Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

antoniab
14. apr 2010

figurka vela sil 😔 ale mysli pozitivne koli babatku vsetko bude dobre a ja vam budem drzat palce aby vsetko dobre dopadlo

lulu19
14. apr 2010

figurka drz sa hlavne kvoli babatku a mysli pozitivne drzim palce aby vsetko dopadlo dobre

figurka.m
15. apr 2010

dakujem, dievcata, ste zlate
manzela operovali este vcera vecer, tak teraz len cakat, dufam, ze to najhorsie je za nim, teraz len aby sa dobre cistil, ma dva dreny....
maryah, sanca, ze babo je zdrave je, ale aka to netusim, niekde na nete som nasla, ze pri tejto hodnote je to 50na 50, no musim len cakat

maryah
20. apr 2010

figurka, ako sa má manžel??? je mu už lepšie? zajtra ti budem moc, moc držať palce. drž sa zlatko 🙂

figurka.m
20. apr 2010

maryah, ahoj, dakujem, manzel sa ma uz lepsie, nastastie to dobre dopadlo, moze uz aj chodit, tak sme spokojnejsi 🙂

inak citala som, ze tiez mas zajtra velky den, strasne moc ti drzim palceky, aby to tentokrat dopadlo tak ako ma, a fazulka sa zahryzla silnooooo, daj potom vediet aky bol vysledok 😉

tak si drzme palce navzajom 😉

maryah
20. apr 2010

noo, zajtra idem do Heliosu, bojím sa na to myslieť aby som niečo zlé neprivolala... jasne, držme si palce... snáď to obom dobre dopadne a budeme šťastné 🙂 . budeš mať hneď výsledky?

figurka.m
20. apr 2010

neboj, uz to musi byt len dobre 😉
nie vysledky budu myslim o tyzden, ale ja sa na ne moc nespolieham, ono velmi casto vychadzaju zle, skor cakam na amniocentezu, to su vysledky 100%, na nu pojdem myslim o tyzden a potom cakat dalsie 2-3 tyzdne na vysledky, je to na nervy 😖

maryah
20. apr 2010

bože tieto hrozné čakania 😠 ... sú nekonečné a unavujúce. ako to zvládaš moja, si strašne silná osoba 🙂

figurka.m
20. apr 2010

clovek to zvlada,lebo musi, nic ine sa robit neda, ja si to stale nechcem pripustit, ze je nieco zle, ved to nie je mozne druhy krat za sebou, vravim si, ze je vsetko v poriadku a tak.....a mam aspo zdravu figurku doma a ten teda dava niekedy zabrat 😀

a ty ako, test si si asi nerobila, vsak, dufam, ze zajtra budem od teba citat skvelu spravicku 😎

maryah
20. apr 2010

jeej, ako mu krásne hovoríš 😵 😵 😵 ... to je super, že ti robí radosť... a vieš, že ja tomu verím, že to nie je možné aby hrozilo niečo zlé 🙂 🙂 🙂 , tebe nie... malý (vlastne už veľký) je školáčik pravda???
nooo, test som si nerobila lebo som sa bála a aj sa bojím takže som taký poserko... veď už zajtra budem vedieť výsledok...

figurka.m
20. apr 2010

no my si doma vsetci hovorime figurka, zacal to mm 🙂 maly este nechodi do skoly, dali sme mu odklad, lebo je to sintrisko riadny, a myslim, ze mu to pomohlo, trosku dospel a myslim, ze teraz mu to v skole pojde dobre, aj ked bojim bojim aj za neho 🙂
to ti verim, ze sa bojis, aj ked ja by som nevydrzala 😅
ale mrchu nemas, vsak, a ktory DC si teraz?

maryah
20. apr 2010

veď hej, nie vždy je ten správny čas dať dieťa do školy hneď... pekná prezývka, taká milučká...
dnes som 36. DC a 13. deň po transfere... vieš dnes mám trošku obavy lebo minulé IVF so začala špiniť na 13. deň po ET...
testovať som netestovala aj preto lebo drahý na mňa netlačil a ani segry s mamou takže to bolo teraz ľahšie, minule ma stále otravovali a tak som podlahla... teraz to bolo v pohode 🙂

figurka.m
20. apr 2010

takze dnes mas kriticky den, ale mrcha nepride a hotovo 😉

no idem sa ja naobedovat a potom hajde za mm do nemocky aj s malym, nech si trosku uzije ocina 😎 tak este raz len dobre spravicky nech ta zajtra cakaju 😉 😉 😉

maryah
20. apr 2010

ďakujem moja a drž sa... a s tou mrchou ti verím a basta 😉

maryah
21. apr 2010

čauko, figurka no ako si dopadla? ja na prd... je to negatívne ☹ , ale idem ďalej 🙂
drž sa moja 🙂 🙂 🙂

antoniab
21. apr 2010

maryah to ma mrzi ☹ ale raz to musi prist 😵 😵

figurka.m
22. apr 2010

maryah ☹
to snad nieje pravda, tak som ti drzala palceky, to je nespravodlive 😠 prajem hodne sil do dalsieho boja 😉
mne vzali krv, potom spravili sono, tak drobcek sa mu zdal trosku mensi, tak mi napisal 15tt, takze amnio nebude o tyzden ale o dva, zas cakat dlhsie, ale mamiciek bolo neskutocne mnozstvo, prisla som domov o 13.30 a to som tam bola uz o 7.30 rano, vysledky budu v utorok, tak cakat 😒

maryah
22. apr 2010

ahojte baby, ďakujem 😵 😵 😵 ... nevzdávam sa, ešte sme len na začiatku i keď to trošku bolí, ale tak to asi malo byť...
figurka, zase to nekonečné čakanie, to je o ničom... drž sa zlatko 🙂 drahý je dúfam, že v pohode...

antoniab
5. máj 2010

ahoj baby kdeste ako pokracujete .......? maryah ako 😕

nyya
7. máj 2010

babenky ste tu niekto alebo uz sem ani nikdto nechodi????

tlenka
22. máj 2010

ahojte, ako sa mate? je tu nejaka nova tehulka?
my sa mame fajn, mala uz sedi asi mesiac sama, stoji si veselo v postielke, nechce ani lezat absolutne, ide jej 4. zubok - hore, 3 zubky mame uz dole. vie povedat ma-ma, ba-ba, ta-ta... je to strasne zive dieta, neposedi ani chvilu.... zo stolicky, kde je priputana dobre sa vie dostat, mam to i v albume, kupila som jej ohradku, aby sa mala kde zabavit, lebo stale ju sledovat a byt pri nej sa vobec neda, najradsej by uz asi chodila, to bude potom uz len poplach :D zatial tolko 😉

antoniab
23. máj 2010

@maryah ako sa mate co nove? 🙂

tleni tak to mas ale co robit zive dieta 😉

my sa mame fajn rastieme uz mame za sebou druhe ockovanie aj sme teplotovali ale uz je to ok a tiez uz hopame v stolicke ale sa my este nie 😉

no a co tu mate nove baby piste piste lebo ked nik nepise tak ani ja sem nepisem 😔

maryah
23. máj 2010

čaute baby, no, nik sem nepíše... už tá téma zaniká... mali by sme ju obnoviť...
chystáte sa niekam na dovolenku? my chceme ísť do Chorvátska tak dúfam, že nám to výde...

lulu19
23. máj 2010

ahojte joj som rada ze sem niekto napisal 🙂 no my na dovolenku jedine ak tak ku nasim
my co nove?tak pokracujeme dalej iem este na kontrolne stery tak snad budu ok a mozme ist dalej 🙂 🙂 🙂 🙂
antoniab tlenka malicke su krasne 🙂 🙂 🙂 🙂

maryah
23. máj 2010

ahoj tlenka, už si preliečená alebo ešte potrebuješ kontrilné stery?

maryah
23. máj 2010

jeeeeej pardon, mala som na mysli lulu19... 😅 😅 😅

lulu19
23. máj 2010

🙂 no este potrebujem kontrolne stery ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

maryah
23. máj 2010

a kedy ideš?

lulu19
23. máj 2010

asi v stredu

lulu19
23. máj 2010

a vy ako ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre