V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
soni1
8. jan 2010

Ahojte baby, otázočka, ako si viem zmeniť môj profil?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
8. jan 2010

Máš pravdu,len skúsenosti -
kamoška sa vydávala ako 20ročná a za polroka, čo začali spolu s manželom bývať - nezhody,hádky a koniec manželstva ☹ Teraz žije už 2roky s iným a vraví,že bola mladá a sprostá,keď sa tak rýchlo hrnuli do svadby. Njlepšie je najskôr spolu bývať,zistiť aké to je ,aké im to vychádza v spoločnej domácnosti a potom nech sa páči. Je to iné ako stretnutia po víkendoch,vtedy sú si všetci vzácny.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
8. jan 2010

Presne tak, aj my sme spolu najskôr bývali, naučili sme sa na seba, aj boli nezhody čoako kdo robí a ako...

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
8. jan 2010

Aj tá moja kamoška na to prišla, teraz spolu bývajú a ani slovo o svadbe,nehrnie s do toho, ako vraví.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
8. jan 2010

Bojujem s MM o net, ale vyhrala som 😀
Čo budeš robiť zajtra?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kararinkabrnka
8. jan 2010

lenkasop...s me spolu dva roky a dva roky spolu aj byvame a neviem di predstavit den bez mojej polovicky... viem ze som mlada a mala by som si uzivat.. ale ja si uzivam to ze mam pri sebe cloveka ktory ma nadovsetko miluje a ja milujem jeho.... splni mi vsetko co mi na ockax vidi nie je dokonaly to nieje ziaden ale jeho nedostatky dokazem prezit a nevadia mi ale ma prednosti ktore som u ziadneho nenasla...viem ze papier a ani svadba nie je zaruka stastneho zivota ale obaja to xceme a to je hlavne....

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kararinkabrnka
8. jan 2010

zuzanockamt...dakujem moc pekne :D

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
soni1
8. jan 2010

myslela som, že keď idem na fotku, tak tam máme základné údaje, kedy som bola registrovaná v akom okrese bývam, niektoré baby tam majú mottá... ako si to viem prestaviť, resp. doplniť si nejaké údaje?

lenkasop
8. jan 2010

Kararinka..... veľa šťastia, hlavné je aby si bola spokojná, nech Vám to vyjde 🙂

Zuzanockamt .... už celý týždeň sa chystám prebrať veci v skrini po malej a niekam sme chceli niekam vypadnúť,uvidíme aké bude počasie.

kararinkabrnka
8. jan 2010

zuzanockamt...no xceli sme po svadbe ale dnes sme boli v drogerke a pytam sa ze kupime kodomy a pratel ze ee a ja ze to uz naostro a on ze ano tak uvidim kolko mu to vydrzi....

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
soni1
8. jan 2010

Ale ako sa tam do toho dostanem?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kararinkabrnka
8. jan 2010

zuzanockamt...no uvidime ale nexcem tlacit na pilu....a ty cakas babo alebo mas....

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kararinkabrnka
8. jan 2010

zuzanockamt ...a kolko skusate?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kararinkabrnka
8. jan 2010

hmm no pekne... inac ako tu citam kolko sa secky snazite normalne xytam depku....

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
soni1
8. jan 2010

Ďakujem, podarilo sa.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre