Víťazné tehotenské grafy. Podeľte sa s nimi!

fabiana
25. aug 2007

Ahojky!
Babenky, veľmi by ma potešilo (a určite nebudem sama 😅 ), ak by ste do tejto témy pridali svoje víťazné tehu grafíky, aby sme my, snažilky-čakateľky videli, ako má vyzerať ten správny grafík... 🙂 Zároveň gratulujem všetkým už tehuľkám!!! 😀
PS - Vkladajte len grafíky. Ď.

smejka
2. jún 2008

cvirko este raz zo srdca vam zelam aby ste tehu prezili v radosti 🙂 🙂

danka24
3. jún 2008

aj ja tu zachvilku dam svoj prvy tehotensky grafiiik 😉

megn
3. jún 2008

dani určitě, už se na něj těším 😉

danka24
3. jún 2008

dakujem meganka vidim ze striehnes na mna 😀 😀

megn
3. jún 2008

a všem novým těhulkám přeji krásné a pohodově těhulkování 😵 dani 😉

danka24
3. jún 2008

ja sa tiez pridavam 😀 a ja zachvilku budem medzi vami 😀

kvetka25
3. jún 2008

no tak danka ja sa uz neviem dockat!!! aby si nam tuto najuzasnejsiu spravu oznamila co najskor 🙂

ajena
12. jún 2008

Ani som nemyslela, že po dlhom čase oživím túto stránku práve ja....po roku a pol neúspechov, po neúspešnom IVF nám hneď prvý cyklus vyšiel. Tešíme sa ešte len trošku....držte nám palce tak ako budem ja vám, aby sme to dotiahli do úspešného konca 🙂 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/1c59fd

lauritka
12. jún 2008

jej moja zlata gratulujem !!! takze zazraky sa deju ...uz tomu zacinam verit 😵

ajena
12. jún 2008

ahoj lauri, môžem to potvrdiť, naozaj sa dejú...skoro mi oči vypadli...ale je to tak, dnes mi to potvrdila lekárka, hladina hcg bola vyše 1000. Takže nezúfaj, ja som príklad 😉

katy2
12. jún 2008

jeeej, ajena, gratulujeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 to je sila 😵 😵 😵 😵 😵

ajena
12. jún 2008

ďakujem katy...budem tebe aj lauritke veeeeeľmi držať palce 🙂

katy2
12. jún 2008

no nam sa akosi nedari 😔 v utorok idem na dalsie KET, tak som zvedava..... 😔
ale z teba sa tesim 😵 😵 😵

lauritka
12. jún 2008

ajena ja sa tiez modlim aby to vyslo prirodzene 😵

ajena
12. jún 2008

vieš katy, ja málo píšem ale čítam vás zato stále...vlastne ivf stimuláciu som mala skoro rovnako s lauritkou, a zo šiestich vajíčok sa nám oplodnilo len jedno a to sa neujalo, tak sme si povedali, že to skúsime ešte raz celé, lebo zmrazené mi nič nezostalo, ale člaovek mieni a pán boh mení a vymyslel to veľmi dobre, pretože ja som si už kvôli veku ivf platila sama.

katy2
12. jún 2008

ajena, to je krasne prekvapko.... 🙂
nam sa to ale nemoze podarit prirodzene.... manzel nema ziadne spermie.... ak teraz KET nevyjde, budeme musiet vsetko absolvovat odznova, nove IVF... a kvoli veku musime ponahlat, lebo potom budeme ako samoplatcovia.... 😒

ajena
12. jún 2008

lauri len sa modli, určite budeš vyslyšaná....a musíš veriť, my sme verili tiež, teda stále veríme, že to dobre dopadne

lauritka
12. jún 2008

ved prave babulky ten vek.. ale ajena ty si dokazom, ze to ide 😉 a predsa ta aspon usetril boh od dalsieho pokusu... superrr.... mozno sa nejak telo nastartovalo tou stimulkou 🙂

ajena
12. jún 2008

katy nevadí, ak to vyjde s darcovskými, budem držať palce

ajena
12. jún 2008

aj ja si tak myslím, že tie hormony boli predsa len na niečo dobré, aj keď som na ne pozerala s nevôľou, asi sa to tam nejako robúrilo a naštartovalo 🙂

katy2
12. jún 2008

verim, ze raz sa vsetky dockame....

vrn
11. júl 2008

na povzbudenie......... druhý mesiac merania: http://www.fertilityfriend.com/home/1e79fb

vrn
11. júl 2008

sorry, ešte raz............ http://www.fertilityfriend.com/home/1e79fb

vrn
12. júl 2008

tiež sme si na tento darček počkali....... pred 1,5 rokom MA, potom podozrenie na endometriózu vaječníkov, nervy z operácie..... ale keď som uverila svojmu vnútornému inštinktu že som v poriadku a zvládnem to aj bez operácie, prišlo toto prekvapko 😵

arizona
24. júl 2008

tak nech sa táto téma dostane na prvé strany 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/210148

cukruska1920
24. júl 2008

ari...tak predsa si tehu....? gratulujem 😉

misakulicka
24. júl 2008

Krásnou noc vám přeji
jen Vám chci říct, abyste ty, které stále čekají a poctivě měři-že toto opravdu funguje-já jsem toho důkazem-měli jsme 3.vítězný graf a teď už se na nás culí naše krásné sluníčko-mrkněte na album-a to jsme si museli projít i missed abort-v 9 týdnu a hele ho-vyplatilo se počkat si.
Přeju moc krásné těhotenství novým těhulkám-aby ho měli také tak perfektní jako jsem měla já-až na těhu cukrovku-a taky bych vám chtěla říct-když se budete na porod těšit, tak jako já, tak to dopadne dobře-já na něj budu vzpomínat s úsměvem a už se těším,až budu čekat až přiletí druhý čáp-tak do 2 let-teď si to čekání na Amálku zpříjemnuji výchovou a péčí o našeho krásného drobečka (4 měsíce)je to už chlapisko a nedala bych ho za nic na světě!

Majda

princeznicka1
4. aug 2008

Ahoj, těšila jsem se až budu moci přidat svůj graf. Po 15 cyklech se to povedlo, určitě mi pomohla Mojžíšová a dovolená v termálech.
Tak tedy můj graf - http://www.fertilityfriend.com/home/Princeznicka

macc
5. aug 2008

princez: a kde jsi byla v termálech a na jak dlouho ? a potom se hned zadařilo ? 😎 mooc gratuluji a at vše probíhá tak jak má 😉

princeznicka1
5. aug 2008

macc: Byly jsme v Maďarsku u Balatonu a když bylo škaredě tak jsme zašli do termálů, to už jsem měla po ovoulaci. Užasně jsem se tam prohřála teplota 37°C a vajíčko se uhnizdilo. Ted jen doufám že to všechno bude probíhat v pořádku. Přeji hodně štěstí.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre