Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

silvia1983
21. jan 2009

no som aj ja zvedava co bude co ma caka a neminie

silvia1983
21. jan 2009

tusim tu uz nikoho nieje ☹

ritulka
autor
21. jan 2009

aplless a kolky DC si???

silvia na co si zvedava??? 😕

silvia1983
21. jan 2009

no predsa ci pride mrska ako aplless

didusa.risulo
21. jan 2009

a ja skoro tiez

silvia1983
21. jan 2009

didusa uz ti je lepsie?

didusa.risulo
21. jan 2009

ale nie picha ma stale

silvia1983
21. jan 2009

citim sa nejako divne, tak si idem lahnut ☹
je mi ako pred mrchou ale ta skoncila min. tyzden tak neviem co to je
. majte sa a prajem dobru noc

didusa.risulo
21. jan 2009

dobru

aplless
21. jan 2009

ahojte ja som len na skok idem spinkat aj tak tu uz nik nie je
ritul 28DC no ale mam este rezervu dva tri dni hore dole mi to skace takze ked nepride do konca tyzdna tak pondelok testnem 🙂

nyya
21. jan 2009

babenky tak ja som tu tak trosku neskoro ale spinkala som tak trosku a ked som sa zobudila tak sme mali veceru 😉 som taky spachtosko 😉 😉 ako sa mi mate a co noevho???

didiuska tak teplotku som si merala aj pod pazuchou a aj BT...a pod azuchou som mala 36,5 a BT som mala 37,2 sa mi o cosi zdvyhla...tak to neni potom ze som chora lebo teplotku nemam....a ako sa citis ti je ti este zle????

didusa.risulo
21. jan 2009

nyya ty si tehotna,sprav si test urcite,napis este do BT co ti povedia tam

je mi este aj zle, uzliny a usi ma bolia, picha ma v podrusku, teraz som sa strasne vyhadzala, doskriabala, 😝

aplless
22. jan 2009

ahojte baby ja som dostala mrchu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😒 😒 😒 😠 😠 😠 😠 😠

didusa.risulo
22. jan 2009

aples 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 to mi je strasne luto,aj mna to caka,tolko smajlov smutnych

mne teplota klesla, neviem preco, pichanie nemam uz ale sa citim na kramy, no uzasne

aplless
22. jan 2009

no co uz idem dokimu lebo mam kasel a hrdlo boli nech mi da lieky aspon sa preliecim

nyya
22. jan 2009

diduskaja by som ti rada poradila co by ti pomohlo ale neviem co ti je...povedz mi a ja sa spitam priatelas on je aj moj doktor...teda on je doktor 😉 ak chces????neviem ci som tehu ale este pockame radcej akurat teraz mam ovu dni podla mamababy co si mi poslala tak uvidime...ale dneska rano ma pobolievlo v podbrusku....

didusa.risulo
22. jan 2009

nyya no ja som dnes 6DPO,najskor ma boleli prsia po ovulke, potom preslo, vcera ma pichalo velmi brusko v lavej strane,tam mam bolelo aj ked som mala ovu obdobie,dnes mam bolesti na kramy a som stale mokra medzi nohami,mam aj vytok ale taky priesvitny sem tam len biely,no a ja neviem ci nemam zapal alebo ci nemoze ist o cystu,alebo to sposobuje kyselina listova,alebo alchemilkovy caj,neviem, ja mam lekara daleko takze sa mi tam nechce ist, a ani nemam ako a dnes bol aj pokles teplotky

didusa.risulo
22. jan 2009

nyya ty si mala mrchu len 2 dni?

nyya
22. jan 2009

diduska a nemozes mat este ovu alebo su to priznaky po ovu ked sa podarilo 😉 😉 co ak ti si tehulka hm???? 😀 😀 nie diduska nemala len som to zle napisala zabudla som tam napisat ze som 11dc...a teraz mam ovu....lebo som si akurat nasla ten vytok taky bieli 😉 tak sa budeme snazit... 😉 😉

lenusska
22. jan 2009

nyya - lauritka Ti odpisala v grafoch

didusa.risulo
22. jan 2009

nyya a ty sa uz nemusis snazit 😉 kolko dni si mala teda mrchu?a nebola ina ako tie pred tym?

no ja uz ovu nemozme mat, mala som pozitivny ovu na 16DC a 17DC bola ovulka a my sme sexikovali presne v nej, ja som uz po ovu zajtra tyzden

nyya a mas dalkeo lekaren?ozaj moja, mohla by si testnut, lebo take vysoke teploty nebyvaju ani pred ovu ani pocas nej,vazne nyya

lenusska
22. jan 2009

Baby ja uz neverim na nic.My sme sa minulý mesiac trafili den pred a potom presn na ovulku a som tehu?...iba tak vo sne 😠

prepacte mam strasnu depku s toho uz

didusa.risulo
22. jan 2009

lenuska, no vies, ale su zeny ktore maju sex vsetky 3 dni pocas ovu a neostanu tehu, tam je potom nieco ine skryte ja som so svojim muzom bola len pred ovu alebo po nej , teraz sme bolo spolu pred ovu po ovu a presne na ovu,ak neostanem tehotna, tak si myslim,ze asi su pomale spermijky alebo nieco ine,ale to budem riesit po pol roku vysetrenim spg

lenus, nyya je podla mna tehulka, mala mrchu, ale to dnes nehra ziadnu rolu, ma velmi vysoke teploty a to moze byt jedine tehu alebo nejaky zapal v tele, ale nechapem preco nema aj telesnu zvysenu aspon

cukruska1920
22. jan 2009

Ahojte.... ako dnes?

nyya
22. jan 2009

babnky ja som si merala druhy krat teraz pred chvilkou a bola 36,8 aj ked neskoro...

lenusska
22. jan 2009

didusa-nemusi v tom byt nic ine..proste sa noplodni alebo aj oplodni ale neostane

didusa.risulo
22. jan 2009

nyya ale musis brat do uvahy len ti tepolotu ktoru namerias v posve a hned po prebudeni,bez toho aby si vstala
a aj tak je vysoka na ovu ale uz robis nejaku cinnost takze sa touto nezatazuj

lenus, no aj ako pises, mozes aj kazdy mesiac ostat tehotna ale len na par dni, ak neni vajko zdrave alebo nieco, tak sa babatko neuhniezdi

didusa.risulo
22. jan 2009

ahoj cukruska, mame dilemu ,nyya je asi tehotna a nechce testovat

lenusska
22. jan 2009

cukrusssss....moja da sa....a ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre