Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

maryah
21. feb 2009

su tu drasticki doktori bez citu... a straaasne ma to vytaca... zvraj zeny pustaju v ten den domov z porodnice preto lebo im nechcu sposobit psychicku traumu z porodu... dobra hovadina, ze?
u mna akurat konci mrcha... konecne

antoniab
21. feb 2009

no a si pisala že si bola v 9tt mima myslim tiež čo jej lekar počital 8alebo 9tt niesom si ista aj ona krvacala ale už chodila do prace ja si tiež myslim že to bol priliš rychli nastup do realiti potom všetkom no ale tuto tak chodi 😔
no ale niečo pozitivnejšie čo v anglicku je a to nakupovanieeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 to je tu super a kvalitne 😉

ritulka
autor
21. feb 2009

mna tiez sice pustili domov na druhy den, ale s tym, ze budem doma lezat a nic nerobit...a po porode, si neviem predstavit...ved zena este ani nevie, ze je matkou a uz ma ist domov a starat sa... 😅

ritulka
autor
21. feb 2009

antoniab hovor mi nieco....bola som za segrou a to ta navstema ma vyjde vzdy draho....lebo som len v obchodoch strcena a shoppingujem ako diva... 😀

antoniab
21. feb 2009

aple moja mrcha pride 7marca na ocinove narodenini 😀 😀 zajra by mal byt den D alebo skot O 😀 😀 😀 ako ovulacia ked sa citim taka nafuknuta a take ako keby ma bolelo brucho možu to byt priznaky ovu 😅

ritulka
autor
21. feb 2009

babulky moje idem....jahodky a sampanske robii svoje 😀 😀 😀 😀 som az moc akcna 😀

ritulka
autor
21. feb 2009

prajem este pekny vecer 😉

maryah
21. feb 2009

aj ja si idem lahnut babenky, dala som si dithiaden tak som rada, ze som este nelahla na notebook... som rada, ze ste tu boli a pokecali sme si... tak sa mi majte krasne a zajtra sme tu pat...

antoniab
21. feb 2009

papapa a sladke sny 😉

aplless
21. feb 2009

jaj no mne mala prist v piatok teda vcera tak ja uz intenzivne cakam ty mas este teda casu dost 😝

antoniab
22. feb 2009

dobre ránko 🙂
alpes tak to drži palce 😉

lenusska
22. feb 2009

Ahojte mojenka krasne.. 🙂

maryah
22. feb 2009

Dobry den baby, ste tu alebo lenosite?

antoniab
22. feb 2009

ahoj tak ako sa mame po nakupnom dni? 😉

maryah
22. feb 2009

ahoj antoniab, no celkom dobre... bola som aj u dasah a jej manzl nam urobil dobry obed... mnaaaaaaaaaam

maryah
22. feb 2009

co si dnes robila ty?

antoniab
22. feb 2009

ja som si dnes urobila poriadok v skrini a bilancia je hrozna mam 18druhou jean 😲 trička som radčaj ani nepočitala a ktomu ešte sportove nohavice torjštvrtaky a kratasi tak mam normalne na každy den v mesiaci ine oblečko a to nieje normalne ja musim prestat nakupovat 😅 no a teraz sme vypisovali papiere lebo chceme žiadat o councile home tak sme študovali aj mapu že ktore lokality pripadaju do uvahy dnes taky pohodovi den 😉 a čo ste nakupili mali niečo 😀 určite mali

antoniab
22. feb 2009

musim hlavne vysvetli že kedniekto je maniak na topanky či ine veci tak ja na jeany 😅 no a troška kabelky ale tam ta bilancia nieje tak velika 😀 mylsím že ruky by mi stačili 😀 😀 no ja som ale hrozna 😝

mamartinka
22. feb 2009

no caute baby.ja cakam na mrsuldu a akosi nie a nie prist.len mi je zima,vcera aj hlava ma bolela a nic.som uz nesvoja z toho.minule mi to prislo 26 tak snad uz do rana pride.aj ked by nemusela.ale ona pride.verim tomu.

dasah
22. feb 2009

cafte babz ako sa mate dnes

antoniab
22. feb 2009

ahoj dasha som počula že manžel super varí 😀 ja sa mam denska fajn 😉
ahoj mamartinka ešte nedošla možno ani nechce prist 😀 😀 tak nanu nečakaj kolko dni si alebo kedy mala dojst ?

dasah
22. feb 2009

no vari dobre ale skoda ze aj na slovensku nie to preto tu lebo ma dlhy den a sa nudi mi s maryah vypadneme po nakupoch a on si zasa krati den varenim,aspon nieco robi nemusi stale byt len pri telke hahahha

maryah
22. feb 2009

mamartinka, no bud rada, ze mrcha nechodi...
antoniab, kupila som si tasku a gate na bycikel...

antoniab
22. feb 2009

joj škoda že moj manžel sa tak to nevie inšpirovat 😒 😀 😀 a ako bolo v meste 😉

maryah
22. feb 2009

antoniab, no to teda mas pekny zoznam oblecenia... a rano ked otvoris skrinu tak si povzdychnes, ze si nemas co obliect, ze? hahaha, to poznam...

mamartinka
22. feb 2009

no som aj rada.ale uz ma neako zima striasa tak uz je asi na ceste.antoniab pisala som ze minule prisla 26.tak uz by mala kazdym dnom.ale radsej nech je tam ucucana.

maryah
22. feb 2009

a dnes si ktory DC mamartinka?
v meste bolo dobre, pobehali sme si po obchodoch a pokukali ci je nove... bolo pekne pocasie, slnecno, ale sem-tam zafukal studeny vietor... zeby islo anglicke leto?

dasah
22. feb 2009

v meste super zasa mam v skrini o dve mikiny viacej no ak to bude takto dalej úpokracovat tak kamion to isti

akurat som maryah rozpravala ze ked ona odide domov tak nebudem chodit tolko do mesta,lebo samu ma to nebavy

maryah
22. feb 2009

dasah, aspon usetris hahaha a budes mi dakovat, ze kolko si usetrila penazi

antoniab
22. feb 2009

maryah ty to nejak poznaš 😀 😀 presne tak to je 😀 😀 no nie do prace musim mat čierne nohavice a biele triko tak to nieje tak hrozne ale ked niečo kupujem a MM sa opyta že to kedy budem nosit tak vždy poviem to do zasoby na svk by som za take peniaze nekupila a pozri ake kvalitne to sa tak rychlo nesperie a neroztiahne 😀 😀 😀 a potom mam plnu skrinu hlavne mam neako malo miesta tak musime najst vačšie byvanie 😀 😀 😀
ty bicykluješ tu alebo na svk ja som si kupila tu korčule ale mam aj na svk tie doma su kvalitnejšie len si ich pučila sestrenka a nejak zabudla vratit 😝 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre