Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

antoniab
7. sep 2009

jej tleni mala je krasna tisko zavidim 😉 vela vela stasticka a hlavne zdravicka 🙂 🙂

lulu19
8. sep 2009

ahojte baby tlenke gratulujeme malicka zlaucka krasna
no a ja
ja som vcera zacala krvacat tak ze nic ale dnes rano som zacala strastne velmi krvacat az idu somna tak e kusy tak teraz cakam na draheho aby ma zobral na gyndu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ak sm zvedava co mipoie ked mi meskal tyzden aj nieco a ter ☹ z t ☹ oho

lulu19
10. sep 2009

halooooooooooooooooooo baby kde ste

nyya
11. sep 2009

tlenuska gratulujem stastnej maminke a aj tatinkovy 😀 malinka Alex je nadherna...

ja som tu dlho nebola mi akurat mame po svadbe bol to nadherny den na ktory nezabudneme 😀 😀 sme si to obydvaja uzili lebo ten den ubehol tak rychlo ani sme nevedela ako.....

maryah
12. sep 2009

ahoj nyya, ako sa mi mas? ako bolo na svadbe, je to neopisatelny zazitok, ze? prihod nejake foto, aby sme vydeli aka krasna nevesta si bola...

nyya
13. sep 2009

aoojki mary...ja sa mam super.svadba bola nadherna a ako si ti povedala neopisatelny zazitok bol to nas naj den zivote 😉 no ja som uz skusala pridat ale nechce mi lebo tie fotky su velke tak neviem co mam robyt...???

maryah
13. sep 2009

zmensi si ich cez ten program co sa ti fotky otvaraju (co si ich pozeras na pocitaci). ak nebudes vediet tak mi napis a spolu to nejako zvladneme)

nyya
14. sep 2009

dakujem mery 😉 somto zvladla a uz mam aj v albume pridane svadobne fotecky...tak kuknite ak chcete 😀

nyya
14. sep 2009

je tu niekto

antoniab
14. sep 2009

nyya krasne foto bola si krasna nevesta blahozelam 😉

nyya
15. sep 2009

dakujem antonia 😉 😉 a aj za gratulaciu 😀 😀 a ti sa nam ako mas a ako sa ma drobcek???

antoniab
17. sep 2009

nyya ja sa mam fajn uz pocitam dni za mesiac by som mala nastupit na matersku tak sa tesim lebo to uz potom odchadzam natrvalo na svk 🙂 drobec sa ma fajn pekne kopka a bude to dievcatko tak uvazujem nad menom lebo sa mi kazdy den paci nieco ine 😀 😀

nyya
17. sep 2009

tak to som rada ze je vsetko ok 😉 a dalsie dievcatko tak to je super 😉 😉 a chces jej dat nejake specialne meno alebo slovenske???teda tak to ti zavidim si aspon odychnes a budes si uzivat s bruskom...mne akurat dneska prislo luto ze nam sa este stale nedari...a aj som si poplakala....neviem co mam robyt??? 😢

nyya
17. sep 2009

babenky ste tu nietora potrebujem sa porozpravat.....

nyya
17. sep 2009

nikto tu neni tak neva mate toho asi vela...len som chcela sa porozpravat lebo mam mensiu depku... 😢

tlenka
20. sep 2009

ahoj nyuska.. ako? co nove?

nyya
20. sep 2009

aoojki tlenka...ti mas teraz toho vela co stale pri malinkej jaj ako ti zavidim...ja sa mam dobre s manzelom sme mali vcera dlhy rozhovor o babatku a tak uz som ok...som rada ze sa so mnou o tom porozpraval a aj sme si oby dvaja poplakali...a ti sa mi mas ako???a co mala alex poslucha???? 😉

antoniab
24. sep 2009

ahoj babulky 😉
nyya neboj raz budes uzasna mama a nielen ty ale depka je depka kazda si tim presla
mne je strasne luto ze sa tejto teme nedari viac a zapada prachom a kazdej prajem vytuzeni uzlicek 😵 😵

lulu19
25. sep 2009

ahojte baby ako sa mate neboj nyya budeme raz mamicky a ako pise antoniab uzasne maminy len musiem verit viem s cim prechadzas taku depku som mala aj mavam aj ja ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ale stale verim ze pride 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
antoniab ako sa mate co babatko princeznicka kopka ?
tlenka ako sa mate a alex

nyya
27. sep 2009

babenky ja tomu verim a dufam ze raz budem maminka len to trosku dlho trva ale zas clovek tomu nemoze rozkazat zalezi to od toho hore 😉 😉 ako mi mja mamina povie.....ale uz sa mam lepsie...uz spm si tou depkou presla a dufam ze uz nepride...treba si uzivat kazdu minitku zivota a nie sa kazdy den trapit nad tim kedy uz pride babatko...tesim sa na malinkeho drobceka ale uz to nechavam tak...

a antonia dakujem...a ako sa mi mas ti????

antoniab
28. sep 2009

ahoj babule 🙂
my sa mame ok sme zdrave iked asi na nas nieco lezie lebo sa citim taka slaba unavena a boli ma hlava no ale bojujeme
poslednu dobu zle spim mala kope jak odusu ked zaspavam a rano ma zas budi ale vnoci je to ok velmi sa tesim hlavne domov ked uz nebudem pracovat a budem si uzivat koniec tehu lebo je toho obcas az az 😝 😝
som rada ze ste sa tak pozitivne naladili chceto verit ale je to tazke hlavne v obdobi ocakavania ci ano alebo nie
velmi drzim palce 🙂 🙂
uz sa nam blizia vianoce tu uz normalne predavaju ozdobi tak sa navnadte sviatkami a darcekmi a ono to pride 😵 😵

maryah
29. sep 2009

ahojte baby, ja tomu tiez verim, ze sa to podari a ono sa to uz blizi... a tesim sa na to.
nyya, ja to tiez tak beriem, ono to pride samo a vtedy ked to nebudeme cakat... a to je na tom take prijemne...
antoniab, som rada, ze dievcatko kope, aspon vies, ze mu je dobre 🙂

nyya
29. sep 2009

presne tak antonia je dobre ked si mala pokopka co ti vies mozno bude dobra futbalistka 😉 😉 😉

antoniab
4. okt 2009

ahoj
tak ja uz mam datum nastupu na matersku 23 je posledny den v praci 24 letim domov a 26 zacina lazo plazo 😀 😀 tak sa tesim
vcera sme boli zaplatit za kociar tak buduci tyzden by mal byt potom poslat vsetky veci domov a nakoniec samu seba 🙂
rozmyslam ake darceky na vianoce nema ziadne napady tak nieco hodte dopalcu 😉

nyya
7. okt 2009

aooojki babenky...kde ste mi vsetky?????a ako sa mi mate???

antonia tak si uzi matersku a poriadne si odychny 😉 😉 😉

nyya
9. okt 2009

sem uz asi nikto nechodi????kde ste kto?/?

lulu19
9. okt 2009

AHOJTE BABY ako sa mate mi vseko po starom
nyya vy ako ?uzivas si rolu manzelky 🙂

antoniab
10. okt 2009

ahojte
mame sa ?
my sa mame ok uz mame objednani kociarik a dnes sme boli po vanicku ostatne bude v utorok v piatok chcem poslat veci domov no a o tyzden poslem zas seba 😀
uz sa tesim aj na vianoce tu su uz tak krasne doplnky v obchodikoch ze som aj rada ze odchadzam inak by som zas toho nakupila 😝

nyya
10. okt 2009

lulu hej uzivam a nemenila by som to za nic na svete...je krasne byt vydata 😀 mi tiez po starom stale sa snazime a verime ze uz to pride....

antonia teda tak pekne pokupuj ...aj ja som sa boladneska len tak kuknut v obchode pre deticky a videla som tam krasne saticky pre dievcatko boli nadherne....

lulu19
16. okt 2009

ahojte baby ako sa mate ako pokracujete v snazeni.dnes sme dostali pokutu 60 eur
tak mi je smutno aj som si poplakala ale co uz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre