Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

tlenka
5. máj 2009

no to hej.. tolko je na vyber, ze az... ale ten sa mi paci... este je aj taky, ale uplne ruzovy, tak neviem
http://img.mimishop.cz/bublinka/0/a904160.jpg

tlenka
5. máj 2009

ahoj maryah... dakujem 🙂

mamartinka
5. máj 2009

tleni aj ten je krasny.akurat pre dievcatko.

tlenka
5. máj 2009

😉 no vsetky su pekne, len vybrat si 😀

maryah
5. máj 2009

aj ten ruzovy je pekny, ale ten farebnejsi sa mi zda omnoho zaujimavejsi a veselsi pre babatko 🙂

mamartinka
5. máj 2009

tlenul a budete ho kupovat este pred narodenim ci po?veris na tie povery ze sa popredu kupovat nema?

tlenka
5. máj 2009

ok mary.. tak snad uz na iny nenatrafim, zatial ten zeleny s gulickami by som chcela
matka: ja neviem.. jak potom budeme zhanat? s babom?

mamartinka
5. máj 2009

tlenul ja viem.len som chcela vediet ci veris na poveri. 😉

nyya
5. máj 2009

aooojte babenky 😉 😉 co mi porabate???

tlenuska tak to som mooooc rada ze vsetko je tak ako ma byt 😀 a to pohlavie sa dufam nezmeni a ostane to krasne dievcatko 😉 😉 drzkaj sa nam 😉 😉

tlenka
5. máj 2009

dakujem nyuska 😵 😉

nyya
5. máj 2009

tak uz si nakupujes aj v ruzovom co??? 😉 ale ten ruzovy kocik je velmi krasny ten sa paci aj mne 😉 😉

tlenka
6. máj 2009

nyya: no v ruzovom, uz tak davnejsie 😀 ... aj to bolo planovane snazilkovanie na dievcatko, tak verim, ze v juni bude potvrdene na 4D dievcatko uz naozaj...
som rada, ze sa vam kociky pacia 🙂

mamartinka
6. máj 2009

ahoj tleni.co porabas?

tlenka
6. máj 2009

ahooooj... tak nic, oddychujem... presadzala som do novych kvetinacov orchidee, trosku sa pobavila s morciatkom, ktore teraz vylihuje na uterakoch na zemi,... ked sa mu chce, tak si pobezka po obyvacke a len tak surfujem 🙂

mamartinka
6. máj 2009

pekne.a co mam ja v albume sa ti nepacia tleni?

tlenka
6. máj 2009

tiez pekne

nyya
6. máj 2009

aoojte holky 😉 ako sa mi mate???

mamartinka
6. máj 2009

nyya cauko.ja docela v pohode.az na to pocasie.a ty co?este nesnazite?

nyya
6. máj 2009

aoojki martinka...nie este nesnazime tak tento mesiec nebude nic ale nevadi som v pohode uz to berem normlane....ja sa mam velmi dobre 😉 😉 aj tuto je dneska na prd pocasie ale tak co uz to je tipicke irsko 😉

mamartinka
7. máj 2009

ahojte.ako sa mavate?no uz sme sa zasa dostali az na 3 stranu.kde ste vsetky? 😉 mna dnes akosi boli hlavka. 😠

tlenka
7. máj 2009

ahoj... ja som tu... mam sa celkom fajn 🙂

nyya
7. máj 2009

aoojte babenky ste tu???

tlenka
7. máj 2009

ahoj nyuska... ja som tu 😵

nyya
7. máj 2009

aoojki tlenka 😉 ako sa mi mas???a co robkas??? 😀

tlenka
7. máj 2009

ahoj, ahoj... mam sa fajn... som sama doma, surfujem po nete.. manzel je este v praci .. a ty?

nyya
7. máj 2009

ja tak isto som sama domka a akurat som prisla z prace...aj moja drahy je este v robotke...akosi ma dneska boli mooc hlavicka 😠

tlenka
7. máj 2009

jeeeeeeeee... sranda.. pristal nam holub na parapete na okne... este nikdy som nemala holuba na okne

nyya
7. máj 2009

jeee 😉 teraz to bude len holub lebo bocian uz davno priletel 😀 😀 😀

mamartinka
7. máj 2009

nyya tak to sme dve co nas boli dnes hlava.ja som si akurat dala ibalgin.a s tymi manzelmi sme 3.aj moj je v praci. 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre