Vysadenie antikoncepcie a otehotnenie

buba2
10. júl 2006

Ahojte dievcata,

zaujimalo by ma, ci po vysadeni antikoncepcie si je lepsie dat taku cca 3 mesacnu pauzu (odporucanie na pribalovom letaku antikoncepcie) predtym ako sa pokusime splodit babatko...., alebo mate skusenosti s okamzitym otehotnenim bez rizika pre babo?? neviem ci si mam dat pauzu na precistenie organizmu, alebo nie.. Viacere lekarky, dokonca jedna z nich je moja sesternica mi radili ze to nie je potrebne a ze este mozem sikovnejsie otehotniet, ale ja nejak citim, ze by som si tu pauzu na precistenie mohla dat, kvoli babatku, avsak sa obavam, ci aj potom to bude take easy otehotniet...viem ze je to individualne...ale predsa....po vysadeni sa okamzite lahsie otehotnie....aky je vas nazor?? dakujem

nikka_
3. júl 2008

Ahojte pridám svoju skúsenosť. Koncom novembra som vysadijavascript:addEmoticon('🙂','vBody')
javascript:addEmoticon('🙂','vBody')la HA, snažili sme sa naplno až vo februári a hned to vyšlo... tiež som mala obavy, či a mi podarí otehotnieť po 10 rokoch brania HA, ale vyšlo to na prvý krát..

culi
8. aug 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať beriem antikoncepciu novynette je možne hneť po vysadeni otehotnieť

katkalisy
23. sep 2008

Ahojte, píšem prvý raz, ale nejaký čas Vás tu už sledujem...Potrebovala by som poradiť od Vás skúsenejších. 21.8. som si dala poslednú antikoncepčnú tabletku - nasledovala menštruácia, 13.9. sme mali s priateľom nechránený styk a 20.9. som mala dostať menštuáciu, ale mešká. Tak sa chcem spýtať, či je možné, že by som otehotnela...a ak áno, tak kedy je to možné najskôr zistiť...Ď.

janula18
23. sep 2008

kalkalisy
teoretická šanca, že si tehu tu vždy je. Ale tiež to nemusí nič znamenať, ked sa vysadí antikon. sa to stáva, že ti môže meškať. Sú testy, ktoré majú vysokú citlivosť a dá sa tehu určiť aj pred menštuáciou. Ale optimálne je po dvoch týždnov ako ste skúsili.

dina11
24. sep 2008

ahojte kočky,sledujem Vás tu už asi dva týždne kedže som vysadila pred mesiacom HA a snažime sa s priateľom otehotnieť. Som veľmi rada že som pri pátraní po nete našla toto fórum, kedže som nič o otehotnení po vysadení nevedela🙂)))Chcem sa však opýtať či niektorá z Vás nemá skúsenosti s HA Chloe,tieto sa tu vôbec nespomínajú.Ďakujem

jastrab
26. sep 2008

ahojte, ja som tiez vysadila HAk, dr. mi povedala, ze sa mame zacat hned snazit, je to viac ako pol roka a stale neuspesne...zial, po vysadeni HAk mi MS spontanne neprisla a az teraz dalsi Dr. zistil, ze je to kvoli syndromu PCO. Chcela by som vsak "uistit" vsetky baby, ze tento syndrom nesposobuje HAK (aj ked som si to myslela)... vela stastia vsetkym snazilkam

athletka
27. sep 2008

ahojte kocky.mam taku otazku.pol roka som brala tabletky yadine.musel asom prestat,lebo mi to skodilo a zasahovalo velmi do vykonov.no to je jedno.skoncila som dostal som normalne menstruaciu.o tyzden na to som samilovala s priatelom nechranene.teraz je to uz 3 tyzdne od toho ako sme sa milovali a mala som mat uz menstruaciu ale nejak sa nedostavila.cim to bude?dufam,ze niesom tehotna a bude to len tym ze som vysadila tabletky.baby nemozem byt tehotna. 😒

roasha
27. sep 2008

athletka-mozes. 😅

silvikaa
12. okt 2008

Caute kocky, potebujem povzbudit 🙂
mam doma male mimco, ma 7 a pol mesiaca a stala sa nam s manzelom taka vec....brala som HAK, ale vysadila som ju, lebo ma strasne bolievala hlava a ...stala sa nam taka nehoda a zrovna niekde v strede cyklu. asi ma porazi. aka je sanca, ze mozem byt tehotna??? pri nasom malom sa nam zadarilo na prvy sup a mam vazne obavy, ze Samko bude mat o rok surodenca 🙂 menzes mam mat za cca necele dva tyzdna a cakat do vtedy...no asi ma porazi..... su nejake testy, co to urcia aj takto skoro, ci nie???

gaja6
12. okt 2008

kto mi poradí.... je nejaká injekcia proti otehotneniu?? napr ked si už w 1 týždni ..prosíím poradte mi
😠 😒 😠

silvikaa
12. okt 2008

gaja6 - ak si uz v 1. tyzdni, tak myslim, ze na to nie je injekcia - asi len prerusenie tehotenstva, aspon myslim

emjee
3. nov 2008

betka55 • Dnes o 19:45
je mozne ,ked vysadim antikoncepciu, ze hneď na dalsi mesiac otehotniem???

lucka33 • snž • Dnes o 20:03
betka, možné je všetko, dokonca vraj ženy, ktoré vysadili HAK, tak nasledujúce 3 cykly majú najväčšiu šancu na oplodnenie, lebo sa ti rozbieha naplno cyklus, kt. bol nejaky čas pozastavený, takže ak chceš byť tehula, tak šup-šup na to

sssimi • 15tt • Dnes o 20:08
Betka ja som po skoro 5-tich rokoch vysadila HAK. Aj keď sme si davali velky pozor hned na druhy mesiac po vysadeni som otehotnela .
Doktori dokonca nasadzaju HAK ak nemozes otehotnieť. Da ti ju na par mesiacov a hned po vysadeni sa mate snazit.
Takže veselo do toho.......

maryah • snž • Dnes o 20:40
betka, ja som brala HAK 8 rokov, vysadila som ju v maji tohoto roku a este nic . jedna moja znama vysadila antikoncepciu a hned otehotnela... takze to je rozne... ovulacia mi nabehla lebo v polovicke cyklu mavam take bolesti, ale este stale nic. teraz som sa prestala pozorovat tak dufam, ze sa to co najskor podari

tittika
15. nov 2008

ahojte,kedy vam prisla menstruacia po vysadeni HAK?ja ked som ju davnejsie uzivala tak po ukonceni max 3 dni,teraz je to tyzden a stale nic

livi
18. nov 2008

tittika - pri užívaní hak na 4. deň ako hodinky. teraz prvý cyklus po vysadení mi prišla na 5. deň

emjee
11. jan 2009

petika • 9. jan 2009 o 18:53
Ahojte všetky tehuľky aj netehuľky. Chcela by som sa vás opýtať, pokiaľ ste brali antikoncepciu, aké máte skúsenosti s tým, ako rýchlo sa dá po antikoncepcii otehotnieť. Beriem HA už takmer 4 roky a v lete by sme chceli začať pracovať na dieťatku. Je potrebné vysadiť antikoncepciu nejak skôr, kým sa organizmus opäť vráti do normálu? ďakujem za všetky postrehy a rady.

chymenitta33 • 1d • 9. jan 2009 o 18:55
Aoj-

Ja len ti poradím, že HA sa má vysadiť minimálne 6 mesiacov pred tehu ale to skrz to že by mohlo byť tehu viacpočetné. Ale podla mna si aj organizmus odýchne.

petika • 9. jan 2009 o 18:58
Takže pokiaľ vysadím pol roka vopred tak je asi aj šanca väčšia, lebo asi nemôžem očakávať, že sa to podarí za mesiac, že?

chymenitta33 • 1d • 9. jan 2009 o 19:09
No hej asi tak ale to je individuálne. Ja po prvom missedesme potom vyše pol roka s asnažili o naše terajšie miminko. Ako ktoako sa podarí..

petika • 9. jan 2009 o 19:13
A pred tým si brala HA? Pol roka, to je dosť, som myslela, že to sa aj skôr podarí to som asi optimista, čo??? A tvoje malé má teraz koľko?

chymenitta33 • 1d • 9. jan 2009 o 19:17
Hej pred prvým som brala HA ale po potrate nie ved sme chceli dalšie miminko takto nie a aj tak pol roka, ale ja mám vývojovú chybu maternice, možno to bude preto. Mna sa to lekár aj pýtal pri davidko že kolko sme sa snažili. David má 9 mesiacov a 3 týždne

petika • 9. jan 2009 o 19:31
No krásny veľky chlapisko =)

veronika81 • 31tt • 9. jan 2009 o 19:45
petika, ja som brala HA skoro 7 rokov, doktor mi povedal, že pri dnešných HA už nie je potrebná pauza, ale názory som počula rôzne. V každom prípade my sme si dali pauzu aspoň jeden mesiac ako sme sa začali intenzívne snažiť, na prvý pokus nevyšlo, na druhý už áno Takže vlastne som otehotnela tretí mesiac po vysadení antikoncepcie.

Počula som aj také prípade, že po dlhodobom braní HA a následnom vysadení ostal organizmus takpovediac "zaspatý", že sa hneď neobnovila funkcia vaječníkov, lebo dlho boli nefunkčné. Ale všetko je individuálne, ja som napríklad mala určite ovuláciu už hneď po vysadení, lebo som to cítila. Neviem či môže mať na to vplyv aj konkrétna antikoncepcia, ja som mala Nuvaring.
Tak držím palce, veľa šťastia

petika • 9. jan 2009 o 20:17
Ďakujem vám baby, tak teraz som trošku zmätená, lebo tebe, Veronika, teda vám to vyšlo celkom skoro z čoho sa samozrejme teším a ja som plánovala tak, že by sme to mohli začať skúšať tak niekedy od leta, aby sme mali novorodenca do teplého počasia... asi som chorá, ale páčilo by sa mi, keby sme mali takú babulu, ktorá by s nami v 2 rokoch už mohla absolvovať dovolenku.....strááááášne sa na to teším a manžel, ten je rozvedený, z toho manželstva má dcéru, ktorú riadne 3 roky nevidel, ale do ďalšieho sa mu veru veľmi nechce, takže budem musieť prevziať velenie.... ešte doobíme náš bytík a ideme na to. už mi bijú biologické hodiny, som z toho chorá, všade pozerám kočíky, oblečenia, detičky a všetko =) no hrôza

chymenitta33 • 1d • 9. jan 2009 o 21:27
No to hej on je vdačný stravníkdakujeme
Aj ja ti držím palčekynech čím skôr sa Vám podarí...

tehula • 18tt • Včera o 08:08
brala som Diane asi 4roky, mozno aj viac, obcas som mala tu prestavku niekolko mesacnu, no po vkuse brani cca 2roky mi po vysadeni trvalo asi 3mesiace, kym som otehotnela. Ako pise Veronika, orgnizmus je z toho zaspaty

petika • Včera o 11:21
Ďakujem tehula, ale tri mesiace, to nie je taká strašná doba, to by bolo tak akurát fajn, lebo nečakám, že otehotnieme hneď na druhý deň po vysadení, ale tie tri mesiace, to by bolo fajn. Hovorili mi, ževraj minimálne pol roka nemám veľkú šancu itehitnieť, preto sa pýtam.Ja beriem HA Yadine, beriem ju ako som písala 3 roky, medzi tým som si spravila jednu dvojmesačnú pauzu, aby som trochu vrátila organizmu voľnosť a začala som znova. Preto chcem vedieť, ako to je a vy, čo to máte za sebou to asi viete nailepšie

lucrezia • Včera o 13:13
Petika, po vysadeni HA mozes otehotniet hned a na druhej strane sa Ti to nemusi podarit ani za rok. je to strasne individualne.
Lekari sice tvrdia, ze dnes su tabletky moderne, nizkohormonove a neskodne.....ALE, to vsetko je tlak farmaceutickych firiem, kde sa tocia strasne prachy! Iste je, ze je to zataz na cely organizmus, na pecen a pod., tak ja by som si na Tvojom mieste tu pauzu urcite dala. A za ten cas, co sa Ti bude organizmus regenerovat, sa snaz zdravo stravovat a hlavne prijimat vitaminky, aby Tvojmu babu nic nechybalo, lebo pri uzivani HA je v tele nedostatok niektorych vitaminov.

vierocka1409 • Včera o 13:25
Ahoj Petika. Ja som brala antikoncepciu 7 rokov bez prestávky. Po tom ako sme mali v septembri svadbu, som ju vysadila. O bábo sme sa začali snažiť v decembri a 9.januára som už mala testík s 2 čiarkami. Ani som len netušila, že to pôjde tak rýchlo. Je to individuálne, ale hlavne treba veriť.

veronika81 • 31tt • Včera o 13:26
úplne súhlasím, čo píše lucrezia, je to strašne individuálne. Po dlhšej pauze počas užívania HA sa môže stať, že hneď na prvý-druhý mesiac sa uvolní naraz viac vajíčok a keď budú oplodnené, môžeš mať viactorčatá Ale tak isto sa môže stať, že bude problém s dozrievaním vajíčok a to už treba riešiť a organizmus "nakopnúť".
A tiež súhlasím s tým zdravým stravovaním, ja som začala užívať hneď po vysadení kyselinu listovú a ten zdravý životný štýl by mal dodržiavať aj partner, posilní si tým "potvorky"
Na nete som si našla veľa informácií, ako si najlepšie pripraviť organizmus na otehotnenie, veď na čo máme google

munu • 33tt • Včera o 13:34
PETIKA = ja som vysadila antikoncepciu a hned prvy mesiac po vysadeni som otehotnela, teda na prvykrat... my sme necakali ani mesiac..

munu • 33tt • Včera o 13:40
moj organizmus teda zaspaty vobec nebol.. este ja som muzikovi hovorila, ze to urcite nevyjde na prvykrat a uz vobec nie po vysadeni antikoncepcie v prvy mesiac, ale muz stale hovoril, len pockaj zaraz tu mame drobceka
a mal pravdu

zajo510 • 1d, 28tt • Včera o 16:14
ja som brala hak najprv 3 roky vkuse, potom pol roka pauza a zase 1 rok. ono sa doporučuje ju vysadiť niekolko mesiacov pred požadovaným otehotnením, aby ti stihli pekne nabehnúť a začať fungovať vaječníky, nakoľko sú dosť "uspaté a utlmené" počas užívania hak. nám sa síce podarilo otehotnieť hned na další mesiac po vysadení, ale nevydržalo to len do 11.tt, ale dôvodov na to mohlo byť viac. niekomu sa podarí okamžite, iné kočky čakajú dlhšie. mám aj kamošku ktorá 2 roky užívala hak a nakoniec nevedela otehotnie niekoľko rokov. je to indi vindi, hlavne sa na top neviž a nečakaj každý mesiac na 2 čiarky. psychika je v tomto ozaj najväčšia brzda. nechaj tomu voľný priebeh. veľa šťastia.

petika • Včera o 16:17
Baby, tak ste ma potešili..Čo sa týka stravovania, tak nejaká obrina nie som dávam si pozor na to, čo papám, hlavne veľa mrkvičky, to mám každý deň, našťastie milujem mrkvový šalát a tak sa toho nejdem nabažiť , taktiež mám rada ovocie, na jabĺčkach som tiež takmer každý deň, takže toto je OK, ale určite pozriem niečo na nete, čo by som mala a čo nie... =) Ani neviete, ako ste ma upokojili. Zase až tak rýchlo, že na druhy mesiac to nepotrebujem, to by bol riadny šok, ale potešilo by. Keby sme sa chystali, až budú všetky okolnosti priaznivé, tak by sme tu asi ani my ešte neboli.....takže poteší vďaka baby a nech sú vám drobce zdravé a rastú vám pre radosť

bastika • Dnes o 16:36
ahoj baby tak ja som brla HA skrz nepravidelny menzes cca 7 rokov, po vynechani som mala len 1x a otehotnela som po 3,5 mesiecoch bez menzesu. mamka je gynekol a o dakej pauze nebola rec, vravela ze tkyto pripad ma 3x v 25 rocnej kariere. takze vysadit a smelo dotoho

bastika • Dnes o 16:38
samo menzes som mala len 1 krat

pici • Dnes o 17:56
ja som brala 7 rokov v kuse hak a teraz mam mrchu.. a anti uz nenasadim kedze chceme babo s manzelom.. gynekolog povedal ze pauzu netreba ale vhodne je nech telo prejde jednym uz prirodzenym cyklom... casto sa stane ze po vysadeni sa telo naozaj nenastartuje... a niekomu hned.. preto je vhodny ten jeden cyklus pockat...

kristi8584
11. jan 2009

Ahojte,
baby prečítala som si takmer celú túto diskusiu a dakujem vám za ňu, pretože táto otázka ma práve trápila...a vidím že nie som jediná...aj my by sme chceli s drahým v lete začať pracovať na nejakom drobcovi, a kedže beriem hak nevedela som kedy ju mám vysadiť...dakujem

petika
14. jan 2009

kristi8584 : tak sa budeme pokúšať spolu a snáď sa nám to podarí 😉 tiež som nevedela, že ako asi a preto som zašla sem, lebo názory v mojom okolí sa nezhodovali a tieto baby tu, čo to majú za sebou to vedia najlepšie 😀 Ďakujeme

emjee
26. jan 2009

dinduska • Dnes o 09:45
ahojte baby,je niektora z Vas,ktora uzivala HA diane a po vysadeni otehotnela?chcela by som vediet ake mate skusenosti.ci to islo rychlo alebo boli problemi .ja som ju uzivala 2 roky a teraz po vysadeni sa snazime 9 mesiacov a stale nic.dakujem Vam za odpovede

ditka1 • 36tt • Dnes o 10:50
ja som uzivala HA niekolko rokov,scvrkli sa mi vajecniky,potom laparoskopia a mesiac po vysadeni mimomater.tehotenstvo,takze ja uz nikdy viac HA do ust nevlozim,radsej skusim nieco ine,teraz idem rodit za chvilku konecne sa nam to podarilo po2 operaciach,ale HA uz nikdy viac.Brala som aj diane,Yadine,mercilon.

veronika81 • 33tt • Dnes o 12:04
dinduška, ja som brala HA skoro 7 rokov (najprv mercilon, potom nuvaring) a otehotnela som bez problémov na druhý pokus. Všetko je to individuálne, sú tu témy okolo tohto, skús pohľadať. Niekomu sa to podarí hneď, iná má "zaspaté" vaječníky Treba to konzultovať s gynekológom.

veronika81 • 33tt • Dnes o 12:10
dindus, napr. tu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dinduska • Dnes o 13:49
dakujem vam za odpovede
ditka to muselo byt hrozne to ni naozaj nezavidim ja som hned po vysadeni zacala brat kys.listovu A KUPUJEM SI MAMI DRINK a hipp caj pre tehotne taraz aom zacala pit aj alchemilku.zatial nic ale dnes mi zacina ovu tak ideme hned na vec

veri to mas pravdu ono je to dost individualne ja viem tiez o pripadoch kedy po HA otehotneli hned a niekedy sa nedarilo niekolko mesiacov.mam dokonca kamosku ktora brala HA 3roky a hned prvy mesiac po vysadeni otehotnela.po porode zacala znova uzivat tu istu HA.uzivala 2 roky a potom ju vysadila lebo chcela druhe a chcela ist z materskej do materskej ale teraz to uz bolo ine nemohla vyse roka otehotniet.bolo to take zvlastne.

kamylka
17. feb 2009

🙂 Ahojte.
Je pravda ze hned po vysadeni antic, je mozne hned otehotniet, ale na 60 percent taketo tehotenstva trvaju len chvilku, a nastava samovolny potrat.
Podla mna pockat par mesiacov aby sa ozganizmus dostal do kolaji stoji za to viac ako otehotniet uzaj a prist o to.
Je na kazdej z nas ako sa rozhodneme.

veronkaj
2. mar 2009

no našla som tému o antik.

prosím poradte mi možno sa to stalo už aj vám

beriem Lyndynette 20 antik. a 12-stu tabletku v poradí som zabudla užiť to bola streda, zistila som to vo štvrtok večer ked som si išla zobrať tabletku. dala som si teda štvrtkovú = 13stu v poradí a potom ďalšie ale aj ked som polovičke povedala čo sa stalo a že teraz treba dávať pozor min. 7 dní tak sa stalo a zabudol si dať pozor a neprerušil a tak sme mali v piatok a v nedelu po tej strede nechránený styk.

aká je pravdepodobnosť že pre tú zabud. tabletku v stredu som mohla v piatok alebo v nedelu zostať tehotná????

petra2505
2. mar 2009

veronkaj aj ja som brala lyndy a dost casto sa mi stavalo / niekedy aj dva - tri dni po sebe/, ze som zabudla a tehotna som nezostala podla mna sa nemusis bat

veronkaj
2. mar 2009

dakujem 😉

didword6
3. mar 2009

Ahojte babenky, pred tyzdnom som vysadila HAK kvoli naplanovanej operacii, no stihla som uzit este 2 tablety z noveho balenia. To znamena, ze normalny menzes mi skoncil v pondelok a na to 5 dni mi zacal dalsi. Vie mi niektora z vas poradit, ci je to normalna reakcia organizmu??? Moja tehotna kamoska tvrdi, ze je to v pohode, no sestricka na gynek. ma odmietla prepojit na lekara a iba ma doplasila, ze to nie je v poriadku. Vzhladom k tomu, ze moj lekar nie je tunajsi, nie je moznost zastavit sa osobne v ordinacii ☹

kleopatris
3. mar 2009

Ahoj didword6, mne sa tiez stalo, ze som si zabudla balenie tabletiek doma, a na intraku som ziadne nemala a menzes mi skoncil a za den mi zacal odznova.....ono to tak pri tabletkach je..nie je to zdrave, ale kazdej z nas sa to urcite uz raz stalo. Preto odporucaju pri vysadeni dobrat cele platicko aby si nepomotala organizmus, ale on sa z toho spamata neboj 😉

ba80
3. mar 2009

dinduska, ja som brala HA 10,5 roka a po vysadeni dom otehotnela po dvoch cykloch... sice mi jeden vajecnik ostal este scvrknuty, ale druhy sa obnovil... teraz uz uzivam opat

zuziacik83
3. mar 2009

Ahojte ja som po 7 rokoch vysadila HAK a do mesiaca som otehotnbela a uz aj mam krasnu bambulku...vlastne som nemala ani raz menzes normalny..rovno som otehotnela..sranda..necakala som to vobec ze to pojde tak rychlo a preto som nedavala ani pozor

judith
31. mar 2009

Ahojte, citam vase skusenosti, ja beriem hak uz asi siedmy rok a teraz by som chcela dobrat toto balenie čo mi zostáva este 6 tabletiek a potom to uz nechat na nahodu. Len ked nemam hak tak nemam ani menzes tak ani sama neviem čo bude. Ktora z vas otehotnela hned po vysadeni hak a brala ju dlhodobo? Hovori sa ze hak ma po dlhodobom uzivani este 6 mesiacov ucinnost ale ja tomu velmi neverim, skôr si myslim ze je to podla organizmu... Ja by som chcela otehotniet asi tak o 3 mes. ale to sa asi neda naprogramovat a pri mojom cykle uz vobec nie... 😀

bettynka222
11. apr 2009

judith presne ako pises, vsetko zalezi od roganizmu. ja som dlhodobo uzivala HAK a otehotnenie po vysadeni vobec nedopadlo dobre 😒 ale na kazdeho HAK posobi inak a kazdemu sa organizmus spamata po inom case.

baby neviete mi poradit ako zo seba tie hormony vyhnat? ja som tri mesiace mala cyklus ako pocas HAK - telo bolo zaspate...co uz. potom prisiel jeden 35 dnovy cyklus a prva ovu, dalsi cyklus uz len 24 dnovy a dalsi som bola tehu. samozrejme sa naraz vylucilo viac vajicok a tak som po prvom potrate bola hned tehu a zase potrat. od vysadenia HAK preslo uz takmer 7 mesiacov. myslite ze by som mohla byt uz v poriadku? na tehotnenie zatial nemyslim, ajtak po kyrete uz 2 tyzdne vkuse zase krvacam, ale mohli by ste mi prosim poradit nieco na precistenie organizmu...keby ma tehotnenie nahodou zase pochytilo?

poleva
12. apr 2009

ja som vysadila antikoncepciu po 2 mesiacoch , lebo som musela a meriam prvy cyklus ale ovulka nebola je to normalne ???

zora256
12. apr 2009

Ahojte baby!
Ja som brala 4,5roka antikoncepcie a už od 5.4.2007 neberiem.a do septembra sme sa chránili len condómom a od septembra sa snažíme zatiaľ nič. ☹Druhý mesiac beriem clostilbegyt na ovuláciu,lebo mi nedozrievali vajíčka a nepraskali folikuli.Ale hádam čoskoro sa dá moje telo dohromady.A verím,že v nasledujúcich mesiacoch to príde! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre