Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nyya
17. apr 2009

tak to by bola sranda a aj pekny datum 😉 😉 😉

lenusska
17. apr 2009

No jasne len ze mi to ani nepride tak dlho.teda ze tolko casu uz ubehlo

tlenka
17. apr 2009

baby, ja si pojdem lazkat.. zajtra sa ozvem zas... bru nocku 🙂

nyya
17. apr 2009

to mas lenuska pravdu...clovek ani nevie ako ten cas len leti.... 😉

nyya
17. apr 2009

babenky moje aj ja uz idem akurat mi prisiel drahy domkou tak sa idem venovat 😀 hi hi 😀 😀

lenusska
17. apr 2009

Nyyuska pekna fotka 😉

Tak krasne snicky..Tlenus pohladkaj drobceka
Nyus dobru nocku

papa

nyya
18. apr 2009

babenky moja krasne tak ja sa s vami teraz na par dni lucim lebo zajtra letime do londyna na par dni a potom ja letim na slovensko tak tu nebudem lebo doma nemame internet...tak vam potom napisem co a ako som dopadla u doktora ked sa vartim...cmuuk.budete mi chybakat...

mamartinka
18. apr 2009

cauko nyya.aha nova foto.fesanda 😉 co idete do londona?tak stastny let tam aj na Slovensko.a ihned informuj ako si dopadla u gyn.ci uz tam neni fazulka.kedy sa sem vracias spet?maj sa.a uzi si slniecka na slovensku.

nyya
18. apr 2009

aoojki martinka 😉 dakujem ...hej ked sa vratim tak vam poviem ci je alebo nieje aj ked bude zla sprava....mozno mozno nie 😉 no naspet sa vraciam koncom aprila 30 tak vam potom napisem...a ti kedy ides na slo0vensko???

mamartinka
18. apr 2009

my letime v pondelok.vraciame sa 3 maja.no nezufaj.mozno ta fazulka tam uz je ani o tom nevies.ale ked ostane cas budem vas doma kontrolovat,obcas niecim prispejem.doma net mam.tak este raz prijemnu dovolenku.drz sa 😉

lenusska
18. apr 2009

Ahojte,je tu niekto?

mija777
18. apr 2009

Avojte zienky,aj ja by som sa chcela k vam pridat 🙂 Aj my sa snazime o maleho drobceka,ale nejak sa nam nedari.Aj tento mesiac mrcha dorazila... ☹ Aj ked taka ina ako zvycajne.Mam ju este len odvcera a uz ako keby koncila... Ale netreba sa vzdavat,treba mysliet pozitivne,raz sa to urcite podari!Prajem aj vam vela stastia!

tlenka
18. apr 2009

ahojte baby, som tu nachvilocku.. 🙂

lenusska
18. apr 2009

Nyuuska mojko Ty tu nebudes 😢 ani sms nic.

Krasnu dovolenku a veeelmi drzim palcekyyyyyy.... 🙂 😵

lenusska
18. apr 2009

Ahoj mija 🙂

mamartinka
18. apr 2009

caute vsetky.mija vytej v teme.napis nieco viacej.kolko snazite,ci papas neake vytaminky,pijes cajiky a kolko mas rokov. 😉 inak Tlenul krasne fotky mas.bola si najsamkrajsia nevestinka

lenusska
18. apr 2009

joj uz by sme sa mohli dohodnut a stratnut sa tu tak vsetky ako kedysi

tlenka
18. apr 2009

🙂 dakujem mamartinka

lenusska
18. apr 2009

Tlenus jak sa citis?..niesi unavena takto vecer?

tlenka
18. apr 2009

lenusska.. tak ja uz pojdem ochvilu spat... len som prisla nakuknut, boli sme na navsteve, inac by som dosla skor

nyya
18. apr 2009

ahojki lenuska moja...nie nebudem tu lebo doma nemame teraz momentalne net lebo bratovy sa pokazil pocitac...ale ked pridem naspet domou tak vam potom napisem ako a co..ked mam pravdu povedat tak trosku sa bojim ist k doktorovy...a dneska ma zas bolelo brusko a neviem z coho... ☹

mamartinka
18. apr 2009

tlenul tak dobru noc.odpocinte si aj z babetkom.

nyya
18. apr 2009

tlenska a malinky sa hra este na futbalistu 😉 😉 😉

lenusska
18. apr 2009

Tlenus a viete co to bude??

Nyuska neboj moja bude dobre.Viem,ze tuzis po jednej sprave ale aj ked to nebude ono radsej nech Ta pozrie lekar..Budem na Teba mysliet

nyya
18. apr 2009

dakujem moja...ja ani necakam na tu krasnu spravu len chcem pocut ze vsetko je ok ale aj tak by som rada pocula keby mi povedal slecna ste tehu 😀 😀 😀

tlenka
18. apr 2009

no jasne... este hraje, rano a potom niekedy poobede, potom az vecer

este nie... ale bud koncom tyzdna, alebo zaciatkom toho dalsieho idem do poradne aj na ultrazvuk, tak uvidime, ci bude dobre otocene babo... to uz bude vidno pohlavie

nyya
18. apr 2009

babenky budete mi mooooooooc chybkat 😢 😢

lenusska
18. apr 2009

Ja viem moja a raz to pride. 😵 mozno coskoro 😵

nyya
18. apr 2009

jeee a aj chces vediet ci to bude dievcatko alebo chlapcek????teda tak to bude spevak alebo futbalista 😉 😉 😉

nyya
18. apr 2009

no clovek nikdy neviem kedy to pride len to niekedy dlho trva...ze????a co ti moja ako sa mi mas???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre