Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

ritulka
autor
16. jan 2009

ja idem do sprsky a pyzamky 😀

figurka.m
16. jan 2009

moj bol prec len od stredy, ale uz som si odvykla, kedysi tiez chodieval aj na 2 tyzdne 😒

dasah
16. jan 2009

no a ta moja ked som sa ja vydavala take moznosti ako su traz veru neboli ci vyber siat a to vsetko okolo toho to bol teda ten rezim to sa este len islo rozbiehat 🙂 🙂 🙂

aplless
16. jan 2009

no v nedelu vecer odchadza a domov chodsi v piatok alebo niekedy aj štvrtok vnoci
a niekedy je doma cely tyzden ako maju roboty

figurka.m
16. jan 2009

ja som mala vlastne 2 svadby v jednom, do polnoci s rodinou,potom 2 dni na chate s bandou kamaratov a to teda bola hyrenica hihi

dasah
16. jan 2009

a ty si sa kedy vydavala figurka?

nyya
16. jan 2009

dakujem dasah 😉 😉

ritulka mas pravda a to naj je ked si skusas saty 😉

figurka.m
16. jan 2009

Aplles, moj tiez tak chodil, ale na 2 tyzdne, ale potom zalozili s.r.o. a teraz maju roboty tu doma tak je to fajn 😀

figurka.m
16. jan 2009

Dasah, 26.10.1991 a ty?

aplless
16. jan 2009

jaj idem dat malu spat potom sa este stavim, asi nezaspim pockam si dopolnoci na muzika

aplless
16. jan 2009

my sme mali svadbu 20.7.2002 den po mojich narodeninach tak aspon nezabudnem kedy sme mali hihihi

dasah
16. jan 2009

no ja si pametam to bolo nadherne ked sa maryah vydavala a poprosila ma ci by som nesla snou pozriet a vybrat saty no to bolo super kopec srandy a tych siat ja som len oci mohla nechat...ked som sa ja vydavala mala som ny vyber vtedy len stvoro siat v tom case neboly salony...isla by som sa este raz vydavat a to len koly satam aby som si mohla vybrat ake sa mi pacia 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

dasah
16. jan 2009

je figurka ja som sa 17.4.1993 to mas potom kolko rokov ?este viac ako ja?ved na fotto tak nevypadas

figurka.m
16. jan 2009

no ja som mala v novembri 36, ale vydavala som sa mlada, mesiac pred 19tymi narodkami, ale nelutujem 😉

didusa.risulo
16. jan 2009

no nikto si ma uz nevsima,idem ja pred tv.aj maly je uz doma a v pyzame a kakao v nom,

aplless
16. jan 2009

didi ale vsimame ty si sa kedy vydavala?
figur aj ja som sa v 19tich a tiez nelutujem

didusa.risulo
16. jan 2009

ja som sa vydavala 23.juna 2006 a mam cerstvych 23 rokov, idem maleho uspat, aplles nezdrhni mi, budem cakat s tebou na muza ja na svojho a ty na svojho a spolocne na konovi

dasah
16. jan 2009

aj ja som mala nieco po 19tke teraz vlastne za dva tyzdne budem mat na krku 35 a niekedy je pravda ze lutujem ze som sa vydavala,a to hlavne koli muzovej rodine strrrrasne my ublizili a teraz to chcu napravit,ale uz je neskoro a ja na to nemozem zabudnut... ☹ ☹ ☹ ☹

figurka.m
16. jan 2009

Dasah,ale s muzom si rozumiete, hadam, a to je hlavne 😉

nyya
16. jan 2009

babenky ak pockate poslem vam ake saty sa mi pacia 😉

dasah
16. jan 2009

no to ano ale su chvilky ked aj jemu to malo zapaluje to mu potom musim pripomenut tu tragediu a je dobre

nyya
16. jan 2009

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI... tak tu su pozrite aspon taky nejaky styl sa mi paci....

aplless
16. jan 2009

didi dobre ale pridem okolo 22h az lebo este varim polievku lebo mi muzik volal ze zajtra ide na fusku tak aby si mal co zobrat a on ma najradsej varene nerad jedava v robote chleby a tak a v telke nieco dobre varia idem kuknut rada pozeram relacie o vareni clovek sa vselico nauci a dozvie

nyya
16. jan 2009

babenky ste tu este????

figurka.m
16. jan 2009

no Nyya , su krasne,naozaj, tak potom posles fotky zo svadby, ale ako budu vyzerat s bruskom hmmmm 😉

aplless
16. jan 2009

nyya vuau tie su krasne tak ti prajem aby si take zohnala v salone 🙂

nyya
16. jan 2009

tak to aj ja dufam aplless ale viacej sa mi pacia tie druhe...a zadok maju taky korzetovy styl.... 😉 😉

figurka tak neviem ci s bruskom ale keby tak by som bola stastna....a jasne ze poslem fotky zo svadby 😀

dasah
16. jan 2009

nyya naaaaaaaadhera budes krrrrasna nevesta 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😨 😨 😨 😨

nyya
16. jan 2009

jeeee dakujem moooc dasah 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre