Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

felicia1
26. máj 2009

lulu mi nieco hovor,ja som trpela bolestami od oktobra ale od marca tohot roku hroznymi a nakoniec sa prislo na to preco ich mam,uz som mala papier na laparoskopiu no nakoniec som nesla najskor mi spravili hormonalny profil a krv sa vzala na stitnu zlazu a ukazalo sa ze nemam ovulaciu od marca a preto tie bolesti a stitna zlaza mi nepracuje takze nemam progesteron ktory je potrebny na ovulku,snazit sme museli prestat okamzite,si vies predstavit co som prezivala,ale som si uvedomila ze radsej zdrave babatko ako problemy v tehu a pripadne poskodenia babatka,nastupujem na liecbu a o par mesiacov ak boh da mozme zacat snazit,to vraj otehu hned tak cakame

felicia1
26. máj 2009

ale vsetky co ste tu si zasluzite uz babatka,verim,ze sa to tu uz rozbehne

lulu19
26. máj 2009

drzim vam velmi palce
ja som mala ist na laparku kvoli cystamalw nakoniec som nesla ja tie bolesti nemam stale len obcas ale ked ma chytia tak su poriadne ale vsetko ze ze v raj ok len sa mi to musi zahojit

lulu19
26. máj 2009

felicia1 a somzejme aj ty si babatko zasluzis kazda zena ktora troska tuzi p babatku si ho zasluzi

tlenka
26. máj 2009

aha... felicia.. dakujem 😉 🙂
jasne, ako hovoris... postupne sa to rozbehne a bude mat kazda babatko krasne 😵

felicia1
26. máj 2009

a o to to bude krajsie,krajsie to budete prezivat,lebo je to vytuzene

lul dakujem 🙂

lulu19
26. máj 2009

nni zac my vsetky sme tu silne a a take musime aj zostat ved nadej nikdy nezoniera trebba verita clovek ked silno veri tak sa m to splni nie nadarmo s avravy silne smy sa splnia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak baby snivajme a snivajme len o nasich babatkach a oni pridu ked bude ten cas
jaj vam to pisem a mne je smutno tak som v dobrom zavidela kamoske ked sme kupovali kocit dnes

tlenka
26. máj 2009

lulu: ja mam v albume kocik ktory chcem kupit.. mozes kuknut 🙂

felicia1
26. máj 2009

tleni jej ten odkvapkavac je super vec,to som este nevidela

lulu19
26. máj 2009

velmi je krasnucky aj my sme pozerali taky ale predavacka mam vravela ze tam sa jej nezmesti fusak s dekou tak sem vybrali ten to ale ten tvoj je krasny a v tej zelenej farbe je kraasnucky

tlenka
26. máj 2009

felicia: no maju kadejake odkvapkavace, mne sa ten paci velmi a nasla som ho niekde za najlacnejsie...
lulu: a presne tento si videla kocik, aj taku farbu?

lulu19
26. máj 2009

nie asi to mohol byt aj iny model vies neviem neopamatam si uz nazov al wtvoj jw krasny

lulu19
26. máj 2009

tlenka ip

nyya
26. máj 2009

aooojki babenky moje 😀 😀 co mi robkate???mi sme akurat prisli z prechadzky sme sa boli prejst po plazi 😉 😉

tlenuska,lulu a felicita dakujem moooc aj ja dufam ze mozno najdej // no ale nechame sa prekvapit.....

tlenka
27. máj 2009

ahoooj nyyuska.. jeee, tak ty sa prechadzas po plazi, to je super... aj ja by som chcela... drzkam velmi palce, nech ti tie // vyjdu 🙂 😵

nyya
27. máj 2009

aooojki 😉 😉 tlenuska...no testik budem skusat asi zajtra rano lebo len dneskam som si kupyla testik...ale mrska este neprisla...tak uvidime co a ako zajtra.....a ako sa mi mas ti moja????

tlenka
27. máj 2009

ahoj nyyska... ja sa mam fajn.. tak ti drzkam palce silno 😉

nyya
27. máj 2009

ahoki tlenuska 😉 dakujeme...aj bazalnu teplotku som mala 37,2 co stupla hore...tak neviem ci je to dobre????no ved uvidime no nie 😀 😀

tlenka
27. máj 2009

no s tou teplotou neviem jak to je.... ja som si to nemerala vobec

nyya
27. máj 2009

ved ani ja moc len tak som skusila den pred tim ako mala prist mrska a bola 37,1 a aj vcera a aj dneska bola 37,2 tak dufam ze to je dobre...ani ja sa tomu nerozumiem 😀 inac mas peknu izbycku v albume 😀 😀

tlenka
27. máj 2009

izbicku? aku a v ktorom myslis konkretne albume? 😀

trinitka87
27. máj 2009

caute babule,
vedeli ste ze cukruska1920 je tehu? inak vas len citam ako sa mate a tak 🙂

tlenka
27. máj 2009

ahoj trinitka... to ozaaaaaaaaaj? a preco nic nenapise? 😲 😕

trinitka87
27. máj 2009

ja som to len tak vypozorovala v inej teme alebo staci pozret album - prva stranka tejto temy 😔

tlenka
28. máj 2009

ahojte... pekny dnik vsetkym..
cukruska,.. co sa neozves? gratulujeeeeeeeeeeem inac 😵 😵 😵

tlenka
28. máj 2009

kde ste kto? 😕

nyya
28. máj 2009

aoojki babenky...tak ja poslusne hlasim mrska este neprisla a testik som skusala dneska ale mi nevisiel teda mi nevislo nic...neviem preco som tomu nechapala..tak budem skusat cez vykend a uvidime...neviem nejak tomu nechapem co sa deje...co si myslite???

tlenka
28. máj 2009

ahoj nyyuska... no tak fajn, ze nedosla.. tak skus iny test kupit.. drzkam palce..
si pocula, ze cukruska je tehu?

nyya
28. máj 2009

akurat dneska ako som si citala ked si to tu to pisala 😉 ved som jej napisala ze jej aj gratulujem 😀 no ved skusim iny testik a uvidime...lebo normalne by mi mrska prisla akurat teraz nejak...

tlenka
29. máj 2009

ahojte baby.. 🙂
nyya: tak tak.. skus iny... len nech ti meska este najmenej 9 mesiacov... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre