Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
22. jún 2009

...ale ty co máš v albu jako poslední jsou z minulýho týdne.on nevypadá moc na to,že má tolik kg 😅

megn
22. jún 2009

určitě vyfoť kozlíka.. pokud nebude nervní.. ikdyž nemusí se na všech fotkách smát co? 😀

megn
22. jún 2009

myslíš ty fotky Kubíka jak leží na štorc v postýlce?

evitkamalicka
22. jún 2009

my ideme do poradne 29.6., ale Adamko ma az teraz skoro v 9 mesiacoch tych 9 kil

megn
22. jún 2009

prcku jinak vám to s taťkou moooc sekne na té fotce z vítání, u té kolobky! krásná rodinka 😵

megn
22. jún 2009

evi že v roce prej maj mít trojnásobek porodní váhy což si myslím že plus mínus Honzík bude.. páč se s nabíráním zabrzdil už tak před měsícem

megn
22. jún 2009

prej kolobky, no jo vykojenej mozek.. jistěže mělo být kolíbky! 😀

evitkamalicka
22. jún 2009

megnka ano v roku trojnásobok a v polroku dvojnásobok

prcekkk
22. jún 2009

jj přesně tu myslim,včera u našich se poprvé překulil na bříško....přitáhl se o hrazdu a bylo to
megn,díky...se budu snad červenat 😀

prcekkk
22. jún 2009

tak budeme holt větší,no...co s tím nadělám,že?nedát mu najíst?tak to fakt nehrozí.určitě to vyběhá,až bude větší

megn
22. jún 2009

holky poraďte jak velkou kombinézu mám koupit pro Honzíka na dovču, jedeme za 14 dní.. dnes ji musím objednat a nevím jakou velikost. Na dovče v tu dobu bude mít 7 měsíců... tak nevím jestli 6-9M nebo 9-12.. ať ji nemá malou nebo zase velkou.. taky nevím jak hrubou, na svahu v Alpách nebude mínus.. snad teda.

prcekkk
22. jún 2009

vy jedete lyžovat?lepší bude větší než menší,ne?

evitkamalicka
22. jún 2009

megn ja by som kupila 6-9

megn
22. jún 2009

prcku to víš že to vyběhá a nevypadá tlustý! Pak kašli na tabulky a předpisy žejo!

megn
22. jún 2009

evi asi jo no.. dyť to bude mít jen na týden, tak dík.. ono stejně plánujeme druhého prcka, tak jí snad ještě využijeme žejo?! kdybych koupila větší tak by ji mohl mít na zimu.. ale ono kdoví jak velký bude ...že

megn
22. jún 2009

prcku myslíš větší? Já právě nevím, proto se ptám 😀
a gratuluji k překulismu!

megn
22. jún 2009

prcku no gratuluji... teď budeš jen běhat a obracet nazpátky.. a večer je to taky žůžo, když se otočí na bříško a né zpět, se pak rozčilujou ti prcci 😀

foogy
22. jún 2009

evit - jé, tys sundalas vlasy? Ale je fakt, že v létě v nich musí bejt hic, ale na zimu dobrý, budou hřát 😀

prcku - jé, vy jedete na svatbu! A bez Kuby, to bude pařbička, co? A má to na Červeném Hrádku? My tam byli vloni a vypadalo to úžasně romanticky.

megn - vy jedete na dovču už za 14 dní, jo? Se někdo má, teda!

megn
22. jún 2009

foogysku tobě to uteče taky jajo voda hurá na dovču!

kdy se ukáže ta nechynka jako???

evitkamalicka
22. jún 2009

my sa chystame na dovcu az buduci rok ked bude Adamko vacsi, este sme na ziadnej dovolenke v zahranici s manzelom neboli, ja by som chcela ist na Mallorcu

wrtulka
22. jún 2009

Ahojky Megn 😉 trošku jsem na vás jukala.. koukám že Honzíček je hodnej tak máš na MK časík 😵

megn
22. jún 2009

evi taky je nejvyšší čas na dovču! Mallorca je super volba!

wrtulko ajooooj, jak válčíš? Ještě dovča, nebo už PN? Ani nevím co nového, týden ses neukázala.

Honzíček spinuškal, ale už ej vzhůru, nicméně teď si hraje sám v postýlce. 🙂

foogy
22. jún 2009

evit - a na dovču s Adámkem nebo bez?

megn - no, uvidíme, uvidíme, kdy a kam pojedeme, u nás není dycky tři dny před odjezdem nic 100%, haha

megn
22. jún 2009

foogynko aháá takže tak.. třeba budeš nakonec mile překvapena 😉 mi stačí ke štěstí i dovča po vlastech českých hezkých 🙂

wrtulka
22. jún 2009

Megn co nového.. no minulý týden jsem byla v přechodu a od soboty kdy jsem byla v Heliosu v Brně na krvi sedím na vejcích 😉 😀 😀 a od soboty mám taky PN
zítra zase frčím na krev jak jim reaguju a pak mi možná upraví dávky..
no a v sobotu předpokládám na UTZ do Brna nebo možná v pátek u mé gynekoložky
a příští týden předpokládám někdy v úterý možný dřív odběr vajuch

megn
22. jún 2009

wrtulko sedíš na vejcích? 😀 takžes to zvládla v pohodě to Brno? Bylas s Heli? tj jen dobře, že máš tu PN raději buď doma, hezky v klídečku, žádné další nervy netřeba.
po odběru vajíček se děje co?

megn
22. jún 2009

kuk, on tu nikdo?

foogy
22. jún 2009

Měla jsem tu kámošky, nejdřív jednu, pak druhou - nevěstu, za 14 dní se vdává, takže téma bylo jasně dané 😀

megn
22. jún 2009

foogy to jo, třeba se do budoucna i něco dovědět, se bude hodit 🙂

wrtulka
22. jún 2009

megn no po odběru vajuch se děje to nejdůležitější..
dají je pomocí speciálních injekcí dohormady s vajuchama a budou je ve speciálním prostředí
kultivovat 5-6 dní až z nich budou velký embrika (doufejme) který mi pak vrátí do bříška a budeme se všichni modlit aby se jim u mě líbilo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre