Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

cukruska1920
6. feb 2009

lulu..... teraz urcite nemeraj.... BT sa musi merat hned rano este predtym ako vstanes z postele lebo potom pri fyzickej namahe sa teplota meni.. a neplac dopredu

lulu19
6. feb 2009

to sa neda ja neviem na com som taka budem sklamana ak nebudem budem ravat cely vikend

cukruska1920
6. feb 2009

lulu...mas teraz doma test?

lulu19
6. feb 2009

baby idem sa osprchovat potom priddem paaaaaaaaaaaaa
dakujem ze ste tu a pomahate mi

cukruska1920
6. feb 2009

lulu... dobre.. a uz neboj

aplless
6. feb 2009

ahojte co je nove ja nejako nestiham muzika mam doma uz druhy tyzden tak vas len obcas prečitam je nejaka nova tehu?

nyya
6. feb 2009

dobry vecer babenky 😉 😉 ako sa mi mate???

nyya
6. feb 2009

lulu nechcem byt hnusna alebo zla..ale niekedy sa moze stat pretoze si bola chora a mala si vysoke teploty mrska moze meskat....je to normalna vec ze ti meska niekedy moze meskat aj 2 tyzdne...mne sa to uz stalo...aj ja som bola nezdrava tento mesiac a snazili sme sa ale mam pocit ze mrska bude meskat aj ked sme sa snazili vobec si nerobym nadej...

soni1
6. feb 2009

ahojte baby, ani ja som tu už dávno nebola
povedzte mi, prečo niektoré ženy nevedia hneď otehotnieť, aj napriek tomu, že je vše v poriadku

maryah
6. feb 2009

caaau nyya, ako sa mas?

tlenka
6. feb 2009

ahoj nyya.. maryah

maryah
6. feb 2009

soni, mozno psychika, stres... to ja neviem, ale uz 9 mesiacov sa na to snazim prist 😅

maryah
6. feb 2009

ahoj tleni, ako sa mi citis??? a co brusko, rastie??? nepridas nejake fotecky o sebe do albumiku? 😉

nyya
6. feb 2009

preco vzdy ked som tu ja vsetky ste prec...ako nascchval ☹ tak mi chyba pisanie vami ☹ ☹ ☹

tlenka
6. feb 2009

mary: tak teraz ako tak.. zatial ok.. brusko este nie.. 3 kg som schudla praveze... nemam fotak, musim od rodicov pozicat a tak nafotim

maryah
6. feb 2009

nyya, sme tuuu... schudla si??? byvalo ti zle, ze?

soni1
6. feb 2009

je možné, že žena, ktorá je silnejšia ťažšie otehotnie?

nyya
6. feb 2009

tak mne to tu zas blblo...aoooooojte babenky taka som rada ze ste tu 😉

mary ake mate pocasie v anglicku???tu u nas v irsku dneska celkom snazilo ale neni su tu ziadne kalamiti...

awojki tlenka 😉 ako sa nam citis..???uz nevrackas???

nyya
6. feb 2009

hej schudla som tak troska ale teraz som to pribrala na spat 🙂 priatel mi daval papat tak som muslela 🙂 sem tam bolo mi zle a raz som aj vracala...preco??

maryah
6. feb 2009

o tom som pocula nieco... ale ja mam svagrinu, ktora je silnejsia... sice jej rok trvalo kym otehotnela, ale za rok cakala dalsie a teraz ma krasne dve dcerky (vid album 😉 )... nemyslim si, ze by to malo nejake vazne vplyvy na to...

nyya
6. feb 2009

soni ano je to mozne...moja kolegyna ked chcela mat babatko musle schudnut aby mohla ostat tehulka...a zas zena ktora je mooc chuda musi pribrat...

maryah
6. feb 2009

nyya, prepac... zle som to napisala, to mala byt otazka pre tlenku 😅

nyya
6. feb 2009

nevadi mary 😉

maryah
6. feb 2009

ty vyzeras, ze si stihlucka 😉

tlenka
6. feb 2009

mary: ano.. zle , zle a potom chudnem

soni1
6. feb 2009

nyya, a potom sa jej podarilo otehotnieť?

nyya
6. feb 2009

soni jasne ze sa jej podarilo a ma teraz dvoch chlapcou 😉 😉 ona ja ako moja druha maminka 😉 😉

mary aj toto bolo pre mna tak stihlucka som len na tej fotke od vtedy som pribrala asi tak 6 kg hore aj som musela... 😉 ale citim sa lepsie 😉

maryah
6. feb 2009

soni, aj tej mojej svagrinej sa to podarilo 😉

soni1
6. feb 2009

Ďakujem baby, my sa už snažíme 16 mesiacov a stále nič. Ja som už taká nešťastná!

nyya
6. feb 2009

soni my sa snazime 7 mesiacov...a viem ze to neni jednoduch napadaju ta vseliake veci...ci je vsetko v poriadku a tak...ale poviem ti jedno motto co sa ja vzdy poviem a v toho motta ja verim 😉

BOH NAM NEVLOZI NIECO DO NASHO SRDIECKA CO NAM NENAPISAL DO OSUDU..... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre