• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľmi dlhé cykly. Ako vyrátam plodné dni?

16. februára 2013 
ahoj hanulik,vis uz nevim na co bych mela brat leky. jestli aby se mi srovnala ms a nebo abych mela mimi.
29. máj 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jolanko, já tohle teď taky řeším a myslím si, že řešením by mohl být ultrogestan. Chci se právě na to zeptat gynekologa. Hodně holek to tady bere. Srovná to cykl a nebrání otěhotnění. Naopak se to dává na podporu první tři měsíce.
29. máj 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky v rijnu jsem mela revizi a od listopadu se snazime ms jsem mela jedine po vyvolavacce do unora 2x ted to naskocilo a mela jsem ji 35 a 33 dnech a ted uz je to zas 38 a zas nic:( co si o tom myslite navic mam silene ridkej výtok a docela silnej jeste jsem takovy nemela co si o tom myslite?
29. máj 2007 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Marti, jsme na tom celkem stejně. V říjnu jsem byla na revizi, MS došla po 6 týdnech. Pak celkem pravidelně, ale teď až po 45. Myslím, že se to prostě ještě jen nesrovnalo. I když doktoři říkají půl roku.
29. máj 2007 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky ja som mala tiez take vykyvy. ze som mavala mz tak 32-33den a potom som mala veeeelmi dlhy cyklus, do ktoreho mi doki dal HAK (nie od zacatia MZ ale hned v ten den ked som u neho bola, lebo vraj MZ nedostanem) no a od vtedy sa mi cykly este viac predlzili. teraz sa mi ustalili na 36-37dnove. len v januari bol 45dnovy. tak dufam, ze uz mi to skakat nebude. pijem caj plodnosti (tu na MK je) a fakt posledne dva cykly mam aj ovu. a mz pravidelne.
ale zistili mi trosku zvyseny prolaktin, co ja si myslim, ze to bolo zo stresov zo statnic (o 2dni od statnic mi brali krv), cize si to moc nepripustam a fakt sa snazim verit, ze vsetko mam ok. snazim sa to vtlct do hlavy aby to naozaj tak bolo.
29. máj 2007 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jolanka, tak to máš teda poriadne šialené. teraz máš mrchu tak často? a je to normálna mrcha alebo len špinenie?
29. máj 2007 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj govinda, teraz mam mrchu takto casto a je to normalna mrcha.

ahoj hanulik, ja jsem utrogestan brala po prvnim umelem oplodneni, ale ze je i na srovnani ms to jsem nevedela. uvidim kdy dostanu dalsi menses.
31. máj 2007 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odkedy prestali vyrabat injekcie na vyvolanie menzesu,neviem si poradit co s mojim dlhym cyklom :angry: Teraz mam 3 den spinenie,normalna jasna cervena krv,ale neviem ci to moze byt menzes alebo co to je...
7. jún 2007 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, som tu nová, potreboala by som poradiť. Mám hrozne dlhé cykly raz je to 37 dní, potom 49 dním, vôbec neviem kedy mám ovulku a či vôbec ju mám :frowning2: . Podla hlienu a bolesti vo vaječníkoch mi vychádza že by mala byť ovulácia na 14-15 DC, ale je možné že mám potom luteálnu fázu takú dlhú??
31. mar 2011 o 13:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubecka Ahoj viem že to už bolo dávno. Ale mám rovnaký problém som po vysadeni hak , hneď sme sa začali snažiť otehu. Som teraz 40 DC a test negatívny a mrska nikde. Ako to vtedy dopadlo u teba? Ako si to riešila?
13. feb 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzuska ahoj ja mam podobný problem....tiež som sa zlakla ako otehotniem tak som začala chodit k dr....mama40 dnový niekedy 42 ....vyšetrill ma kazal mi prist na 5 den ked odstanem menzes zobral krv na hormonalny profil a štitnu žlazu...mam v poriadku...potom mi kazal prist na 13 den cyklu ovulacia nebola...potom na 17 den som bola a už bolo po ovulacii takže okolo 15 a 16 dna som ju mala a presne vtedy ma aj poboliev spodok podbruška a vaječniky sa to prenáša....takže ovu mam a nasadil mi duphaston na podporu tehotenstva aj upravu...len moj partner bol na spg a veru.. zistili mu pomalé a málo spermiíí ešte pojdeme lebo len jeden nie je smerodajný takže ja som hladaala problem v sebe anakoniec ho ma partner asi .-((((ale snažime dalej...tvoj bol na spg??ak nie hned ho pošli!!
16. feb 2013 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok