Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

cukruska1920
15. sep 2010

@lulu19 juj ale potom si davaj pozor neposkakuj moc

lulu19
15. sep 2010

no nebudem mi aj tak mame len taku malu svadbu aj koli tomu ze som thotnna aaj vzdy sme chceli len malu svadbu tak sa uz velmi tesime

cukruska1920
15. sep 2010

@lulu19 to ani neni dobre ked tehotna nadskakuje a tak...sesternica mala svadbu v 20tt stale skakala jak besna a potom dokonca tehu musela lezat co sa otvorila

lulu19
15. sep 2010

ved mi sme aj koli tomu a aj doktorka ma upozorrnila ze radcej nech len tak pomali ze aj predsa som bola operovana tak ze aby sa radcej nic nestalo mi mame na urade a potom budde len take posedenie akoby v restavracii s verecou do nejakej 10 11 a idemem domou radcej nebudeme ryskovat aby sa nieco nestalo ale aj tak sa tesime hoc bude len mala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cukruska1920
15. sep 2010

@lulu19 aj beries nejake vitaminy?

lulu19
15. sep 2010

brala som babyplanale strastne ma zapekalo a brala som aj dupaston momentalne neberiem nic jem vela ovocia zeleniny

cukruska1920
15. sep 2010

@lulu19 kup si femibion 400 ja som to brala a potom od druheho trimestra je femibion 800

lulu19
15. sep 2010

tak si mam rovnokupit ten femibion 800?

cukruska1920
15. sep 2010

@lulu19 hej kup... stoji to okolo 21ecok ale je to dobre... obsahuje to aj DHA co je pilulka na vyvoj mozgu...

lulu19
15. sep 2010

dakujem za radu zajtra pojdem kupit 🙂 🙂 🙂 🙂

cukruska1920
15. sep 2010

@lulu19 fakt je to dobre... kazdy den si das dve...jednu ruzovu a jednu tu zltu to je to DHA

lulu19
15. sep 2010

to je na mesiac

cukruska1920
15. sep 2010

@lulu19 hej... ale zalezi od toho ako si to budes davat...ja si davam kazdy den.. je tam dokonca pisane ze sa to odporuca brat aj pocas dojcenia ale to uz nebudem

lulu19
15. sep 2010

pojdem a kupim si ich ja som ten baby plan nemohla brat mna strastne zapekal a to boli strastne bolesti

cukruska1920
15. sep 2010

@lulu19 to som brala ked som bola tehu predtym.... pri tomto som od zaciatku na femibione

lulu19
15. sep 2010

mne to odporucila doktorka

cukruska1920
15. sep 2010

co ten babyplan? ja si teraz sem tam dam aj centrum materna ale nie kazdy den lebo maly je uz aj tak dost velky

tlenka
16. sep 2010

heh, neboj lulu, ja som mala v 17 tt svadbu, pred tym som mesiac k tete chodila na infuzky, aby som stala vobec, lebo v nemocnici nic moc... ale svadbu som si uzila a tancovala som az - az... a co sa tyka tych vitaminov, tak ja som brala uz ani neviem ktore, ale nie pravidelne, lebo na prednaskach nam hovorili, ze z toho su take velke deti 😀
cukrus, drzim palceky, ochvilu sa to blizi 😵

nyya
16. sep 2010

Tlenka, Antonia a Cukruska velmi pekne vam dakujem moooc ma to potesilo....no veru uz sa nam to tu rozbieha...mi sa drzkame sme tam nam byva zle ale tak ja si zvykam...ale este si to moc neuvedomuje ze som tehu..ale tak casu este dost 😉 😉

nyya
16. sep 2010

babenky a ako sa mi vy vsetki mate???dlho ste tu neboli???

antoniab
16. sep 2010

ahojte

baby ja som brala iba kyselinu listovu ta je v podstate najdolezitejsie je brat to prvy trimester ked sa vyvija babo najviac ja som brala aj druhy treti som uz nebrala nic alebo v podstate brala som zelezo a ine ale to som uz mala naordinovane nemocnicou 😉
drzim palce nech je vsetko ok chce to hlavne pohodu ziaden stres a nohy v klidku 😉

nyya
17. sep 2010

no ja berem babenky kyselinu listovu a Omegu 3...a chcela by som sa vas spitat ci ked ste boli alebo ste tehulky vas zo zaciatku sem tam tak trosku bolelo v podbrusku...???

antoniab
17. sep 2010

@nyya take bolesti jak na menzes su normalne a popichovanie ved sa ti bude roztahovat maternica a rast brusko 😉

lulu19
17. sep 2010

@nyya ano aj ja som mala take bolesti a aj mam este nie vzdy ale sem tam ma boli aaj ja som bola teraz vyplasena ze ci je to ok neboj je to brusko rastie 🙂

lulu19
17. sep 2010

@ antoniab juj mala je taka zlatucka to uz ma 8 mesiacou boze ako to leti
inak baby kuk ako mi rastieme 🙂

nyya
17. sep 2010

dakujem vam babenky ste ma uplne ukludnili...aspon viem ze je to normalne🙂))ze som neni jedina...no brusku asi bude rast a aj maternica funguje bo mam taki zvlastni tlak na krizoch...ja sa tesim...

@antoniab a ako sa ma malinka????

nyya
17. sep 2010

@lulu19 tak tebe uz brusko pekne rastie 😀

lulu19
17. sep 2010

no uz sa zacina ukazovat 🙂

nyya
17. sep 2010

aj ja sa na to tesim...ale este si pockam nejaku chvilku....

lulu19
17. sep 2010

aj mne vykuklo az nejak dva tyzdne do zadu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre