Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
28. máj 2009

jo to je fakt, Janičkovi se musíš věnovat jen co to jde. pracuješ jinde, nebo jak, že máš danou přestávku?

megn
28. máj 2009

sluníčko ty už mizíš? To je škoda, nemám zrovna moc času, tak jen tak odbíhám od všeho i Honzíčka, tak snad příště pořádně zdrbneme.. Hlavně se těším na foto 🙂

foogy
28. máj 2009

jsem ás holky proprásla

lu - držím pěsti! A neboj, Elinka to zvládne! Na jednu stranu má pravdu megn, že to člověku nedá a furt to malé pozoruje, na druhou stranu je fakt, jak píše Evi, že každé dítě je jiné! Každopádně držím palečky!!!!

dani - já taky přijedu hledat kabel 😀

ahoj megn, evit!!

lu82
29. máj 2009

Ahoj holky, díky za podporu. Včera jsme byly poprvé. Je to v pohodě, cvičíme 3 cviky a docela nám to jde. Sice při tom malá řve jak tur, ale když jí to pomáhá. Máme hodnou sestřičku, která nám vše pěkně vysvětluje, takže to určitě zvládneme. No jo, každé dítě je jiné. Některý doktor řekne, že má sedět mezi 8. - 10. měsícem, některý už v 8, je to různé. Jenže nás tam hlavně poslala doktorka, žeprej má strašně ztuhlé záda. Už od miminka se strašně prohýbala v zádech a když jsem to doktorce řekla, tak mně odpověděla, že je to z prdíků, že ji bolí bříško. A co se týká lození, tak já ani mí sourozenci jsme nikdy nelozili a zrovna chodili. Takže i v tomto jsou děti různé.
Evitka: malý krásně lozí, dívala jsem se na video. Je to sranda 🙂

evitkamalicka
29. máj 2009

lu dakujem za maleho to je uz video z pred tyzdna, teraz uz doslova beha a uz sa mi zacina aj stavat na nohy potvorka, ale este sa mu moc nedari co som zatial rada 😅

evitkamalicka
29. máj 2009

lu a inac nas sice lozi, ale tiez sam este nesedi a vraj je to ok, nam neurologicka hovorila ze staci ked bude sediet do 10. mesiaca

megn
29. máj 2009

Lu ahoj, ony ty mimča všeobecně tu Vojtovku moc nemusí, páč člověk jim dělá něco co se jim nelíbí, nebo v případě se jim nechce dělat. Jaké cviky jste dostaly? Chce to vydržet, určitě to pak bude fajn.. Eliška má 8 měsíců, to všechno ještě dožene a pak všechny ještě předběhne 🙂

megn
29. máj 2009

foogy jj přišlas včera pozdě, musíš dojít i sem na čumendu, nejen do volné diskuze 🙂 Jak se máš kočko?

danuško našlas kablík? 😀

foogy
29. máj 2009

lu - včera jsem byla u kámošky, co má dvojčata, s holčičkou taky cvičí a říkala, že jim to hrozně pomáhá, ale že malá u toho taky brečí a křičí, že se jí to vůbec nelíbí.

megn - furt jenom hubnu a začínat zapomínám 😀

terinda
29. máj 2009

foogynko, gratuluju k hubnutí, jsi šikulka 😉

foogy
29. máj 2009

teri - díky, ale je to dřina 😀

terinda
29. máj 2009

foogy vím, ale ten výsledek stojí za to 🙂

taky se mi trošku podařilo 😀

foogy
29. máj 2009

teri - fakt? super, to je paráda!!! A kolik jsi dala dolů? A jak? Cvičíš?

terinda
30. máj 2009

ahoj foogy, no snažím se nějaký ten čas nejíst čokoládu, jím svačinky po 3 hodinách (ananas apod) a skoro každý den cvičím - když to vyjde 😉
asi tak 4-5 kg 🙂

i když teď zrovna se valím jak pučmeloun, ty obědy u rodičů mi to kazí 😀

foogy
31. máj 2009

teri - tak paráda!!!!!! Jsi šikula!!!!
To cvičení k tomu chce - to znám, taky chodím tak 4x-5x týdně. Sice je to časově náročný, nemám čas na kámošky a domácnost, ale chci být hubená a to mi za to stojí 😉

evitkamalicka
31. máj 2009

Kocky mne sa tiez dari uspesne chudnut, zatial mam - 11,5 kg 🙂

luccii
31. máj 2009

ahoj mamci 🙂 po dlouhe dobe vas vidim na prvni strance, tak jsem vam prolezla albicka a mate opravdu krasne deti 🙂

nas vcera vyfotil kamarad, takze mame i spolecne fotky 😵 uz se na prdolku moc tesim, jen jsem zvedava, jak se vsechno zmeni a jak to budeme zvladat 😉 manza bohuzel dostal nejakou velkou firmu, takze bude mit malo casu a bude malo doma, no snad to nejak zvladneme, porad jeste muze prijet moje maminka, aspon na tyden... i kdyz manzu bych tu radsi, to je jasny

megn, od kdy kyblikujete? my to chceme zkusit hned... 🙂

nechy ja nevidim aktualni foto tveho briska 😨

prcekkk
31. máj 2009

😀 nazdárek,je tu někdo?

prcekkk
31. máj 2009

☹ nikdo?

evitkamalicka
31. máj 2009

ja som tu na chvilu

prcekkk
31. máj 2009

ahojky,tak jaký byl víkend? 🙂

evitkamalicka
31. máj 2009

nic moc, vonku je hnusne tak sa ani nedalo ist...a u vas ako?

prcekkk
31. máj 2009

já slavila včera narozky,takže pohoda.Kubík byl u našich poprvé sám přes noc a pohoda 😉

evitkamalicka
31. máj 2009

jeeej tak vsetko najlepsie 🙂 ...my sme sa s manzou prihlasili na vodicak a kurz nam zacina v juli, tak dufam ze to zvladneme

megn
31. máj 2009

Prcku takže gratuluju k narozeninám, zdravíčko, pohodu a hlavně zdravého Kubíka!

prcekkk
31. máj 2009

já je mám až ve čtvrtek,ale musela jsem to slavit už včera,protože to máme nějaký nabitý 😅

ale moc děkuju

jak je megn?

prcekkk
31. máj 2009

evi,vy nemáte řidičák ani jeden?
jééé to bude sranda,se budete učit spolu,ne? 😉 neboj,bude to pohoda

evitkamalicka
31. máj 2009

prcku nemame ani jeden, ale dostaneme od nasich auto, lebo oni si idu kupit nove, takze ideme na to 😅

megn
31. máj 2009

Lucii ty už jsi 40 tt? 😕 joj, to ani není možné! vidíš jak jsi to daleko dotáhla, teď už se jen rozsypat. 🙂 Přeji ti rychlý, pohodový, bez komplikací porod a hlavně radostné shledání s tvým krásným mimuškem. Jsem zvědavá co se vykulí, třaba Nelinka? 🙂
bříško máš óóbr, joo jsi ve finále 🙂

teri šiklu 4-5 kg, jen tak dál, gratuluji! 🙂

megn
31. máj 2009

evi to dáte, na tom nic nejní 🙂
prcku jaké to bylo přes noc bez Kubíka? Se mi může jenom zdát když furt kojím a ještě dlouho budu 😅
v noci několikrát co 2 hodiny! 😝 😠 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre