Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

ema1987
20. jan 2009

aplless no mi sa snazime od septembra takze to nie je este tak vela.. 🙂 🙂

ritulka
autor
20. jan 2009

aplless nepremyslaj o takych veciach...ja si myslim jedno, ze my to mame v hlave moc namotane a to je ten problem...zdrave sme urcite vsetky

aplless
20. jan 2009

didi no ved aj do mna zasahoval minimalne kedze mala sa narodila s vahou 2.5kg a porod aj s bolestami trval 4h takze aj ja dufam ze som v poriadku aa taky porod ako som ja mala prajem kazdej zene

didusa.risulo
20. jan 2009

cukrus ja som potratila v januari a v marci som zacala nejako a uz od marca som bola hotova a v decembri som si povedala ze toto ma dostane na psychiatriu a nejako som na to zabudla a zrazu //

aplless
20. jan 2009

ritul ved to ma len tak napadlo ale ved som bola uz na vysetreniach a mam vsetko ok len musime cakat ☹

ritulka
autor
20. jan 2009

ja viem, je to tazke...ale psychika je svina 😠

didusa.risulo
20. jan 2009

tak to teda je a velka marha je to

aplless
20. jan 2009

ja uz tiez tak na to nemyslim uz sa na to kaslem kazdy mesiac pred mrchou vykupim drogerku a cakam 😅

didusa.risulo
20. jan 2009

baby ja by som aj tak chcela aby sme vsetky co chodiem do tejto temy otehotneli naraz,tlenka nas bude viest
ozaj co je s tlenkou?dufam, ze je v poriadku, dlho sa tu neukazala

nasa maryah na nas kasle uplne,ale je so svojimi

ritulka
autor
20. jan 2009

ved prave, neda sa jej zbavit..to by musel clovek byt uplne vygumovany, aby na to nemyslel

didusa.risulo
20. jan 2009

aples 😀 ja sa uz aj hanbim ist do lekarne dnes som nebehla dnu a najskor som kukla ci mi uz davala test a nie tak som kupila 😀

ritulka
autor
20. jan 2009

mary by mala ist spat zajtra, sa mi zda...tak sa tu mozno ukaze...

a tlenuska, no tiez ma zaujima, co je s nou..dneska tu nebola ☹

ema1987
20. jan 2009

aplless no to teda nie si sama ja sa sanzim ale ked som si mylsela ze vysadim lieky a ze budem hned ako to u niektorych bab byva ale nic tak asi budeme musiet skusat dalej ☹

tittika
20. jan 2009

ahojte

porebujem surne poradit
mozem si dat candibene tabletku 10DC?,neovplyvni to ovu?ph?...

aplless
20. jan 2009

ved prave didi ja taketo veci kupujem radsej v meste kde ma nikto nepozna lebo tu u nas na dedine by si hned posuskovali takze ma to az tak nelaka ist kupit testik a radsej pekne tichucko pockam uz beztak mi ide na nervy ked stretnem niekoho znameho a kazdy sa len pyta no co kedy bude druhe a necakate uz a uz by sa zislo to ma vie fakt vytocit ved nebudem kazdemu vykladat ze sa nam nedari a uz by sme chceli ...........

didusa.risulo
20. jan 2009

ahoj titika tak to teda neviem,mozno ovplivni skus sa spytat v BT

ritulka
autor
20. jan 2009

tittika neporadim ti, neviem...ale candibene je na plesen, takze treba preliecit plesen...

didusa.risulo
20. jan 2009

aaples mas pravdu

aplless
20. jan 2009

ema aj ja som si myslela ze to bude hned sme si pekne naplanovali ked bude mat mala tri roky pojde do skolky ja pojdem troska pracovat a potom bude babatko teda mali sme to tak naplanovane ze ked bude mat mala 4r tak sa narodi druhe ale viete ako sa hovori clovek mieni pan boh meni a moje dievcatko uz ide v septembri do skoly

didusa.risulo
20. jan 2009

titika ale v kazdom pripade a mas nejake rpblemy po zenskej stranke,je lepsie vtedy nesnazit ten mesiac

ritulka
autor
20. jan 2009

aplless uplne ta chapem...tu uz stare susedy vykecavaju, ako som ja zdrave...ale ze sa bojim otehotniet, lebo som potratila a bojim sa, aby nebolo nahodou poskodene...lebo ze to moje prve, to bola geneticky vada...ako keby videli moju kartu, velice muuuuudre su...trubky stare 😠 😠 😠

aplless
20. jan 2009

a co je candibene????????????????? ja teda neporadim ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ritulka
autor
20. jan 2009

no napisala som to ako madar...ale chapete, ne??? 😀

tittika
20. jan 2009

ano,dnes som bola u gyn,zobrala mi vyter ale nic nepovedala ze by sme sa nemohli snazit,lebo ja som sa pytala len na vyplach tantum rosalgin a to povedala ze kludne mozem to nic neovplyvni,na candibene som sa zabudla spytat to len mam doma,vysledok vyteru bude az vo strvtok tak aby som do vtedy nemusela cakat
ja chytim taketo svinstvo uz aj ked si len nohavicky stiahnem na wc-ku zo vzduchu,(musela som na letisku) 😖

aplless
20. jan 2009

ritul 😎 😠 juj skoda ze tu neni smajlik s palcom hore hned by som ho pouzila
a minule sme sa volako vypravali uz nevime s kym a ten taky vyjaveny a vy chcete druhe ja ze chcete mat jedinacika...... no a baby poviem vam ja by som aj tri deti mozno chcela

ritulka
autor
20. jan 2009

tittika tak to neber, pokial nevies vysledok steru...na co zbytocne sa dopovat liekmi..

tittika
20. jan 2009

apleess jak dobre ze nevies co to je 😀 ja ti to normalne aj zo vzduchu dostanem 😀 vazne 😅

ritulka
autor
20. jan 2009

jaaaj to su tie dedinske reci....sedi to len doma pri okne a ohovara vsetko co prejde po ceste...

aplless
20. jan 2009

titik radsej sa porad so zenskym alebo napis do nejakej diskusie kde sa tomu viac rozumeju

tittika
20. jan 2009

myslela som plesen alebo nieco take 😀 nie candibene zo vzduchu 😀
dat ci nedat?to je otazka 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre