Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

ritulka
autor
18. feb 2009

no prave citam, tak gratulujem....konecne sa to pohlo.... 😀

ritulka
autor
18. feb 2009

matka ved sme tu my 😉

antoniab
18. feb 2009

no neviem premna je to dost 😒 iked na druhej strane baby čo sa snažia roky 😖 pre každeho je to asi individualne
ja počkam do leta a potom to začnem riešit raznejšie hlavne som zvedava na vysledky koncom marca ked sa my upravia hormony tak verim že to už pojde čonam ostava len verit že sa to podari 😉
vieš že to zamrzi ked nič a v plodnom obdobi sa snažite každy den ?

nyya
18. feb 2009

len mi este stale cakame ze???

ritulka
autor
18. feb 2009

no co sojky moje, co mate vy nove...ja idem zajtra na preventivnu a nejako ma zacalo boliet brucho...taka nervozita... 😖

ritulka
autor
18. feb 2009

nyya neboj, ono to pride....na kazdu jednu z nas to pride 😉

nyya
18. feb 2009

prave to ze niekedy kazdy mesiac cakas ze ci sa podarilo a ci nieje a nakoniec je len / a nie // ☹ ja chcem ist ku doktorke tiez len ked neviem ci mi povie ci je vsetko ok alebo mi povies ze je to este kratka doba .lebo vecsinou babenky chodievaju po roku....snazim sa na to nemisliet a niekedy sa mi to dari ale bojim sa ci je vsetko ok...to je jedine co mi beha po hlavicke ☹

nyya
18. feb 2009

ritulka ja viem len vies 7 mesiacov je pre mna ako vecnost...viem ze niektore sa snazia aj roky a roky...ja sa chcem len uistit ci je vsetko ok..a ked to budem mat potvrdene tak budem spokojna...

ritulka
autor
18. feb 2009

nyya vies jedno je iste, ze hlava ma moc spolocne s tym vsetkym...len ako clovek na to nemoze mysliet...jednoducho sa to neda...psychika robi asi najviac... 😠

nyya
18. feb 2009

ritulka tak to drzkam palceky a nech vysledky su naj 😉

maryah
18. feb 2009

cauteee, akurat som dopozerala panelak...
antoniab teda saty ta vysli poriadne lacno a vyzeraju drahe. no, my sme plateni 4-tyzdenne... kazda koruna sa zide a hlavne ked sme take nakupo-maniacky 😀

antoniab
18. feb 2009

ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ritulka mamartinka prišli ste zachranit tuto temu 😀 😀

ritulka
autor
18. feb 2009

nyya diky moc....len fakt nemala som nikdy problem ist na prehliadku....ale co sa deje so mnou dneska, no nechapem...ale som zenska a zvladnem to.... 😀

nyya
18. feb 2009

ja ani nemyslim na to ze kedy to uz pride a ci babatko pride len chcem vediet ci ja som ok a ci je ok vsetko vo mne a ci mozem mat babatko...a ked to budem mat potvrdene tak mi ti vileti z hlavicky 😉 😉

maryah
18. feb 2009

ja jedine vysetrenie som mala u gynekologa a to bolo vysetrenie vajecnikov, maternice, vytery a ovulacia... vsetko je v poriadku a treba len cakat a dufat... v maji (rok snazenia) pojdeme na hlbkovejsie vysetrenie a aj manzel(dufam, ale ze to uz nebude treba 😀 )... su to nervy to cakanie a niekedy je to unavne... hlavne pred mrchou... a ked pride tak si zase povzdychnem, ze no ale tenro mesiac sa to podari 🙂

ritulka
autor
18. feb 2009

antoniab nasu temicku netreba zachranovat...len su dni, ked nas tu je menej...ale my si ju nedame a nezapadne prachom... 😵

antoniab
18. feb 2009

baby ked ste v polodnom obdobi snažilkujete každy den 😒

nyya
18. feb 2009

tak tak presne ritulka 😉 mi sme zeny a mi to zvladneme ok 😉

maryah
18. feb 2009

nasa tema nezapadne ani keby sa co stalo 🙂

antoniab
18. feb 2009

maryah dakujem no vieš v uk je vela veci lacnejšich než unas doma a aj kvalitnejšich to mi bude na svk chybat ☹

maryah
18. feb 2009

antoniab, my ano... mne doktor povedal, ze cez ovulaciu to treba skusat kazdy de... ja som sa ho spytala, ze ci maju spermie cas dozriet a on mi povedal, ze pokial sa nesnazilkujeme 2 krat za den tak maju dostatocne dlhu dobu na to... taaaaaaaaaakze je to v pohode ked sa snazilkuje kazdy den...

ritulka
autor
18. feb 2009

antoniab my nie, ked je chut...bolo obdobie, ze aj kazdy den....ale teraz mame obdobie, len ked je chut.... 😀

nyya
18. feb 2009

no mary vidis ja to mam tazsie ked som povedala mojmu drahemu ci by nesiel na vysetrenie ked bol v bulharsku tak mi povedal nebud blba na co by som isiel treba len cakat....a ked chcem ist ja tak musim pockat kedy ma on volno lebo ma tam musi zaviest.... ☹

Prepacte mi babenky len mam dneska strasne zly den vsetko je na prd....

antoniab
18. feb 2009

no praveže my nesnažilkujeme každy den 😖 obden nestači 😀 😀 😀 ja už nato kašlem 😀 😀 😀 šak ja ani neviem ako sa deti robia a nejake chcem 😀 😀 😀 😀

ritulka
autor
18. feb 2009

antoniab 😀 😀 😀 😀 😀

ritulka
autor
18. feb 2009

moj muzik to absolvoval sam a dobrovolne....tak ma moc potesil...nyya on si to potrebuje ulezat a uvidis, ze tiez pojde.... 😉

nyya
18. feb 2009

on nieje ja ho poznam... ☹ on je doktor tak moc nechce chodit ku inym doktorom ....

ritulka
autor
18. feb 2009

hlavne na chlapa netreba tlacit..pride na to aj sam, ze urobi dobre a pojde...

antoniab
18. feb 2009

aj moj MM bol na spermiograme tu v UK a v poho on s tym nejak nema problem je to prenas a aj pre jeho dobro 🙂
ritulka sa pytam somarini že ešte že sa nepytam jak snžilkovat dopodrobna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale je potrebny muž a žena nie 😀 😀 😀
jaj ste čitali že 13 ročnemu chlapcovi sa narodila dcera tu v UK no asi na šupa im to vyšlo a my ..... 😀

nyya
18. feb 2009

ja som ho netlacila len som mu povedala ze ak chce...a dostala som taku odpoved..ach babenky preco je to take tazke...a tak moooc to vsetky chceme ze???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre