Výpočet pohlavia podľa čínskeho kalendára

kojzarik
22. jan 2015

ako vypocitam pohlavie dietatka podla tohto kalendara ak ho chceme pocat december 2015 ja vtedy dovrsim 31 rokov

elika74
22. jan 2015

@kojzarik ...ak sa vam podari v decembri 2015 pocat dieta, doktor vam o cca 2-3 mes povie pohlavie. Dovtedy nebudete skusat? A ak vtedy sa nepodari?

lucindao
23. jan 2015

Je to blbost.mne vychadza dievca a mam potvrdene ze cakam chlapceka

dananada1
23. jan 2015

Mne vyšla podľa kalendára baba a čuduj sa svete narástol jej pipík. 🙂

branka33
23. jan 2015

Mne vysli obe deti...teda jedno je zazial v brusku ale vyslo tiez🙂

rakywanda
23. jan 2015

tak ja by som podľa tohto mala mať chlapca a mám dievčatko...
myslím si, že nejaký čínsky kalendár nemá vplyv na pohlavie dieťaťa, je tam x iných faktorov, ktoré to ovplyvnia

vedela si, že niektorí muži dokážu plodiť iba chlapcov, nech by robili čokoľvek?

danieli
23. jan 2015

prva mala byt kocka - mam chlapca, druhy mal byt chlapec a cakam dievca, co viac dodat

ullala
23. jan 2015

Inak tie z vas, ktorym to nevyslo - priratali ste si k veku jeden rok? Cinania maju hned po narodeni rok 1 a je pri tej tabulke aj napisane, ze treba priratat.

katrinka8
23. jan 2015

@ullala - mne 1 vyšlo a 1 nie. A keď som prirátať ten rok, vyšlo mi to síce opačne, ale výsledok ten istý, to, čo predtým vyšlo, teraz nevyšlo a to čo predtým nevyšlo, teraz vyšlo 😀

tatiana1985
23. jan 2015

mne prve dieta vyslo a druhe nie... druhe babo mi vychadzalo podla tohto chlapec a mame dievcatko

jankaroy
13. feb 2015

@kojzarik ahoj skus tento link mne to vyslo 🙂 http://www.chinesegenderchart.info/gender-predi...

jankaroy
13. feb 2015

baby tym ktorym 1 nevyslo napisali ste si svoj datum narodenia a priblizny datum pocatia babatka?

rainee
13. feb 2015

Nam prve dieta vyslo a vyzera ze aj druhe vyjde, podla kalendara. Ale nepricitavam ziadny rok, iba podla veku a mesiaca pocatia 😉

hektoralusi
24. júl 2015

Mne to vyšlo

mamulienka30
24. júl 2015

Mne sedia vsetci 4ria 😕

petkab5
15. okt 2015

je to velka blbost tento kalendar, prepacte ale neriadte sa nim!!! 🙂
u mna ziadne pomylenie nemohlo byt , nakolko tam bolo len cervene more (od maja do jula a od 29 do 35 rokov) naokolo a cuduj sa svete- cakame chlapceka :DDDD
lekar sa mi len zasmial, ze ved som dost inteligentna ako verit na taketo a tiez na sodu bicarbonu!!!

selena2
24. júl 2016

@kojzarik podľa mňa to bude chlapec

alenka_23
6. sep 2016

chcem vam poradit velmi jednoduchu kalkulacku, ktora nam s spolu s manzelom vysla na prve babetko presne.. v appstore na iPhone som zadala do vyhladavania slovo babetko bez sirokeho A.. alebo Baby Calculator. v iTunes to je tu

https://itunes.apple.com/us/app/baby-calculator...

mylightt
14. sep 2016
kojzarik
autor
17. sep 2016

@jankaroy podla toho mam mat dievca a mam 3chlapca

zussane
28. máj 2020

Dobrý deň ako to vychádza podľa tohto vyšlo?

patricia8988
23. jún 2020
franceska1985
6. aug 2020

@jankaroy tu mi vychadza chlapec,ale ci je to pravda neviem,v tom prvom mi vychadza dievca 🤷‍♀️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre