Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

maryah
8. feb 2009

ja neriesim vobec priznaky... prvy mesiac som sledovala kazde pichnutie, bolenie, atd a teraz vobec... a mam pokoj...

maryah
8. feb 2009

dasah, neviem ako tebe, ale mne ide strasne pomaly ta stranka 😠

dasah
8. feb 2009

no mas antoniab pravdu,ved zivot nie je len o tom aby sa clovek sresoval a cakal ci tento mesiac konecne,ale treba aj snivat a planovat,lebo ak si nebudeme robit plany do buducna tak naz zivot bude nudny a stale ten isty 😉 😉 😉 ....................maryah mas tam aj komentare perfektne tam sa musim zaregistrovat ked chcem prispiet ze?

maryah
8. feb 2009

dasah, ano, musis sa zaregistrovat... nasla si vsetko alebo len tu kyticu?

dasah
8. feb 2009

zatial len tu kiticu ale idem registrovat na obrazku je perfektna.ale v skutocnosti este krajsia si jednicka v aranzma najlepsi komentar ,ze svadobna to mozem byt pysna ako keby som sa isla znova vydavat 😀 😀 😀 😀

maryah
8. feb 2009

dasah, co si sisi? su tam omnoho krajsie...

antoniab
8. feb 2009

ja sa sledujem ked mrcha nedorazi kedy ma no a to bolo len dvakrat za dobu snaženia 😝
dasha ja mam pre dievčatko antonia sarah sophia brook alessia liana
a pre chlapca sebastian 😵 thobias samuel nikolas christhoper knox predpokladam že tolko deti mat nebudem ale chcela by som aby narodenie a meno nebolo v jeden mesiac tak budem mat s čoho vyberat 😀 😀

maryah
8. feb 2009

presne antoniab, jedine co sledujem je mrcha, ale inac nic... neoplati sa to

dasah
8. feb 2009

doparoma mas pravdu marzah akosi sa tej stranke moc nechce 😠 😠 😠 😠 a nie su krajsie vies tu ktoru dostanes s laskz je naj................... 😵 😵 😵

maryah
8. feb 2009

dasah 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
aj bola robena z lasky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dasah
8. feb 2009

ale teda pisem asi som yabudla pisat a gramatika mi asi uy moc nic nehovori 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maryah
8. feb 2009

dasah, tasi sme tu sami... pojdem asi do postele si pozriet z drahym nejaky film, teda ak ho dostanem od pocitaca 😖

antoniab
8. feb 2009

viete ked si idete kupit auto prezerate si obrazky a vyberate a porovnavate no a s babom je to tak isto pozerate obrazky ktomu sa snažiet zdravo stravovat papat vitaminy už to by malo byt odveci tak prečo sa niekto divi ak sa tu bavime o kočikoch či menach no a ved to patri ktomu nie ked to bude realne tak sa budete bavit skor otom či je to oka či mate spravnu vahu a tak podstatne potom bude či sa plod vyvija tak ako ma tak teraz sa možem bez predsudkou bavit otom ako sa bude volat moje babatko 😉

dasah
8. feb 2009

jasneeeeeeeeeeeeeee som za 😅 😅 😅 😅

antoniab
8. feb 2009

aj ja som si chcela pozriet tu stranku ale hrozne pomali to načitava 😠

maryah
8. feb 2009

ja sa rada bavim o veciach co sa tykaju babatka a tesim sa ked to mozem rozoberat... stale sa pytam a podobne... minule som bola u kamaratky, ktora ma 2 mesacneho chlapca a tolko som mala na nu otazok a aj ja som jej porozpravala o svojich planoch...

dasah
8. feb 2009

no veru ta stranka pomali nacitava ale su tam krasne veci

maryah
8. feb 2009

otrasne pomala je ta stranka... myslela som si, ze to len mne blbne...

antoniab
8. feb 2009

aj ja sa rada otom bavim maryah račej než o priznakoch a tak lebo to ani neviem ake maju byt a každy ma ine no a to čo pre svoje babo chcem je jasne lasku a žiadne rozmaznovanie 😝 😀

maryah
8. feb 2009

presne... vzdy ma to znervoznuje a pozorujem sa... a rozhovor o babatku mi dodava silu na to, ze sa mam tesit z toho, ze raz budem aj ja mat tak krasne babo (verim tomu) 🙂 . ja tiez chcem dat babatku len lasku a tu spravnu vychovu tak dufam, ze sa to podari... no ta laska k nemu sa urcito podari 😵 😵 😵

antoniab
8. feb 2009

inak okrem toho že v uk maju super veci pre detičky tak tu maju aj super veci do domacnosti aj ich mam už kopu nakupenich len neviem ako budeme stavat lebo ja budem linku a podlahy proste zakladne veci vyberat podla doplnkou čo som pokupila 😀 😀 a som uletena na postelne pradlo ja už mam tolko druhou 😅 že mam aj pre deti nakupene do vybavi 😀 😀 😀

maryah
8. feb 2009

ja som taka ista... ja uz mam doplnky a aj predstavu ake doplnky budem mat, ale aku kuchynu tak to presne este nie... ale uz mam nejake plany... je tu strasne vela veci a keby som ich mala ako zobrat domov na svk kedze uz sa nastalo vraciame tak tu miniem celu vyplatu 😅 ... a aj dve 😀

nyya
8. feb 2009

dobry vecer babenky.... 😉 ako sa mi mate???

antoniab
8. feb 2009

maryah mi v lete chodime autom tak vtedy sme po plafon naloženy už mam pomali celu kuchynu a nakupovala by som vovelkom len neviem ako to potom bude vyzerat no iste je že kuchynu musim už kombinovat s nerezom lebo mam kopu tychto doplnkou 😅
maryah o tych vyplatach nehovor ja ked som kupovala kolegyni veci pre babatko tak moj manžel len krutil hlavou že majland utratim potom na svoje a to som nanu dala len 50libier to nieje tak vela nie 😝

antoniab
8. feb 2009

no je to dost lebo na svk by som asi tolko kolegyny na veci nedala 😅
ahoj nyya 😉

maryah
8. feb 2009

ahoj nyya... na to babo su tu veru neskutocne nadherne veci... a aj celkovo... to bude asi jedina vec, ktora mi z uk bude chybat

antoniab
8. feb 2009

ešte som chcela povedat že som bola jak v tranze ked som nakupovala tak my to prišlo ok no ale v sobotu som krasne veci na babatko videla v M&S biele dupače no take krasne aj mojmu ocinovi a manželovy sa pačili no možno ich kupim mame poukazi tak aspon utratime

nyya
8. feb 2009

awojki antonia...vies aj moja sesternica ked mala maleho tiez som jej poslala vecicky na slovenko a minula som tak isto ako ti 😉 ja zboznujem kupovat vecicky pre babaatko...a teraz moja kadernicka caka dvojicky 😉 tak zas pojdeme na nakupi 😀 😀

maryah
8. feb 2009

za 50 libier tu toho nakupis az az...

nyya
8. feb 2009

aoojki mary 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre