Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

antoniab
29. okt 2010

@lulu19 ja som mala elastine nemam ziadne nasledky ale prauda je ze som ani poctivo nenatierala 😀 je to v genoch kremom to mozes obmedzit nie zabranit ak to mas v genoch skor sa opytaj mamini ako natom bola moja nic nemala ani ja nie 😉

tlenka
29. okt 2010

ja som nic nepouzivala, len sem tam na brusko nejaky olej, ale nemala som ani ziadne strie

nyya
5. nov 2010

ahojte babenky...ako sa mi mate??my sa mame velmi dobre...pred par dnami sme videli malinke a mame sa velmi dobre a sa tesim...malinke by sa malo narodit 9.maja tak sa tesime...

lulu19
5. nov 2010

ahojte
@nyya jej ze to bol krasny pohlad vidiet malicke ,nas drobcek uz kopka tak sa vytesujeme uz sme mu dokoncili detsku izbicku sme kupili nabytok drahy robi prebalovaci pult ,pomalaicky kupujeme vecicky .a ty ako uz nieco mas kupene

nyya
5. nov 2010

@lulu19 este nie nekupili sme si nic este je casu dost ja zacnem az tak okolo vianoc a nabytok az tak neskorsie...je casu este dost...no nase este nekopka ale tak uz coskoro zacne...

lulu19
5. nov 2010

no uteka to ved aj ty uz v 14 a len teraz si nam oznamovala ze si tehu 🙂
m y isdemeokolo vianoc pred na 4D tak dufame ze sa nam drobcek ukaze a budeme vediet co je

lulu19
8. nov 2010

baby kde tste vsetky

tlenka
9. nov 2010

kuk, ja som tu skoro stale, len nikto tu nic nepise 😵
idu nam tusim 2 dalsie zubky, jeden hore vlavo a jedna stolicka dolu vpravo, ak sa to ozaj potvrdi, tak budeme mat 13 zubkov

mamartinka
9. nov 2010

@tlenka gratulujem k zubkom.

lulu19
10. nov 2010

ahojte jej tlenka jej gratulujem ku zubkom jaj tak sa tesim aj ja uz aby tu bol marec a drobcek pri mne tak tuzim si ho objat.ozaj baby poradte co je potrebne taka zakladna vybava pre babatko aby som toho nekupovala vela a hlavne take zbytocne veci .dakujem

tlenka
10. nov 2010

dakujeme... mala uz po nas kadeco opakuje, vysava, zameta, dava a vybera sacky z kosa, utiera sa do utierky, vie si umyt tvaricku, ked sa kupeme, kadejake slova opakuje, zacne skoro rozpravat, co je fajn, sikovnica, ale aj velka nezbednica, kazdy den vyvedie niekolko nezbednych kuskov, uz nam aj rohy rastu 😀 mame tiez uverejnenu sutaznu foto v casopise mama a ja s temou narod. oslavenci - je to tato: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/slenka82/alb...
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/slenka82/alb...
ak by ste chceli zahlasovat, treba poslat sms-ku na cislo: 6661 v tvare FOTO(medzera)5(medzera)kontaktne udaje. kont. udaje sa pisu bez diakritiky, cena sms je ale 0,199 eur. dakujeme vopred 🙂 😵
pridala som aj nove fotecky do albumu 😉

antoniab
10. nov 2010

@lulu19 nekupuj toho vela hlavne oblecenie na zaciatok ti toho vela netreba skor sa pytaj konkretne co ano a nie ale co ti naisto poviem tak nekupuj oblecenie cez hlavu aspon do tich 4-5 mes. a na zaciatok vobec kym si zviknes obliekat babtko a tak len bodinka hovorim tomu ruky nohy tie su na zaciatok super 😉
flase lovi - avent su super drahsie ale kvalitne 😉 neviem co ta zaujima

lulu19
16. nov 2010

ahojte baby dakujem za rady ,idem sapochvalit dnes sme mali poradnuu vsetko je ok ,29 mam tie glukozove testy snad ich zvladnem ,a 13.12 ideme na 4D tak sa uz tesime a snad budeemem vediet co to bude 🙂
aa ko bbaby nikto tu uz nechodi ☹ ☹

nyya
21. nov 2010

ahojte babenky 😉 kde ste kto???a ako sa mi mate???my sa mame velmi dobre uz som sem pridala aj fotecku nasho malinkeho drobceka tak mozte kuk....to som bola v 12 tt od vtedy sme vyse narastli🙂))takto nas nas drobcek prvy krat pozdravil 😉

nyya
25. nov 2010

babenky kde ste kto???co tu uz nikto ani nechodi???

lulu19
27. nov 2010

halo baby to snad nie ved sup sup naspat nech to tu ozije 🙂 🙂 🙂 ako volakedy

tlenka
6. dec 2010

ahojte ahojte, prajem vam vsetkym krasny mikulassky sen. jeeee nyya, ako krasne vidiet babatko 😵 ako sa mate vsetky?

nyya
6. dec 2010

@tlenka dakujem no veru je tam malinke vidiet super...a teraz uz je ovela vacsie len sem nemam ako pridat fotku... 😉 sa teraz tesime na 3D scan aby sme vedeli co to malicke bude 😉 a ako sa ma malinka???

lulu19
8. dec 2010

ahojte baby jej ty mas uz krasne brusko ved ty ma za chvilku predbehnes .my ideme 13.12 presne na moje meniny na 4D juj tak sa tesim uz konecne budeme vediet co cakame .

nyya
8. dec 2010

Lulu ale to nie este ved ti si uz v 26tt ti mas vacsie ako ja...ale tak malinke bude asi velmi vysoke po tatinovy to nase🙂)to sa musis tesi..my ideme 30.12 na 3D tak hadam aj nam povedia co to bude 😉 a ako sa citis lulu??

lulu19
8. dec 2010

ahoj @nyya juj velmi dobre klop klop zatial neni mi zle celkom dobre este vsetko zvladam aj ked ma niekedy trapy zapcha ale inak je dobre drobcek kopka ty uz citis pohyby ?
no velmi sa tesime snad budeme vediet co cakame

lulu19
8. dec 2010

kuk pridala som aktualne fotky

nyya
9. dec 2010

@lulu19 no veru uz citim pohyby kazdy den a je to velmi zvlastne ale paci sa mi to 😉 uz len cakame kym malinke zacne kopkat ale este si asi pockame...teda aj tebe pekne brusko rastie 😉 ale to je dobre aspon vies ze malinke sa ma dobre...ja som si akurat dneska kupyla take saty na zimu su velmi pohodlene som rada 😉 😉

jaannuusskkaa
9. dec 2010

babyyy snazime sa uz pol roka a nic :((( co mam robit velmi by som cela mimco

kubkomatko
9. dec 2010

@jaannuusskkaa my sa tiež snažíme pol roka, a teraz riešim dilemu či nasadiť antiku, ktorú mi odporučil doktor (ak ovšem dostanem mrchu-meškanie 2 dni).

lulu19
9. dec 2010

@nyya no rastie aj strie sa mi urobili na prsiach ☹ ale co uz .a t ☹ o sa kremujem stale .juj aj ja by som chcela saty daj fotku ze ake.no je tokrasne ze ked sa ti drobcek hybe v brusku a ked kopka je nadheren a ked to vidis uz aj volnymokom ako sa stalo aj u nas par krat len dnesma nejaky ultm malicke dufam ze je v poriadku lebo sa hybenejak malilinko ale asi zato ze som dnes cely den vv pohybe

jaannuusskkaa
9. dec 2010

@kubkomatko antiku???myslis ze pomoze???

lulu19
9. dec 2010

@jaannuusskkaa
@kubkomatko
ahojte baby no ani nam sa nedarilo a nakoniec sa podarilo ale az po tom co my po 4 mesacnej liecbe presla ureaplazma .robili mi stery na vsetko a vzdy som mala vsetko ok ale nedarilo sa a nakoniec mi urobila doktorrka ster na ureaplazmu a mala som ju pozitivnu tak sme brali aj s muzom on 2mesiace ja 4 mesiace antibiotika a po vysadeni sa nam o mesiac podarilo a ani nevieme ako 😀 tak sa skuste popytat aj na toto to bol moj pripad vela stastia 🙂

jaannuusskkaa
9. dec 2010

@lulu19 jaaaj dakujem za radu 🙂)) velmi som nechcela riesit to cez doktora ale asi nebudem mat inu moznost :P dakujem :-*

kubkomatko
9. dec 2010

@lulu19 mne teraz odporúča antiku aby si vaječníky,maternica oddýchli, folikuly popraskali. Ale mne sa tie 3 mesiace zdajú príliš dlhé....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre