Vysadenie antikoncepcie a otehotnenie

buba2
10. júl 2006

Ahojte dievcata,

zaujimalo by ma, ci po vysadeni antikoncepcie si je lepsie dat taku cca 3 mesacnu pauzu (odporucanie na pribalovom letaku antikoncepcie) predtym ako sa pokusime splodit babatko...., alebo mate skusenosti s okamzitym otehotnenim bez rizika pre babo?? neviem ci si mam dat pauzu na precistenie organizmu, alebo nie.. Viacere lekarky, dokonca jedna z nich je moja sesternica mi radili ze to nie je potrebne a ze este mozem sikovnejsie otehotniet, ale ja nejak citim, ze by som si tu pauzu na precistenie mohla dat, kvoli babatku, avsak sa obavam, ci aj potom to bude take easy otehotniet...viem ze je to individualne...ale predsa....po vysadeni sa okamzite lahsie otehotnie....aky je vas nazor?? dakujem

jarmila82
13. feb 2013

Ahojte,test ukázal //.Podla menzesu by som mala v piatok končit 5tt

1aduliatko1
13. feb 2013

@jarmila82 ahoj, tak gratulujem k takému rýchlemu očakávanému výsledku 😉 . my sa snažíme po vysadení antikoncepcie druhý mesiac a zatiaľ nič...

vaapeter66
13. feb 2013

Ak mozem,rada sa pridam...hoci nas je uz dost🙂,aj ja som vysadila...po rokoch...vcera prisla M...uz ,abz bolo po nej..🙂

matulindaaa
14. feb 2013

@jarmila82 to ti moc moc blahoželám a teraz už len krásne tehulkovanie dúfam že po krátkom čase sa pripojím 🙂

vaapeter66
15. feb 2013

@jarmila82 Ahoj,ako dlho po vysadeni ste sa snazili??ja mam akurat M,vysadila som,a chceme zacat,hoci deti mame ako smeti🙂)

jarmila82
15. feb 2013

ja som vysadila tabletky hned na zaciatku januara,menzes som mala 11.1 teda mi zacal cyklus,milovali sme sa na 10,12,14,16,18 den.ja ma ovulaciu az na 18 den.a som tehotná,ale minulý rok sme sa snazili pol roka kym som otehotnela

pikulinka
18. feb 2013

mam taku velku dilemu... brala som hormonalnu antikoncepciu sunya a asi po 4 mesiacoch som ju vysadila.... teraz je to mesiac co ju mam vysadenu , lenze s partnerom sme mali sex bez ochrany ako som ju vysadila. neviem je mozne ze by som otehotnela prvy mesiac po vysadeni ?

talcik111
18. feb 2013

@pikulinka ja som vysadila antikoncepciu v decembri 2011. A v januari 2012 som otehotnela. Uz mame 4 mesacneho krasavca doma 🙂 takze je to mozne

matulindaaa
19. feb 2013

@pikulinka ja som sa na to pýtala doktora a povedal, že je to možné ba viac veľmi možné ... a ešte keď mi doktor povedal, že je tam veľká pravdepodobnosť na dvojičky .... tak my sme sa kvôli tomu teraz zdržiavali 🙂)

babulka1978
19. feb 2013

V septembri som dobrala antiko, lebo som mala cystu, ktora napriek antiko nezmizla.......uz som mala vybaveny termin na operaciu......a napriek cyste a antiko lekarke skoro oci vypadli v novembri....boli sme tehu, napriek cyste na vajecniku......

matulindaaa
20. feb 2013

ahojte kočky ako som písala antiku som vysadila v januári od pondelka čakám že konečne prídu prvé dni a nič, najhoršie je že ani sa necítim na to že by som ich mala dostať, kým som brala HAK tak som to mala pravidelné ako hodinky je možné, že to trvá kým sa mi to po liekoch upraví? 😖

matulindaaa
22. feb 2013

už sú tu a už aby odišli 🙂

misa111
6. mar 2013

ahoj matulindaa ja som vysadila tabletky minuly rok v auguste a mam ich nepravidelne vacsinou pridu po 30 dnoch, niekedy mi meskaju 1,5 tyzdna a mam ich vacsinou 3 dni.
Mam kolegynu ktora nema aj 2 mesiace :D len ona uz ma deti.

matulindaaa
12. mar 2013

@misa111 no mne to teraz tiež tak vychádza po 30 dňoch uvidíme budúci mesiac či sa to upraví....i keď možno nezistíme, keďže sa snažíme o bábo 🙂

misa111
12. mar 2013

@matulindaaa aj my sa snazime a stale nic. mozno to raz pride tak drzim ti palce nech to vyjde

matulindaaa
12. mar 2013

@misa111 snažíte sa intenzívne už od augusta? ako si vysadila tabletky?

misa111
13. mar 2013

@matulindaaa od oktobra sa snazime , jeden mesiac sme si davali pozor :D a ty sa uz kolko snazis

matulindaaa
13. mar 2013

@misa111 tabletky som vysadila koncom januára....potom sme si tiež mesiac dávali pozor 🙂 a vlastne to skúšame prvý mesiac, skôr nechávame tomu voľný priebeh ..... 😉

misa111
14. mar 2013

@matulindaaa tak to mas pohodke :D este si uzivaj kym ne si tehu :D potom to bude ine :D

matulindaaa
15. mar 2013

@misa111 no tak tej zmeny sa kúsok aj bojím 🙂

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janaplt
15. mar 2013

Ahojte, ja planujem vysadit antiku v auguste. Beriem evru asi 7 rokov, pred cca 3 rokmi som mala asi rocnu pauzu v uzivani. Dufam, ze sa co najskor podari 😵

amouramour
15. mar 2013

ja som vysadila HAK jeden mesiac som dostala, dalsi uz nie a bola som tehotna a vsetko v naj poriadku🙂

matulindaaa
18. mar 2013

@janaplt ja som si tiež myslela že hneď a vyzerá to, že si musím zase počkať .... asi sme to tento mesiac prešvihli 🙂 chi chi

matulindaaa
25. mar 2013

dnešným dňom zahajujem nové snažilkovanie 🙂

gabuska12
25. mar 2013

ahojte, ja som bola na jesen na kyrete po MA v 12.tyzdni, potom mi nasadili antiku na 3 mesiace a vo februari som ju dobrala. tento mesiac sme sa snazilkovali ostoset a nic, v sobotu nabehli cerveni...:( takze cakam na koniec a rychlo znovu do toho...mam sice 8,5 rocneho syna, ale zistujem ze asi to uz nepojde tak lahko ako pri nom...to stratene babo sa nam podarilo po 7 mesiacoch...ufff je to tazke 🙂

marekahenrieta
25. mar 2013

Ahoj, ja som brala HAK 8 rokov a po vysadeni som sa snazila hned otehotniet, podarilo sa az po 6 mesiacoch a teraz mame krasneho chlapceka 🙂

matulindaaa
25. mar 2013

@gabuska12 držím silno palčeky 🙂

gabuska12
26. mar 2013

@matulindaaa dakujem aj ja tebe....🙂 hadam sa to v aprili podari🙂 a ked pride maj lasky cas....🙂

lenulikus
16. apr 2013

Ahojte, chcem sa opytat ake mate skusenosti s vysadenim ant. Maitalon - beriem ju rok a pol (predtym ziadna ant.),no s priatelom (coskoro manzelom 🙂 ) planujeme babo..no planujeme..radi by sme boli,ak by sa zadarilo 🙂 V porovnani s prispevkami,kde pisete ze beriete tabletky 7,9,15 rokov..tak ten rok a pol,co ich beriem ja - myslite ze moze robit rovnaky problem?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre