Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

nyya
31. jan 2009

moje kamaratki su vascinou vo veku tak ako ja a neviem sa s nimi o vsetkom porozpravat tak ako tu s vami...a oni nevedia co je to tuzit po babatko..

tlenka
31. jan 2009

mam sa celkom ok, ale stale tie nevolnosti a rozpravanie sa s wc, teraz papkam hrozno, predtym chlebik s maslom, syrom tvrdym a cinskou kapustou... tak mi je fajn.. dufam, ze sa mi konecne bude dobre spat

maryah
31. jan 2009

nyya, moja nebus smutna... my uz na to ideme deviaty mesiac a zatial ma nechyta panika... neboj, zvladnes to, mysli hlavne pozitivne... a dufam, ze s tym priatelom to nemyslis vazne ☹

antoniab
31. jan 2009

ahoj maryah 😉

lilusiatko
31. jan 2009

Tak to sa potom s nimi neda veru bavit a babatku,ked este po nom netuzia ... ja sa snazim tiez moc nato nemysliet, lebo ozaj snazilkujeme len kratulinko,ale rada sa sem tam k vam pridam a pozriem ako sa mate 🙂 😉

nyya
31. jan 2009

tlenuska ti nam teda mixujes 😉 😉 a co noevho ti povedala slecna wc??? 😉 😉 a kdy ides na ultrazvuk??

tlenka
31. jan 2009

nyya: no to teda ano... hruza s tym wc... najhorsie, ze nemam ju cim naplnit, lebo malo jem 😅
na ultrazvuk idem v 11 tt.. teraz mi konci 9 tt

nyya
31. jan 2009

mary snazime sa dalej ale niekedy mam pocit sa s nim porozpravat a dat si pauzu ale neviem...pockam do zajtra...mi sa snazime o babatko 6 mesiacov...v nedelu bude zaciatok 7 mesiaca...

lilusiatkoto sa teda neda...oni maju este cas...ale mam kamaratku ktora ma babatko malinkeho davidka 😉

nyya
31. jan 2009

jejko 😉 a potom nam ukazes fotecky 😉 😉 prosim 😉 tak to ti verim na to jedine sa netesim ze budem obimat wc misku

dasah
31. jan 2009

ahooooooooooojte baby huuuuuuuhuuuuuuuuuu kuk kukukukukuk 😀 😀 😀 😀 😀

nyya
31. jan 2009

kukuk 😵 😵 dasah

mamartinka
31. jan 2009

😉 🙂

tlenka
31. jan 2009

nyya: neboj... dam nejake fotecky... no napriklad moje dve sesternice vobec neobimali wc.. takze je to rozne

ahooj dasah

dasah
31. jan 2009

tlenka a saty uz mas vybrate?alebo este vahas ake.............. 😵 😵 😵 😵

nyya
31. jan 2009

tlenka aj moja maminka tiez nevracala...zalezi od zeny...

maryah
31. jan 2009

tlenka, ty sa ides vydavat??? no supeeeeer

tlenka
31. jan 2009

dasah: z netu sa mi pacia z ebay - chcela by som biele s cervenou ... tak uvidim, len neviem jak sa pomerat, ale asi zajdem aj do salonov nejakych pozriet
ano mary, koncom marca... 🙂

dasah
31. jan 2009

no a teraz mam vtom zmatok....neviem ci som spravila chybu,ale teraz som si nie ista ci sa ide tlenka alebo nyya vydavat 😀 😀 😀 😀 babenky usmernite ma aby sa ani jedna zvas neurazila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

dasah
31. jan 2009

tak predsa si to ty ...........vsak tie co si nam ukazovala tie cervene ,tie boli smrncove

nyya
31. jan 2009

dasah aj ja a aj tlenka sa budeme vydavat tento rok len tlenka je marcy a ja mam svadbu v septembry 😉 😉

dasah
31. jan 2009

no tak som dobra nemam vtom potom zmetok.........a ja som sa zlakla ze uz fakt starnem 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

nyya
31. jan 2009

nie nebojkaj sa nestarnes 😉 este nemas 50 😀

lilusiatko
31. jan 2009

Jaaj baby ja by som hned sla na nejaku svadbu 🙂 😀

maryah
31. jan 2009

lilu aj jaaa... joooj tak by som si rada zatancovala, najedla, vypila, no proste by som sa zabavila s rodinou alebo so znamymi...

tlenka
31. jan 2009

baby, pojdem si uz lazkat.. nabuduce pridem na dlhsie.. prajem bru nocku

este posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

nyya
31. jan 2009

😀 😀 😀 babenky len viete co ma mrzi ze je to len jeden den...

mamartinka
31. jan 2009

my ideme vseptembri svadbovat.mozno

lilusiatko
31. jan 2009

maryah presne tak 🙂 😀 viem,ze moj bratranec ma tento rok svadbu,ale ktovie ci aj nas pozve 🙂
dufam,ze ano 😀 😵

tlenka dobru nocku a pekne snicky vam prajem 🙂 a chytaaaaaaam 😎

lilusiatko
31. jan 2009

nyya veru ten jeden den je maaaaaaalo 🙂 treba si uzit kazdu jednu minutku naplno 🙂 ja kazdu chvilku hovorim,ze chcem este svadbu 😀

maryah
31. jan 2009

dobruuu tlenka...
ako tak nad tym rozmyslam tak my asi nepojdeme tento rok na ziadnu svadbu ☹
nyya a kde mas svadbu,tu alebo na slovensku?
mamartinka a kde idete na svadbu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre