Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

aplless
19. jan 2009

ma 6rokov no veru nie ale rano vstava do skolky tak do osmej musi byt v posteli ale neni to az take strasne ona je uz dost samostatna len aby ju niekto furt nahanal lebo ona ma furt cas 😀

nyya
19. jan 2009

to pozname 😉 6 rokou to uz je velka holka 🙂

didusa.risulo
19. jan 2009

nyya nie nie som, to by bolo dost skoro, aples akurat na teba som nenarazala,ved viem, ze ty behas za tym,teba som tym vobec nemyslela, viem, ake to mate tazke, mozno aj ja budem tak uvazovat ako ty teraz ked sa nam nebude darit, ale je nemozem este nic povedat, ved by ma ostatne vysmiali ja snazilkujem 3 mesiace, to je malo, pol rok uz u mna bude nieco znamenat, a ked uz rok sa nebude darit, tak to uz budem riesit cez lekara ktoreho mam v Blave,no dufam,ze tak daleko sa nedostanem,

aples ale vy ste neboli este vobec na spg ze?ty mozes byt zdrava, ale nasi muzi fajcia tusim aj tvoj,alebo sa mylim?tak sa to mohlo u nich aj zmenit

aplless
19. jan 2009

didi no ja som tiez po roku zacala chodit po lekaroch pretoze som si myslela ze to bude lahke kedze prve dieta sme počali ani neviem ako to nam ozaj len ušlo a teraz nie anie ked po babatku tuzime a nechceli sme velky vekovy rozdiel medzi detmi a treaz uz je dost no ale co uz . no a manzel este nebol pretoze je v tyzdni mimo slov. a ked bol doma po novom roku tak som mala ovulku takze som ho ani neobjednala pretoze to musi byt 5dni bez sexiku ano aj fajcie ale predtym sme fajcili obajaa otehotnela som takze fakt nevem

lenusska
19. jan 2009

kuk...teda pracovne kuk 😎

ak nebudem reagovat tak nie preto,ze nechcem ale som v praaci...

MAM VAS RADA 🙂

aplless
19. jan 2009

lenus a aku mas pracu ak sa smiem spytat?takto neskoro vecer?

figurka.m
19. jan 2009

Lenuss,kuk moje chudatenko, pracovne zaneprazdnene 😉 aj my ta mame radi 😀 Caute babulenky vsetky 😀 😀 😀

didusa.risulo
19. jan 2009

aples nechcem tu pisat co sa vsetko mohlo stat za ten cas, aj u mna, ja napriklad mam diagnocu choricky zapal vajecnikov a to moze byt dost velky problem v buducnosti, mohol sa upchat vajecnik, alebo je to ho vela, ale vravim o sebe co sa mohlo stat,lebo som pred par mesiacmi mavala ukrutanske bolesti a nesla som k lekarovi a ked mi povedal v oktobri ci kedy ze som v poriadku tak si mylim, ze nebde problem, ALE kym ja neotehotniem do pol roka, muz mi pojde na spg preto uz mi len toto chyba k tomu aby som mala dusu na mieste,ona velmi ela fajci a vo vnutry citim, ze to nebudeme mat lahke a ze budeme mat este velke problemy

idem ja uspavat maleho mozno sa este dnes zastavim, zalezi ako mi bude, lebo sme vonku vymrzli, ja som cela studena, picha ma vajecnik,takze idem s malym pod paplon

aplless
19. jan 2009

ok didi cobru nocku aj ja idem kuk telku

mamartinka
19. jan 2009

na markize idu susedia.

tlenka
19. jan 2009

kuk... pekny vecer 🙂

aplless
19. jan 2009

prečo opakuju susedov?to uz nemaju co davat?

aplless
19. jan 2009

na jojke je volaky film komedia

mamartinka
19. jan 2009

tleni cauko.ako mas?ty si tu este nebola ci sa milim.

aplless
19. jan 2009

ahoj tlenka ako dneska babatko poslucha? 😉

mamartinka
19. jan 2009

asi nemaju aplless

tlenka
19. jan 2009

hoj aplless.. mamartinka
mam sa fajn... babatko poslucha.. akurat rano mi bolo blbo... teraz fajn 🙂

aplless
19. jan 2009

mamartinka som myslela to v brusku 😀

mamartinka
19. jan 2009

pisala si ci uz nemaju co davat.ze opakuju susedov.tak som ti odpisala ze asi nemaju.

lenusska
19. jan 2009

Figureckaaaaaa....mojaaaaa asi len Ty mas...bo nikto iny nic... 😢 😀

aplless
19. jan 2009

jaj mamartinka som to zle pochopila som myslela na tlenku xixix 😀  no veru ta telka je niekedy hrozna

tlenka
19. jan 2009

ahoj lenusska

lenusska
19. jan 2009

aplless - mas IP 🙂

mamartinka
19. jan 2009

no ked nic tak nic a ked daju tak vsetko naraz.po susedoch ide za chvilu rosamunde pilcerova.ci ako sa to pise.

lenusska
19. jan 2009

tlenka - ahoj moja..krasne 8tt 😵

aplless
19. jan 2009

lenus uz viem co si pisala do IP az teraz som precitala spatne co som sa ta pytala

lenusska
19. jan 2009

aplless - ano 😀

tlenka
19. jan 2009

🙂 dik lenusska...

ritulka
autor
19. jan 2009

bryyyyyy neskory vecer 😉

lenusska
19. jan 2009

😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre