Som nešťastná, lebo všetci okolo mňa sú tehotní.

timcyta
18. júl 2019

Idem sa z toho zblaznit, akoby sa to dialo naschval
Kde sa pozrem sama tehotna alebo po porode, zacina mi z tohio sibat kedze nam sa zatial nedari co s tym?

zulumilo
18. júl 2019

vidis to preto,ze si na to zamerana. 😉Vzdy boli okolo teba taketo zeny,ale neriesila si dieta,tak si si to ani nevsimala. Keby si riesila napr kupu auta,tak sa stav,ze vsade take auto vidis a porovnavas 🙂

adusik12457
18. júl 2019

@timcyta Ahoj mne sa tiez nedari otehotniet a to sa uz smazime 4 roky manzel bol na spermiogram je v poriadku ja mam vysetrenia za sebou odber krvi na horno.profil mam v poriadku oby dvaja sme ok neviem kde je tiez chyba mne napisal clostibegt a zatial nic

matulienka10
18. júl 2019

@adusik12457 odporucam pokračovat v dalsich vysetreniach ... hormonalny profil nestaci ... problem môže byť úplne niekde inde ... nepriechodnost,... neviem nie som odbornik .. Ale mam zopár znamych co profil ok a aj tak problemy

maximilie
18. júl 2019

@timcyta ja som po potrate tiez vsade videla same kociky a deti a tehotne a hlavne tie ,, spoluobčanky" ktore rodia kazdy rok. velmi som sa hnevala,ale je to nespravodlivé. potom ked som opat chcela,nic. neslo mi do hlavy,odkial beha tolko deti po svete, keď je to take zlozite... naozaj vsetky kamosky, sestra,sesternica... len ja nic. teraz po 7rokoch s novym partnerom cakam moje prvé, a zrazu nikto okolo necaka. Vlastne absolútne nikto zo znamych len ja,a zas ma to stve ze nemam partacku :D

nevludna
18. júl 2019

Ako pisala zulumilo - mozog filtruje veci okolo teba a zameriava sa na to, nad cim rozmyslas, je to nieco s evoluciou a setrenim energie a pracou mozgu. Su na to studie.

Ale ja ta chapem, tiez sa nam od potratu nedari, kazdy mesiac, ked pridu kramy, mam pocit, ze som blizsie k odchodu do blazinca. Neviem ti poradit, lebo ja napr. tie klasicke rady “ono to pride, ked to budes najmenej cakat”, “moc na to tlacis”, “najdi si nieco ine na zabavenie mysle” neznasam.

e1i
18. júl 2019

@adusik12457 matulienka10 ma pravdu. Doplnit amh,priechodnost a hlavne PODROBNEJSI spermiogram niekde v CAR, ten od urologa je velmi orientačný a nevypoveda o ničom. Ale uz som ti to pisala niekoľkokrát.

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka000
5. aug 2019

@nevludna ach, hovoríš mi z duše...silno držím palce, aj všetkých žienkam, nech sa nám to podarí.

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre