Mali ste niektorá viac potratov po sebe?

bibiankam
8. apr 2019

Ahojte baby chcela by som sa vás opýtať ci niektora zvás mala uz viacej potratov a ako proti tomu bojovala alebo ci sa to neako da aby vo vás to bábo vydrzalo as do konca pretoze u mna sa mu akosi nepáci 😥😥😥😥😥

babyttcirl
12. apr 2019

@bibiankam a vzdy si videla nieco na ultrazvuku? Mas dostatocne velke endometrium?

bibiankam
autor
12. apr 2019

@babyttcirl
Praveze este ani ras som na ultrazvuku nic nevydela pretoze kimmi dal kontrolu na ultrazvuk vzdy pred tou kontrolou som oto prisla

bibiankam
autor
12. apr 2019

@evaachesa
Vies co este nie ale v pondelok by som chcela volat

evaachesa
12. apr 2019

@bibiankam tak drzim palce nech ti daju skory termin 🙂

bibiankam
autor
15. apr 2019

@evaachesa
Tak termín mám až na 15.8. v Nitre skorší termín nebol ani zapoplatok
@evaachesa
@evaachesa

evaachesa
16. apr 2019

@bibiankam fuha tak to maju teraz dost dlhe cakacky :-/ ale pocula som ze tam sa vzdy dlhsie caka ako v BA.

bibiankam
autor
16. apr 2019

@evaachesa
No ja som aj chcela ze uz zajdem tolko do Ba ale môj manžel nechcel ani pocut že to je ďaleko

evaachesa
16. apr 2019

@bibiankam a kolko to mate do ba a do nr?

marion09
16. apr 2019

@nini1010 veď píše že tam bola

bibiankam
autor
17. apr 2019

@evaachesa
Tak do nitri to mame asi cca 200km a do Bratislavy asi do 300km neviem presne

olivia_0309
23. apr 2019

@bibiankam narazila som na tvoj prispevok nahodou, neda sa mi nepovzbudit! Drzim silno prsty a prajem ti nech ti to vyjde! Skus byt pozitivna aj napriek tomu co sa deje...okrem toho ti viem poradit akurat rehabilitacne cvicenia podla Ludmily Mojzisovej. Je to jednoduche cvicenie na posilnenie panvoveho dna a napravu malej panvy. Skus si aspon o tom precitat...ja som s nimi zacala lebo sa mi nedari otehotniet tak skusam vsetko mozne, aj dychove rekaxacne cvicenia. Pozri stranku fertility.sk ked si aj ty aj manzel vporiadku urcite skus este nieco co ak ti nepomoze tak ti neublizi😉 Drzim prsty a zelam vela stastia💗

evaachesa
23. apr 2019

@bibiankam joj tak ba uz je riadne daleko 😒

domca002
23. apr 2019

@bibiankam skús navštíviť anku z vrboveho.ked som tam bola spomínala niečo že podvezuje slabé maternice.mozno blbosť ale topiaci sa aj slamky chytá

bibiankam
autor
25. apr 2019

@domca002
Prosim ta a to co je za pani to je neaka liecitelma

domca002
26. apr 2019

@bibiankam
@bibiankam áno je.bola niekoľko krát aj v telke volá sa teta Anka z vrboveho.vygooglis

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre