Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nyya
8. aug 2010

antonia to mas pravdu treba mysliet pozitivne... 😉

babenky vazne baby plan pomoze na pripravu k otehotneniu alebo ho mas uzivat ked uz si tehu???

bubulacik
8. aug 2010

@lulu19 tak mne nepomohlo a ani nepomaha nic na zapchu a to som skusala uz hocico a pomiesala hocico s coho by som normalne asi hnackovala 2 dni a teraz nic 🙂

bubulacik
8. aug 2010

@nyya vyskusaj aj alchemilkovy caj ja som ho pila 2 tyzne a ani neviem ako som otehotnela.....co predtym sme sa snazily a nic.... 🙂

lulu19
8. aug 2010

AHOJ NYYA skus si kupit v lekarni alebo cez net sa aj daju kvapky od valkovica na podporu vajec.ze vraj su skvele ja som si ich kupila je pravda ze som nestihla si dat anikvapku a som tehu ale citalasom len same pozitiva skus 🙂

cukruska1920
8. aug 2010

Ahojte...co nove??

nyya
9. aug 2010

babenky dakujem vam za radi...no ja som moju maminku poslala k moju gynekologovi sa popitat a dala som si predpisat duphason alebo nejake vitaminky...on ma dobre pozna tak uvidime ..

tlenka
28. aug 2010

halo, halo... ako sa mate baby, co je nove?
lulu, ako sa mas?
nasa alexandrocka uz chodi od 23.8. a v pondelok ma 1 rocik 😵

timona
28. aug 2010

chcem sa spytat, či ste si všimli nejake uplne prve priznaky tehotenstva, myslim este predtym nez vam vynechal menzes..

ypsinkova
28. aug 2010

ahojte 😲 .rada sa pridám ku vám ak môžem.
Tiež by sme chceli bábo,ale ešte zatiaľ beriem antikoncepciu,ktorú plánujem vysadiť v blízkej dobe,ako ste na tom vy ? 😉

nyya
29. aug 2010

vitaj medzi nami ypsinkova... 😉

tlenka teda ten cas ale fakt rychlo leti....

timona u kazdeho je to inak..par priznakov ktore som aj ja pocula...vecsia chut do jedla niektore vone jedla alebo coho kolvek mas citilivejsi nostek., tocenie hlavicky a niekedy sa ti aj prsia mozu zvecsit....

lulu19
29. aug 2010

@tlenka ahojte tak malickej vsetko vsetucko najlepsie k prvym narodeninkam hlavne vela zdravicka .je velmi zlatucka
ja sa mam celkom dobre nastasie ma nevolnosti netrapia tak sa vytesujem len mi je sem tam spatne na zaludok vracala so len 2 krat uz nie som ani tak unavena sem tam ma pobolieva podbrusko musim sa opytat v utorok naporadni ci jeto normalne ideme na sono tak sa tesime ze uz uvidime drobceka snad bude vsetko ok
@nyya ahoj ako sa mas ?ako postupujete s babatkom drzim palce nech sa vam coskoro podari zo srdieck ti prajem

@timona ahoj no ja som bola neskutocne unavena ake tak ze som normalne v robote nevladala robit so zaspavala skoro za pokladnou nobolo to viditelne ze sa nieco deje ja som aj preto robila test

cukruska1920
29. aug 2010

@tlenka aj ja sa pridavam...vsetko najlepsie

tlenka
29. aug 2010

dakujeme,... tak zajtra uz ma Alexandrocka jeden rocik, dnes som tak premyslala, ako to bolo presne pred rokom, co som prezivala, ako som bola v nemocnici, ako sa narodila a tak.... vratit tak cas
cukruska, tebe sa to krati... ochvilocku je drobcek na svete, drzkame palce 😵

nyya
30. aug 2010

@lulu19 mi sa mame dobre...si uzivame pokial mozme. sami dvaja 😉 no babetko zatial este nieje ale tak uz to nechame na cas...moc sa ani nesnazime sme si dali pauzu na chvilku bolo toho moc...ale som rada lebo uz sme sa nemilovali ale len snazili o babo...a teraz je to super 😀 😀

@tlenka vsetko naj naj malinkej alexandre 😉 a aby vam len robyla radost.... 😉

ypsinkova
30. aug 2010

@nyya ahoj,vy sa už ako dlho snažíte ? 😲

lulu19
30. aug 2010

@nyya to som rada ze sa mate dobre asi je tak lepsie ze si treba dat pauzu ked si to tak uvedomim aj my sme mali pauzu koli tym ureaplamam tak sme nemohli a potom sme na to ani tak velmi nemysleli a podarilo sa mozno aj vam satak podari budem drazat palce
my mame zajtra prve velke sono tak po prvy krat uvidime drobceka tak snad bude vsetko ok tak sa bojim ze snad ani spat nebudem

tlenka
30. aug 2010

dakujeme za gratulacie 😵

lulu19
31. aug 2010

ahojte tak mi sme uz po poradni boze to bol taky krasny zazitok vidiet nasho drobceka ako si tam robil kotule kyval nam moj drahy sa normalne rozplakal mame skoro 4 cm sme velky 😀 doktor nam povedal ze on to vidi na dievcatko taksa tesime ze je vsetko ok

betina1984
31. aug 2010

@lulu19, to ti v 11. tt. povedal, na čo to vidí? Veď to sa na USG dá zistiť až v 20. tt.

lulu19
31. aug 2010

tak nam povedal ze on tovidi podla neho na babu aj mne sa to zda byt velmi skoro ale aj tka sa nespoliehame na to ved este mame casu

betina1984
31. aug 2010

@lulu19 , ale prosím ťa, žiadny gynekológ ti v 11. tt. nepovie, čo to bude. Veď to má štyri centimetre. Nie je tomu ešte takmer nič vidieť. To je nejaký divný doktor.

lulu19
31. aug 2010

no nemam ta preco klamat tak mi to povedal a praveze sa mi zdal ten doktor taky spravny vsetko mi vysvetlil tak neviem ja sa nechcem hadat len viem co mi povedal . a uzŕcite by som nemaa preco klamat nie som z tych

nyya
9. sep 2010

babenky tak ja vam vsetkim oznamujem ze mi cakame malinkeho Drobceka 😀 😀 teda este to nemame potvrdene od doktora ale 3 testiky ukazali plne dve ciarky...a mrska meska 4 den 😉 tak drzkajte palceky...sooom strasne stastna ze som az plakala a vyskakovala 😉

betina1984
10. sep 2010

@lulu19, ja nehovorím, že klameš, len sa mi to zdá divné. Je jeden test, ktorý ti určí pohlavie tuším od 11 tt., stojí okolo 25 Eur.

lulu19
10. sep 2010

@nyya jej ani neevies aka som stastna juj nech vam to vyjde zo srdiecka vam to prajem jaj konecne sa aj do nasej temy stastie zavitalo teraz nech len pekne srdiecko vam bije a nech ste zdravucky .ze jeto krasny pocit dozvediet sa ze mas pod srdieckom drobceka a to ze si plakala aj ja som plakala ako mala ked som dosla z nemocnice .juj normalne si mi urobila pekny den tak ja tu budem az v nedelu vecer tazke chcem len dobre spravy budem na vas mysliet .drzim palce pa pa

lulu19
10. sep 2010

@betina1984 nam to nepotvdil len povedal ze podla neho ale mne je to jedno ci to bude dievcatko alebo chlapcek nech sa nam narodi zdrave som zvedava co nam povedia na dalsej poradni .viem pocula som o tom teste ale neviem co stoji ale sa mi zda ze stoji viiac .ale vsak vydrzime a pan dok nam povie
a urcite sa nechcem hadat alebo hnevat na teba 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

betina1984
10. sep 2010

@lulu19, jasné. Stojí tuším tých 25 Eur. Keď budem tehu, určite si ho kúpim. Keď som už doteraz investovala toľko do ovu testov a tehu testov, tak tých 25 Eur ma nezabije.

lulu19
10. sep 2010

@betina1984 sttoji len 25€ som myslela ze viac.tak to asi skusim aj ja kde, v lekarni ho kupim ?

betina1984
10. sep 2010

Mrkni sem. Raz bol aj v Mama a ja a cena do 25 Eur.

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/2409/ch...

lulu19
10. sep 2010

no nasla som to a cena tam je 48 € ale aj tak to asi stojiza to 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre