2009

chcela som povedat kocky namiesto kovky... trosku som to poplietla 😀 😀 😀

nyya
21. máj 2009

aoojte babenky 😉 aj ja sa akurat vyvalujem na gavci 😉

nyya
21. máj 2009

babenky ste tu este niekto????

maryah
21. máj 2009

a co porabas nyya? divas sa na telku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre