Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

k.r.i.s.t.l.
28. apr 2009

ja jsem celej duben už doma, nechtělo se mi dojíždet tak jsem s našla práci v děčíně a nastupuju 4.5 tak už se těším.

prcekkk
28. apr 2009

a bude nějaký foto?

lu82
28. apr 2009

Ahojdááááá 🤐

megn
28. apr 2009

nechynko a kolik cm máš čípek?

prcekkk
28. apr 2009

čáááu babizno 😀 jj máš pravdu,určitě bude hůř 😀 a pupík mi taky chybí...

já teď Kubu uhoupala v lehátku,ale taky nevim,na jak dlouho to bude 😅

k.r.i.s.t.l.
28. apr 2009

megn nee do stejně velikosti 74mě tak pro nas ě to stačí, ale je krásnej byt po rekonstrukci,
v te Krupce kruza ciganov hadr a ted tam jsou ty demonstrace

prcekkk
28. apr 2009

ahojky Lu,díky za IP 😉

k.r.i.s.t.l.
28. apr 2009

ahoj Lu 😀

k.r.i.s.t.l.
28. apr 2009

a co pajici???jak se má co malej????Koukam že sem nechodi ☹

megn
28. apr 2009

kritl áááha, tož to jsem nevěděla. Jsem zprávy neviděla ani nepamatuji... večer koupu, kojím.. do 8 hod nemám šanci sednout na zadek.. jsem třeba aninevěděla, že bylo nějaké zemětřesení v Itálii 🙄

prcku holá holáá. Tož to jsi dobrá, žes uhoupala.. mi Honzík včera přes den spal 6 hodin, hihi, se nikdá nestalo. Chytl nějakou spavou za posledních 5 dní, čumím jak puk

lu ahoooj, jak s emáte?

lu82
28. apr 2009

prcek: Nemáš zač.

megn. Ahojky, máme se dobře. Rosteme jako z vody. Už máme 7 měsíců. Tak jsme včera Elišce jakože k narozeninám pořídili elektronické chůvičky. 🙂

prcekkk
28. apr 2009

fakt?tak to se u nás teda nestane a v noci taky ne 😢

lu82
28. apr 2009

Jdeme papat, za chvíli se objevím.

prcekkk
28. apr 2009

určitě doraž a co máte dobrýho?

megn
28. apr 2009

lu to máte velkou holku doma.. co ti baští Eliška?
prcku třeba se dočkáš.. teď je u nás nějaké ticho, asi vytuhnul 😀 včera jsme byli na očkování a třetí pichanec zvládl v pořádku a váhu má 7,8 kg 🙂

nechynka
28. apr 2009

jééé holky vás jsem všechny tak dlouho neviděla

megn to netuším...já se v tom nevyznám...v těhu průkajdě mám O:3/4 a potom CY 2cm,naléhající hlavička...toť vše co vyčtu 😅 doktor škrábe jak kocour 😠

nechynka
28. apr 2009

ale dvě poradny předtím jsem měla to CY 3cm

nechynka
28. apr 2009

prcku a Kubík se v noci pořád nelepší? ☹

megn
28. apr 2009

nechynko 2 cm tak to je v pohodě.. horší by bylo kdybys měla tak 0,5cm. Každopádně hlídat je to třeba určitě. A taky se šetři, on předčasný porod není nic dobrého. Doktoři kolikrát straší zbytečně, ale nic nepodceňovat že jo

jak jsi na tom s váhou, kolik nahoře? 🙂

megn
28. apr 2009

nechynko a měřil ti ten čípek přes vaginální UTZ? pokavaď ručně, tak ručně je nepřesné

prcekkk
28. apr 2009

megn,se máš,že ti Honzík usne takhle sám,to u nás nehrozí....od neděle ho učim,usínat večer samotného v postýlce 😒 má docela výdrž - řve min.45min.....se naučil usínat u mě na rukách 😖

nechy,to je super,že jsem tu zase ve starém složení,co? 😀 jako za mlada 😉

prcekkk
28. apr 2009

nechy,je přesný jak hodinky,každé 3hodiny a nad ránem je to i častěji 😔

megn
28. apr 2009

tak naše noci jsou stejné jako u prcka, prostě hrůza a zděs. Dnes jsem padala na hubu už v 5:20 😝 Honzík chtěl kakat, tak jsem ho musela dát vyprdět na nočník.. samo že se mu pak už nechtělo spát 😀
prcku tak on mi přes den nijak moc extra nespával.. teď posledních 5 dní ho nechám v postýlce, on si zakňourá a pak si dáchne tak na hodku a půl třeba. To je u nás novinka a tááákhle si ji užívám 😀

k.r.i.s.t.l.
28. apr 2009

holky projela jsem Vám albíčka a všichni mimisci jsou krásny
nechy vy to mate jako překvápko nebo jen pro ostatní???

nechynka
28. apr 2009

megn,měřil ručně..a mám +10kg 😔 ultrazvuk mi slíbil až teďka,že prý mimčo hodně porostlo tak ho přeměříme...tak se těším jak malá 😵
a Honzík je úžasnej....
holky jak vy to děláte,že máte tak krásny děti 😀 😵

prcku jo stará sestava...to bývaly časy 😵 ještě by se mohla ukázat pajici a foogy někde lajdá

prcku a to ho necháte vyřvat nebo jak ho to učíš usínat samotnyho?...teda po 3hod...to musí být mazec...toho já se nejvíc bojím...těch nocí...páč já jsem spáč a když nejsem vyspaná tak jsem protivná ☹

prcekkk
28. apr 2009

fakt?tak to já dát Kubíka do postýlky,tak máme doma do 10min.divadlo 😝 se mu tam nelíbí.nejlíp se mu spí venku v kočáře 😉
Honzík chodí už na nočníK?

evitkamalicka
28. apr 2009

achooooooooooj 😵

megn
28. apr 2009

akorát teda, že ten interval tři hodiny má kratší.. teda jak kdy to je fakt. Poslední měsíc jsem šílela, páč kolem té 20 hod usne a pak když jsem šla spát kolem té desáté, tak se budil na první kojo 😠 teď se budí prozměnu v 1:30, pak kolem 3 a pak co hodinu, to už nedávám a spí u mě.. takže máme lepší noci a horší noci.. 🙂

megn
28. apr 2009

evi ajooj, jak s emá Adamko?
nechynko ono to vstávání v noci je o zvyku 😀 jak budu spát NĚKDY celou noc, tak to asi nerozchodím a stejně se budu budit 😀
nuu čípek bude v pořádku neboj, uvidíme příště..
a kuju 🙂

prcekkk
28. apr 2009

nechy,jinak se to nenaučí.prostě ho dám do postýlky,chvíli jsem s ním a pak odejdu a on řve a řve a pak už u toho má i zavřený oči ale řve jen ze setrvačnosti ☹ je to holomek,no.

nechy,můžu ti říct,že já jsem taky spáč,ale ze začátku jsem to snášela o dost líp,ale teď je to krize.ještě k tomu jsem chytla chřipku,takže měl MM včera dovču,abych to trošku vyležela...jsem prospala celý den - to byla paráda

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre