Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

ritulka
autor
31. jan 2009

tak uz nikto....idem aj ja konecne spat...kjasne snicky 😀

aplless
1. feb 2009

ahojte my sme dneska boli gratulovat a teraz sme prišli švagor mal 35r moj mužik je na totalku ja som bola šofer tak som triezva ale ja nemusim pit lebo mi je potom zle idem vas prečitat a pozistovat co je nove zajtra vas kuknem ako sa mate 🙂

lulu19
1. feb 2009

ahojte baby ako sa mate ja ako tak brusko stale boli dostala som aj teplou tak lezkam dnes som mala ist do roboty ale nesla som tak lezzim je mi zle ale nejak to musim vydrzat ako sa mae co je tu noveho ?
uzcite ste aj vy dostali ip od jejdnej osoby ja neviem co si o tom mysliet

lilusiatko
1. feb 2009

ahojte zienky 🙂 co porabate? ja cely den lenosim,lebo uz aj na mna nieco lezie, strasne ma boli cele hrdlo ☹
prajem krasnu nedelu 🙂

lulu19
1. feb 2009

ahojte nik tuneni ☹

lulu19
1. feb 2009

baby kde ste

nyya
1. feb 2009

aooojte babenky...tak novy den a uz sa viac nebavme o vcerajsku....dneska budeme mat pekny dnik 😉 😉

lulu19
1. feb 2009

ahoj nyya ako sa mas ja nic moc stale mam teplotu ☹

lulu19
1. feb 2009

kde ste baby tak mije smutno a vy nikde

nyya
1. feb 2009

ja sa mam dneska uz lepsie ale vcera vecer som aj vracala aj z toho co sa tu dialo a ani mi nebolo dobre...

lulu19
1. feb 2009

no to bolo strastne ja som si to precitala dnes mna vcera zlomila horucka tak som spala ja neviiem ako pojdem do roboty dness som nebola ale zajtra neviem volala mi veduca ale bola som dole a ked som jeje volala uz 5 krat tak mi nebere telefon

nyya
1. feb 2009

asi ma vela robotky skus jej zavolat neskvorsie ale ber to v pohode...ja neviem co sa somnou deje v poslednej dobe moc toho nepapam a je mi zle niekedy sa vivratim a niekedy nieje...asi som trosku nervozna ale neviem z coho.... ☹ tak si laskaj do postielky a vypot sa pordiadne 😉

lulu19
1. feb 2009

lezkan v postielke uz od vcerajsia ale teplota nie a nie dole boli na aj to brusko dole neviem v utorok mam dostat mrchu tak neviem musim jej zavolat ze co nato ona

lulu19
1. feb 2009

nyya a nebudes tehu ked ti je zle stale

nyya
1. feb 2009

lulu ja na tvojom mieste by som sa zobrala a isla zajtra ku doktorke ak ti neprejde teplotka a bude ta bolet brusko...mozes mat aj vnutornu teplotku a to neni dobre moze to byt aj nejaky zapal...a ako ta boli bruska???boli ta normalne alebo ta picha???a kde presne asi tak???lulu neviem moja ci som tehu ale nemam taky pocit vobec...ani ziadne ine priznaky okrem toho ze mi neni dobre ...ale nevraciam stale len vcera bolo na mna toho dot tuto...

lulu19
1. feb 2009

jaj
no mna boli dole podbrusku taka bolest ako ked ovulujem ale boli to stale uz 2 tyzdne a sem tam aj pichne teplota mi nechce istdole a hrozne ma boli hlava uvidim ako mi bude za hod pride drahy tak uvidime

nyya
1. feb 2009

ak ti to neprejde tak beskaj zajtra k doktorke..skus si da morky uterak alebo kapesnik na celo..ale poriadne ho namoc do studenej vody...mozno ti teplotka klesne...

lulu19
1. feb 2009

no musi aj to vyskusat dal

lenusska
1. feb 2009

ahoooojte

lulu19
1. feb 2009

dala som si ibalgin lebo ta teplota uz bolo velka rano 39 TAK dugam ze ak by som bola tehu to neublizi

lulu19
1. feb 2009

ahoj lenusska

nyya
1. feb 2009

lulu myslim ze je to ok len uz neber viac ibalgin.skusk ten kapesny so studenou vodou 😉

awojki lenuska moja 😀 😀

lenusska
1. feb 2009

Ako sa maate?

lulu19
1. feb 2009

ok skusim to a aj sprchu

lulu19
1. feb 2009

ja zle lenusska som chora mam teploty

nyya
1. feb 2009

ja sa mam dneska uz lepsie lenuska vcera vecer som vracala bolo mi dost nevolno..a ti sa mi mas ako???

lenusska
1. feb 2009

Babenky ta co chriipka ☹ ..ja sa mam fajn...nic sa mi nechce tak vegetim 🙂

nyya
1. feb 2009

tak to sme dve 😉

lulu19
1. feb 2009

ja neviem mna boli podbrusko a mam teplotu

lenusska
1. feb 2009

akurat idem vyvesat pradlo a potom asi naspat k telke...a som prisla kuk co sa tu deje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre