Vodnatý výtok v tehotenstve

radus37
1. mar 2016

Ahojte chcem sa spýtať prosím Vás trápi niekoho vodnatý výtok?ja som 16tt a už pár dni sledujem,že mám mokré nohavičky.Máte niektorá podobný problém?

januliku
1. mar 2016

Je to určite výtok ? Neodteká ti po troške plodová voda ? Pre istotu zájdi k svojmu gyn a daj sa skontrolovať. Držím palce.

kitty88
1. mar 2016

@radus37 mala som, bol z toho zapal... ak ho mas viac a casto, zajdi k dr, nech sa na to pozrie a urobi vyter.

lulu0123
1. mar 2016

Ja som mala skoro cele tehotenstvo, tiez ma to najprv vylakalo, lebo to bolo ako voda, ale bolo to nakoniec v pohode.Ale nahodou maa kamoska doma ten roztok ktorym sa zistuje ci nejde o plpdovu vodu takze som si bola ista ze je to len vytok.

radus37
autor
1. mar 2016

@lulu0123 a nevieš prosím ťa či je možné ten roztok aj kúpiť?

orsiko
1. mar 2016

Ahoj. Ja som to mala od 30tt a veľmi silný. Som zasla k dr a povedala mi ze je to moc alebo sa priliz veľmi potím. Ani výter mi nezobrala. Výsledok? Porodila som predcasne v 34tt odisla mi voda. Našťastie všetko bolo v poriadku. Aj porod aj moja dcérka. Urcite zájdi k dr a ziadaj si vyšetrenie

lulu0123
1. mar 2016

@radus37 neda, zhanala som ho, maju ho len v nemocnici alebo niektori gynekologovia, dokonca existuju aj nejake vlozky ktorymi sa to da zistit, ale ani tie u nas nepredavaju.

lulu0123
1. mar 2016

Ja som mala stastie ze ta kamoska mala rovnaky problem bola s tym v nemocnici a troska jej odliali aby nemusela stale chodit, tak mi z toho dala, inak by som asi pre istotu zasla ku gynekologicke.

candii
1. mar 2016

Vytoky v tehotenstve su uplne normalne a zvysuju sa ked papate vela sladkeho..pokial nezapacha.. nic nesvrbi a nepali je vseto v poriadku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre