Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lenusska
27. jan 2009

Hmm..ja som bola v sobotu vecer o 19:00 ...ty kedy??

tlenka
27. jan 2009

kukuk 🙂

lenusska
27. jan 2009

Ty si inak odkial ??

lenusska
27. jan 2009

Tlenus achoj

lulu19
27. jan 2009

ahojte baby ako sa mate co noveho mate
ja nic moc v obote je to otras ja sa mam zle mambolesti v brusku neviem preco sem tam ma pichcne ale vytok nemma ziadny tak neviem co sa deje mrch mam dostat az 3

antoniab
27. jan 2009

lenuss ja som bola o tretej 😀 som od popradu blizko tlenky 😉 konkretne spišsky štvrtok

antoniab
27. jan 2009

jaj lulu tleni ahoj 🙂

tlenka
27. jan 2009

ahoj lenusska, lulu, antoniab 🙂

lulu19
27. jan 2009

baby poradte mi neviem co robyt viemnajlepie by bolo ist ku dokt ale nemozem koli prace

lulu19
27. jan 2009

ahoje t lenka antoniab

antoniab
27. jan 2009

lulu ak maš velke bolesti tak zajdi k lekarke alebo na pohotovost ak sa to da vydržat počkaj do 3tieho

lulu19
27. jan 2009

da sa to vydrzt len ma tie bolesti znepokojuju neviem nic sa mi nedari este sa mi a zo zubku odlomilo neviem poslednesj dobe mi nejak ako keby oslabila imunita alebo ako to n\apisat alebo to je len moj blby pocit
chcem zacat brat baby plan je to dobre uzivat poradte mi baby

lenusska
27. jan 2009

lulu19 - su to vitaminky co sa maju brat pred aj pocas tehu aby sa babatko dobre vyvýjalo..

lulu19
27. jan 2009

to viem ze su o take len by som chcela vediet ci su dobre ci niektora nema skusenosti ci sa s nich nahodou nepribera a tak

lenusska
27. jan 2009

ja som ich brala ale potom som si kupila iba cisto kyselinu listovu..myslim ze nieje dovod pribrat niesu tam hormony iba nejake 3 vitamyni...Kyselina listova ,zelezo a este daco

lulu19
27. jan 2009

dakujem za radu skusim nieco brat mozno aj na tie moje bolesti to trosku pomoze

antoniab
27. jan 2009

ja tiež beriem kyselinu predpisala mi ju lekarka som ju dostala lacnejšie v lekarni a tiež beriem včeliu matersku kašičku tod vitamini potom už iba lieky na štitku a manžel berie vitamin E selen zinok a Bkomplex to na zuby 😀
a nepribrala som ale od tolkeho stresu čo som mala som schudla ja mam len 45kg 😅

ritulka
autor
27. jan 2009

bryyyy vecer 😀

tlenka
27. jan 2009

ahoj ritulka

ritulka
autor
27. jan 2009

ajoj tlenus...ako pokracuju pripravy na svadbu a tehulkovanie... 😵

tlenka
27. jan 2009

ritul: zatial stojim.. este stale rozmyslam, ze co a ako..

ritulka
autor
27. jan 2009

tlenka to ti verim, je to narocne, lebo urcite chces, aby to bol ten najkrajsi den, teda druhy najkrajsi...lebo aj porod je zazitok 😀

tlenka
27. jan 2009

no to teda ano... a schudla som tusim 2,5 kg, odkedy som sa vazila naposledy u doktora

ritulka
autor
27. jan 2009

a kedy si bola u doktora??? inak to moze byt aj tym, ze ti byva zle...ale neboj to velmi rychlo naberies... 😀

tlenka
27. jan 2009

no vsak tym, sak posledne dni to bol des, aj 3x za den som sa bola s wc porozpravat.. v 7 tt som bola u doktora

ritulka
autor
27. jan 2009

inak uz som to tu pisala..ale jeden doktork povedal, ze pokial zena prve mesiace vracia, je to to najlepsie tehu...lebo aspon je to tak, ze tehotenstvo je "v poriadku" ... aj ked je to neprijemne, ale aspon vies, ze je to v poriadku 😉
a teraz ides kedy na poradnu???

lenusska
27. jan 2009

Ahojte moj prispevok na na str 67 😉

ritulka
autor
27. jan 2009

ahoj lenuss, tak budes brat ten duphaston...je to inak dobra vec, uvidis, ze nebudes spinit pred MS

tlenka
27. jan 2009

idem v 11 tt, aj ultrazvuk bude robit

antoniab
27. jan 2009

ritulka maš pravdu aj ja som to čitala že ak vracia baba tak je to dobry signal a nejaka štatistika ukazala že vačšinou sa narodi zdrave babo 😉 tleni a prve tri mesiace vačsinou schudneš alebo stojiš na svojej vahe hned sa nepribera bude to ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre