Víťazné tehotenské grafy. Podeľte sa s nimi!

fabiana
25. aug 2007

Ahojky!
Babenky, veľmi by ma potešilo (a určite nebudem sama 😅 ), ak by ste do tejto témy pridali svoje víťazné tehu grafíky, aby sme my, snažilky-čakateľky videli, ako má vyzerať ten správny grafík... 🙂 Zároveň gratulujem všetkým už tehuľkám!!! 😀
PS - Vkladajte len grafíky. Ď.

iinka
1. jún 2012

@tatiana77 robili mi aj uzv, aj krvné testy sú pozitívne...

iinka
1. jún 2012

@lucka2405 dakujem🙂

tatiana77
4. jún 2012

@iinka takze dostala som menzes...co uz narobime..... ☹ a ty ako?

iinka
4. jún 2012

@tatiana77 čooooooo?☹
hlavu hore v dalšom cykle...ja nemám nič nové, buduci týžden uvidím čo bude u dr...dlhý týžden to ešte bude 😒

tatiana77
4. jún 2012

@iinka to veru bude ,ale neboj nude vsetko v poriadku...... 🙂

iinka
4. jún 2012

@tatiana77 bude aj u vás aj u nás všetko ok🙂

tatiana77
13. jún 2012

@iinka ahoj, no co ako? bola si uz u doktora?

iinka
13. jún 2012

@tatiana77 ahoooooj, hej včera som bola, máme 6mm a videla som biť srdiečko🙂

tatiana77
13. jún 2012

@iinka suuuuuuuuuuuper, muselo byt krasne...boze uz si ani nepamatam ako to bolo....chceeeem to zazit este raz...... 🙂 🙂

iinka
14. jún 2012

@tatiana77 určite zažiješ🙂

mon777
25. jún 2012

KOčky, myslíte, že sa môže skončiť zelenou?
Na 21DC nám preleteli dva bociany ponad auto a na 22DC ma čakal ten pokles...žeby IP?

mon777
25. jún 2012
piacere
25. jún 2012

@mon777 na ten pokles môžeš mať rýchlo odpoveď 🙂 Ak to totiž bol IP, tak dnes by ti už mal citlivý test ukázať ducha 😉

mon777
25. jún 2012

@piacere a myslíš, že by to IP byť mohol??

magimary
25. jún 2012

@piacere vážne, tak skoro? deň-dva po uhniezdení? 😨 😕

piacere
25. jún 2012

@mon777 myslím že áno... ja som mala uhniezdenie na 6-ty deň a na 10-ty deň som už mala koľajnice na 20-tkovom teste z večerného moču 😅

@magimary myslím že hej, pretože uhniezdením začína vajíčko produkovať hcg, takže dva dni po uhniezdení by už mohlo byť toho hcg v tele toľko, aby sa na desiatkovom teste ukázal dušík... hoc aj po hodine 😅 ... Moja kolegyňa napr. urobila test, do desiatich minút bol biely ako sneh, tak ho hodila do koša a šla do práce... večer jej to nedalo, tak ho z koša vyhrabala a čuduj sa svete, bol tam náznak druhej čiarky... dnes má tento "náznak čiarky" už mesiac 😅

mon777
25. jún 2012

@piacere no tak zajtra mi prídu testy, tak som zvedavá 🙂 Len asi najprv začnem ovu 🙂 A ak budú tmavnúť, tak ptom skúsim tehu. neviem 😀

suzanah181
2. máj 2013

@kalipso
@iinka baby mali ste aj spinenie pri pripadnom "uhniezdovani"?

iinka
2. máj 2013

@suzanah181 ja osobne nie

kalipso
2. máj 2013

@suzanah181 já taky ne 🙂

lucinkab
8. jún 2013

kalipso;iinka; ale pokles teploty bol vždy že? na ten 1 deň na IP 🙂

zuzika18
30. aug 2013

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/zuzanka18/gr...
Aj ja pridávam svoj víťazný. Dúfam, že to dotiahneme do úspešného konca tentokrát 🙂

julka82
4. sep 2013

Tu je môj grafík, aj keď zatiaľ nepotvrdené dr http://www.fertilityfriend.com/home/julka82 😵

zuzika18
4. sep 2013

@julka82 ani ja to nemam zatial potvrdene, zajtra idem na krv. Inak podla grafu a ovulky to vyzera ze sme na tom rovnako 🙂

elje
4. sep 2013
elje
4. sep 2013

@julka82 Gratulujeeem, nepoznam ta aj z temy Inofolic? 😉

julka82
4. sep 2013

@zuzika18
@elje
babyyy to je supiiiš, budeme mať spoločný termín 🙂 ja som bola u dr, ale ma poslala domkov, že mám prísť o 2 týždne, lebo skôr nerobí žiadne vyšetrenia ani krv 😠 . A áno som z témy inofolic, ale ostala som tehu až keď som ho vysadila 😵 teším sa, že sme narovnako všetkyy 😀

elje
5. sep 2013

@julka82 Takze je este skoro, aby na utz nieco videl? tak to budes max. v 4tt, vsak? Ja dnes koncim 7tt, v utorok nam potvrdili srdiecko 😵

julka82
5. sep 2013

@elje mne meska menzes len tyzden, mam prist ked bude meskat 2 tyzdne. Ale mam tak 35 dnove cykly tak som zvedava ako to budu ratat 🙂

elje
5. sep 2013

@julka82 Mne ratala sestricka den ovulky (lebo som ju mala odsledovanu) za koniec 2tt 😉 Drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre