Z čoho môžem pri milovaní krvácať?

bec
11. dec 2006

ahojte, neviem tu najst nic podobne, tak zakladam temu. Snazilkujeme sa o babo, zatial neuspesne. Ale teraz sa mi stalo, ze som pri styku krvacala. NIe moc a stalo sa mi to prvykrat, ale neviem co to moze byt. Nemam ani som nemala ziadne bolesti a som tak asi v polovicke cyklu. Poradite?

elfa
10. feb 2007

Teda, tento cyklus je to prvy krat (ale pocas 2 stykov v tomto cykle)

susik77
10. feb 2007

elfa: to je uz dost dlho od toho vysetrenia, asi si ho daj zopakovat. Inak, nemala si este vela stresu v posl. case? To moze tiez narusit cyklus. A kolko mas rokov?

elfa
10. feb 2007

Stres? No, ktoho nema 😅
Mam 24. S cyklom mam stale problemy, no nikto mi este nezistil, preco. Tieto problemy mame v rodine.
Zlakla som sa toho krvacania (fakt bolo slabe). Pytam sa preto, ci sa to niekomu stalo, ako dlho to trvalo, co to znamenalo.... Proste ake su moznosti vysvetlenia.

m1110
20. feb 2010

Som tu sice nová,ale ten problém som mala stále pred menštruáciou.No ale raz sa mi to stalo asi ked som mala ovuláciu.Začala som strašne krvácať a moj manžel bol celý od krvy.(to a majte chut potom na sex)Ja nervy a moj tak isto.Tiež som si dala urobiť hormonálny profil a dala sa este vyšetrit ultrazvukom zo spodu.Vraj tam mam maličký vredik preto to može dráždi%t a krvácam z toho.Varj po pôrodoch to je normálne.Mala som ich 2.
Kedže viac sa to prevalilo po štatniciach.Mala som zápal(svrbenie zo spodu).Tak som chodila k gynekologičke ako na hodiny klavíra. 😀.Brala mi cytológiu asi 3krát a posledne sa jej nepoznávala tak ju poslala až do Prešova.Potom mi začal meškať menzes vraj to je kvoli stresu a že je teraz zima.Potom som sa mala prisť objednať na ošetrenie laserom krčka maternice.Keď som prišla poslala ma už rovno do nemocnice objednať sa na operáciu.Takže teraz som týždeň po konizácii,plastike a abrazíí-to je celý zakrok.Dúfam,že nebudem dlho marodovať,lebo som v novej práci aby mi nedali kopačky 😀 😢 Dievčata neviete ako dlho sa to hojí?lebo este som boľava.V nemocnici som mala
kavový vytok a teraz mám trošku krvavý.Bojím sa.Tak asi toľko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre