Valopron Maxx. Máte skúsenosti?Je lepší ako Profertil?

petra2505
29. apr 2008

ake mate skusenosti?Je lepsi ako Profertil?

gerena
29. apr 2008

petra pre koho ako, valopron maxx sluzi skor na erektilnu dysfunkciu, profertil na zlepsenie kvality spermii

citam v profile, ze chcete otehotniet, skor by som povedala prefertil, ma lepsie zlozenie pre spermie,

petra2505
autor
29. apr 2008

Valopron Max sluzi tiez na zlepsenie kvality spermii - je to dokonca napisane velkym na krabicke.Mozno na erektilnu dysfunkciu je Valopron, ale Valopron Maxx ma pozitivny vplyv na kvalitu spermii - tak ako Profertil.

petra2505
autor
29. apr 2008

Charakteristika a použitie:
Nový Valopron® MaXx je zameraný na zlepšenie erekcie, sexuálnu vitalitu a intenzívne pôsobí na kvalitu sexuálneho prežívania u mužov. Jednotlivé aktívne zložky sa ďalej podieľajú na zvýšení sexuálnej túžby, pomáhajú pri neplodnosti a pri nervovej vyčerpanosti a slabosti. Pri pravidelnom užívaní Valopronu MaXx dochádza k trvalému povzbudeniu sexuálnej vitality muža.

gerena
29. apr 2008

petra povzbudenie sexualnej vitality, nie kvality a poctu spermii
mozete skusit aj valopron maxx-stale hovorime o maxxe, inac maca je vyborna bylinka pre spermie, ale skuste ktomu aj l- carnitin roztok

petra2505
autor
29. apr 2008

mas skusenosti s tym l-carnitinom?

gerena
29. apr 2008

ja osobne nie, ja robim v lekarni, zato som si dovolila odpisat ti, inac v ke ho aj lekari z caru radia

petra2505
autor
29. apr 2008

zajtra to teda kupim a uvidime...moze sa to uzivat spolu s tym Valopronom Max a Selezinom?

gerena
29. apr 2008

ano moze, skus si pytat od firmy nutrend, ten ma najvyssi pecento karnitinu

petra2505
autor
29. apr 2008

o.k.velmi pekne dakujem za rady, zajtra nabehnem do lekarne a uvidim co maju lebo ani ten Valopron nemali museli doobjednavat....lebo ja uz neviem co by mohlo pomoct tak vyskusam vsetko mozne 😢

saturin
8. dec 2015

Dobrý,
chcel by som sa poradiť, či môžem užívať denne, dlhodobejšie Valopron, keď beriem tbl.na tlak,konkrétne Lozap (Agen)
Ď.,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre