Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

maryah
17. feb 2009

jaaaaaj, tak to musela byt sranda 😀
dak sa majte 😉

maryah
17. feb 2009

ja tu ostaaaaavaaaaaaam 🙂

nyya
17. feb 2009

dpbry vecer 😉

maryah
17. feb 2009

dobry vecer moja... ako sa mi mas? no a co ten valentiiiiin? my sme mali dobry...

maryah
17. feb 2009

mate moc prace? co teraz robite? mate nejake zakazky?

nyya
17. feb 2009

mi sme mali tiez velmi dobry 😉

nyya
17. feb 2009

teraz uz nieje mame klud ale pred vaentinom bolo toho dost....

maryah
17. feb 2009

a co ste vyrabali?

sizinka
18. feb 2009

Ahojte babulky 🙂
Dlho som tu nebola ale mám novinku, na valentina som si robila test a našla som túžobné // 🙂
takže po 8 mesiacoch sa konečne podarilo.
Dúfam, že ste všetky ok a želám vám aby ste čoskoro našli aj vy // 🙂
papa a pekný dník všetkým 😉

figurka.m
18. feb 2009

sizinka, no to je ina romantika, na Valentina najst // 😕 tesim sa s tebou a drzim palceky, nech je vsetko OK 😉

mamartinka
18. feb 2009

ahojte kocky.akosi tato tema klesa.jej ako figurka.m pise sizinka je to krasny darcek na Valentina si najst // palicky.super a tesim sa s tebou.drzim zaroven aj palce nech to bez problemou,a komplikacii dotiahnes az do konca.drz sa a davaj pozor na seba. 😉

antoniab
18. feb 2009

ahoj baby mame sa ? 🙂
ja mam teraz veeeeeeeeeeeela prace dokonca mam nejaky job naviac tak sa vytešujem že budu korunky na utracanie 😀 😀
normalne sa od pondelka tak oteplilo a namna to tak dobre vplyva že som jak nadrobovana a plna energie
sizinka blahoželam a prijemne tehulkovanie 😉

sizinka
18. feb 2009

Ďakujem babulky 🙂 ste zlaté.
No ono to bol skôr šok na valentína, lebo sme to vôbec nečakali, ale bol to príjemný šok 😉
2 marca idem k lekárovi, tak dúfam že bude všetko ok 🙂
babulky všetkým vám držím palčeky ,nech si aj vy nájdete //
a šup šup snažilkovať 😉 a ja idem upratovať 😠

maryah
18. feb 2009

caute babenky, ste tu? aky ste mali den?
veeelmi gratulujem sizinka 😵 😵 😵

maryah
18. feb 2009

antoniab, nie je to na teba privela? kolko mas prac? korunky sa vzdy zidu, ze?

maryah
18. feb 2009

antoniab, divala som sa na tvoje svadobne fotky... bola si naaaadherna nevesta 😵 😵 😵 . pisala si, ze si mala saty z uk... prosim ta, kolko si za ne dala (teda ak chces povedat cenu)?

mamartinka
18. feb 2009

cauteeeeeeeeeeeee? 😉 🙂

maryah
18. feb 2009

ahoooj, uz som si zacinala mysliet, ze si pisem sama zo sebou 😅
ahoj mamartinka, aky si mala den? ja celkom v pohode... bola som v praci a potom som bola v meste...

mamartinka
18. feb 2009

cauko maryah.no aj ja som mala den o.k sa da povedat.aspon sa nam otepluje uz a to hned cloveka potesi. 🙂 ty si kde v zahraniciu?

maryah
18. feb 2009

no konecne sa otepluje lebo uz mi to lezie na nervy... to by nebol problem keby tu mali dobre, hrube domy... poriadne oteplene... ja som v anglicku, ale uz nie dlho... v aprili ideme na stalo domov 🙂

mamartinka
18. feb 2009

co ste sa rozhodli to ukoncit?nieje prace?a kolko ste tam boli?

maryah
18. feb 2009

no za prve... mam problemy s egzemom a chcem si ho dat konecne do poriadku, za druhe si chceme prerobit barak, no a este je tam par veci...
sme tu 4,5 roka a mam tu tooho uz vazne plne zuby... pracu tu mam, ale uz sme si nasporili na co potrebujeme, dosiahli sme co sme chceli a uz je cas ist domov.
vy ste tam ako dlho a dokedy planujete zostat?

mamartinka
18. feb 2009

no ti verim.aj ja by som rada na slovensku.ale co tam ked teraz je to vsade rovnake.z robotou a tak.no ja som tu 3rok a manzel 4 rok.este tak tento rok a pol by sme tu chceli pobudnut.chceme stavat domcek tak este nieco musime nasetrit.a zamiesit ak sa to tu podari. 😉 ale zatial bez uspechu.asi to zostane na to Slovensko az.uf no co uz narobime.idem na panelak.pa zatial.mozno tu este nakuknem ak mi manza dovoli,bo chce cez net pozerat fudbal a potom chceme ist zamiesit 😀 akosi som sa rozpisala.

nyya
18. feb 2009

dobry vecer 😉 ako ste sa mi mali dneska????ja nic moc vcera mi prisla mrska a tak ma boli zaludok ze az mam strasne krce ☹ a co tu mame noveho??ako som citala tak tu mame dalsiu tehu co 😉 😉

antoniab
18. feb 2009

ahoj
maryah za šatky som dala 130libier nevyšli ma draho prave že lacnejšie než ked by som si požičala 😉
no čo sa prace tyče jej jej dost aj by som sa nanu vybodla no ale ked sa nedari tak nech aspon makam a niečo ušetrime a ten moj dalši job je super lebo to neni cez firmu tak čiste peniažky na ruku mi to vyde 11libier na hodinu tak som rada lebo premna to je dost ako ste plateny vy ? ak to nieje tajne 😉
mamartinka ideš tutumutu 😀

antoniab
18. feb 2009

ahoj nyya mrška dosla no čo tak nabuduce sa možno aj nam niečo podari nie 🙂

nyya
18. feb 2009

no dufam ze raz sa podari antonia....neviem niekto mi povie ze 7 mesiacov je malo ale neviem....

ritulka
autor
18. feb 2009

ajojte, nebola som tu dlhoooo. co je noveho ????

nyya
18. feb 2009

aoojki ritulka 😉 😉 mame dalsiu tehulku tu 😀 😀

mamartinka
18. feb 2009

caute.no chceme tutumutu ale neviem kedy.bo drahy pozera fudbal a ja brazdim tuna a nemam s kym pisat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre