Čo znamená, že mám vysokú sliznicu v 15 DC?

marinecka95
7. okt 2019

Ahoj 🙂 dnes som po gynekologickom vyšetrení. Dnes mám 15 deň cyklu. Lekárka konštatovala, že na tuto fázu cyklu mám vysokú sliznicu a vraj uvidíme ako sa veci vyvinú. O čo môže ísť?

sabina1864
7. okt 2019

Ja som mala vysokú sliznicu už na 9 den a chcela mi nasadiť HAK vraj na reštart ...🙄 Zatiaľ som to odmietla... Vysoká sliznica súvisí so silnou a bolestivou menštruáciou 😒 a mám aj krátky cyklus cca 23-25 dní aký máš ty?

marinecka95
autor
8. okt 2019

@sabina1864 ja mám cyklus pravidelný 28-29 dní. Mne lekárka zatiaľ nijaké lieky nechce dať, keď príde MS mám prísť na hormonálny profil 🙄 už som z toho na nervy.

vinejka6
8. okt 2019

Vysoká sliznica maternice značí, že buď príde MS alebo tehotenstvo

veronikaszabova
8. okt 2019

@vinejka6 ale nie 15DC.

vinejka6
8. okt 2019

@veronikaszabova nie? Tak potom sorry, ja som vychádzala len zo svojho prípadu. Keď som bola u gyn., povedala mi, že mam vysoko sliznicu, že podľa toho to vyzerá, že som v strede cyklu a ze do 2 týždňov by mi mala prísť MS, ak nepríde, ide o tehotenstvo. Takže som vychádzala z tohto
Ale nechcem tu šíriť mylne veci

veronikaszabova
8. okt 2019

@vinejka6 ono vacsinou, ked je sliznica vysoko tak skoro, tak bude silna menstruacia - ak sa pravdaze nezadari a neuhniezdi sa vajicko 🙂

@marinecka95 drzim palce, aby sa zadarilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre