Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

mamartinka
11. jún 2009

prepac.myslela som ze ste zobraty.a keby sa to potvrdilo tak bude aj svadba k tomu ci nie?

lulu19
11. jún 2009

urcite ano lebo aj tak planujeme len nevieme kedy este ale istotne by sme sa zobrali nic sa nestalo

tlenka
11. jún 2009

ahojteeee... tak ako lulu? co nove?
hoj martinka

mamartinka
11. jún 2009

cauko tleni.ako sa mas?co si porabala ked ta tu este niet?ja idem za chvilu na ordinaciu a panelak.

lulu19
11. jún 2009

ahoj tlenka nemala som kedy ist kupit test bo som musela zostat v robote a som utahana ako kon

tlenka
11. jún 2009

bola som u otca, upratovala som doma a tak... a ty?

mamartinka
11. jún 2009

ja tiez tak neako.no idem ja uz.vecer este nakuknem.zatial sa majte.

felicia1
11. jún 2009

lulu,budu // tak napis apson niekomu sms a ta to tu oznami ka budes chciet ja ti ponuknem aj tel.c.

felicia1
11. jún 2009

no a ja uz druhy ci treti den len spinim a mrcha nie a nie spustit sa 😀

maryah
12. jún 2009

caute babenky, ako sa mi mate? mame tu uprsane pocasie...

mamartinka
12. jún 2009

maryah cau.no mi mame dnes pekne.aj ked prsalo uz.

maryah
12. jún 2009

tu je take striedave pocasie... aj prsalo a aj bolo slnecno... dnes som isla pre neterku do skolky a vravim si, ze je celkom ok pocasie tak som isla na bycikli a ked som vychadzala zo skolky tak prsalo 😠 . pripomenulo mi to "krasne anglicke" pocasie 😀

maryah
12. jún 2009

no, a uz svieti slnko 😀

tlenka
12. jún 2009

ahojteeee... 🙂

mamartinka
12. jún 2009

tleni ahoj.co porabas?ako sa ma babetko?ja som pozerala panelak.

cukruska1920
12. jún 2009

kukuk 😉

mamartinka
12. jún 2009

cukrus ako sa mas a ako sa citis?babetko ako?vsetko v poriadku? 😉

cukruska1920
12. jún 2009

mati..ahoj...no dufam ze je vsetko v poriadku... som na PN takze veeela oddychujem a stale spim

mamartinka
12. jún 2009

tak treba.hlavne davat na seba a na babetko pozor.a oddychovat aj ked sa to asi moc neda co.

cukruska1920
12. jún 2009

preco? da sa...ale nelezim stale.. by som mala prelezaniny 😀 ale idem uz spat lebo sa mi zyva...tak papa

krasulka
12. jún 2009

ahojte ja som len zahliadla cukrusku, cukricek ahooooj, drzim vam velmi palceky 😵 😵 😵 😵 cmuk 😵 😵 😵

mamartinka
12. jún 2009

krasulka pozeram co ty tu.zeby tvoje srdce zasa prahlo po dalsom drobcovi 🙂 ?ale len zo srandy.

tlenka
14. jún 2009

ahojteee baby 🙂

mamartinka
14. jún 2009

ahoj tleni.ako sa mas.vydim ze vysmiata.u nas bola pred chvilou burka a lejak.

tlenka
14. jún 2009

ahoj ahoj... u nas je pekne a slnecno... mam sa fajn... boli sme sa prejst tu nedaleko konarni... mali tam aj den deti, koniky a poniky vypustene ako vzdy... a mali sme so sebou aj nase morciatko, ktore furt berieme na pašu...
teraz cakam na manzela, kym dojde z aquacity, lebo si siel zaplavat...
a ty ako?

mamartinka
14. jún 2009

to tak morciatko pustate?ty si nesla z manzelikom?aspon pozerat sa ako plave.ale ja sa mam fajn.cakame vysledok.som zvedava na tu lulu co vyslo.snad sa ozve.

tlenka
14. jún 2009

no ano... vsak to je vycvicene... a ma vlastnu velku klietku... chces vidiet?
tak on chodi kazdu nedelu, co by som tam ja robila... bleda jak stena a plavky neviem ake by som si dala 😀
noooo... aj ja som zvedava na lulu

mamartinka
14. jún 2009

ukaz tleni.

mamartinka
14. jún 2009

tleni dakujem.no nechce mi to otvorit.pise mi ze to je neautorizovane.inak dnes som si kupila kyselinku listovku.v Tescu ze 120 tabletiek.tak to snad chvilu vydrzi.no co je este z nyyou?sa na nas vykaslala snad?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre