Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

ritulka
autor
31. mar 2009

a ty ako??? a kde je nasa Dasenka??? dlho tu nebola

maryah
31. mar 2009

ja v poho, pracujem este necele 2 tyzdne a pomaly sa chystame domov... dasa neviem kde je.... jaaaj, asi sleduje ordinaciu na nove, to jej nesmie ujst 🙂

mamartinka
31. mar 2009

ale stemi poradili.

maryah
31. mar 2009

mamartinka, prepac... matersku kasicku neviem ci kupis v lekarni, ale tusim sa da objednat cez internet...

ritulka
autor
31. mar 2009

matka ja nemam s vcelou kasickou ziadnu skusenost...

maryah
31. mar 2009

ani ja s nou nemam skusenosti, ale zda sa mi, ze je len cez internet

ritulka
autor
31. mar 2009

ved Tlenka s nou ma skusenosti...ked tak jej napis IP, urcite ti poda info....

lenusska
31. mar 2009

haloooo

mamartinka
31. mar 2009

dakujem ale myslim ze Tlenka ma teraz ine starosti.skusim jej napisat.dobru noc.

ritulka
autor
1. apr 2009

sup aspon na prvu stranu 😀

nyya
1. apr 2009

dobry vecer babenky moje...ako sa mi mate???

lenusska
2. apr 2009

Krasne ranko mojenkaa 🙂

nyya
2. apr 2009

aooojki lenuska🙂

a kde ste mi zas vsetky???? ☹

lenusska
2. apr 2009

Moja nejak nestiham 🙂
Mam sa fajn nove nic 😒

A Ty??

antoniab
3. apr 2009

ahoj baby ako sa mame ?
ja mam teraz dost malo casu riesim niekolko veci naraz okrem toho ze manzel dostal dalsi papier s prace o znizovani stavou a naslednej likvidacii firmy stale cakame na definitivne domov 😝
neustale doriesujem pozemok na svk a uz ma to dost unavuje kalkulujem a prepocitavam ako stavbu zvladnut ked budeme doma 😒
na svk bolo fajn doma je doma len som mala malo casu vsetko povybavovat samo ze problemy musia byt takze babka v nemocnici no a na zaver dostala teta porazku alebo nabeh na porazku tiez je hospitalizovana takze behanie medzi nemocnicou domovom architektom a mojou endokrinologickou no mam aj dobre spravy a to je to ze moje vysledky su v norme 😉 najblizsiu kontrolu mam v auguste tak som sa tak ukludnila a zas som krocik v pred
jaj spravili sa mi hemeroidi je to take neprijemne no ked budem na svk dam si to dokopy mavam ich poslednu dobu dost casto 😠
babenky drzte sa a pujpuj puj vsetkym zelam rychlo // 😵

nyya
3. apr 2009

ja tiez nic nove ☹ ale nevadi uz o par tyzdnou sa chystam na svk tak som objednana k doktorke tak uvidime ako to dopadne 😉 😉

nyya
4. apr 2009

babenky moje kde ste mi vsetky🙂))))

lenusska
4. apr 2009

ahoojtee

maryah
4. apr 2009

caute baby, ja som tu... ako sa mi mate? tu je krasne pocasie...

lenusska
4. apr 2009

Ahoj..ja sa mam pracovne a inak super

Ty?

maryah
4. apr 2009

ja mam vikend volny tak odpocivam... zajtra chceme ist trosku na nakupy... este mam pres sebou 1 pracovny tyzden a o dva tyzdne odchadzame na stalo domov na slovensko

lenusska
4. apr 2009

jeej vazne?...a kam na slovensko?...planovane ?

maryah
4. apr 2009

vazne. malo sme v plane, ze tu este ten rocik ostaneme, ale vsetko je za aby sme isli domov na svk... rozhodli sme sa tak asi pred 4 mesiacmi...

lenusska
4. apr 2009

a kam sa stahujete?...tu sa voli prezident dnes..teda uz sa dovolil

maryah
4. apr 2009

som z trencianskeho kraja tak budeme tam byvat... no som zvedava, kto bude nas prezident...

nyya
5. apr 2009

dobre ranko babenky 😉 😉

mary ti si z trencianskeho kraja a ja som z novej dubnice🙂))a tiez sa o dva tyzdne idem domkou kuknut nasich🙂))

lulu19
5. apr 2009

ahojte baby ako sa maate co mate noveho my sme teraz cakatelia na mrchu ale uz meska 3 den tak sa v kutiku duse tesim ale aj bojim takm dufam drzte mi palcek y

maryah
5. apr 2009

caute babenky, ako prezivate nedelu???

lenusska
5. apr 2009

ahooojteee

mamartinka
5. apr 2009

ahojte.ako po vykende a snazilkovani?my sme zatial v piatok snazili.lulu19 drzim palceky aby to vyslo. 😉 daj vediet ako si na tom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre