Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
4. aug 2009

kdy se chystáš k doktorovi?

urbi
4. aug 2009

ahoj holky, jdu mrknout, co Nechy a tady super zpráva!!!!!!!!!!!

moc gratuluju Ondráškovi!!!!!!!!!!!!!!! a rodičům přeji, ať jsou celá rodinka moc a moc spokojení!!!

Že ho je kousek co? 😵

luli82
4. aug 2009

megn: Jojo, dík za přání. U Elišky mně bylo zle šíleně, tak snad to nebude stejné 😖

megn
4. aug 2009

Urbi ahoj, je ho privela! Už se těším na fotečku 🙂
ten tvůj Filípek je krásný chlapeček! Po mamince 😵 😵

luli82
4. aug 2009

megn: Já už byla, na krvi, těhu potvrzeno, ale v začátku, na ultrazvuk jsem objednaná na pondělí 10.8.

luli82
4. aug 2009

Ahoj urbi... No jo, Filípek je kus, asi ho začnu namlouvat pro naši Elišku 😀

megn
4. aug 2009

luli 10 na UTZ? to je za pár, fijůů No jsem zvědavá co a jak.. 🙂 jestli to bude kluk nebo holka ... aha na to si budu muset počkat 😀

luli82
4. aug 2009

megn: Hmmm, to jsem taky zvědavá, ale na to si opravdu ještě počkáš.... 😀 Asi se toho pondělka nedočkám. Našim to řeknem v nedělu před doktorem, blbě to vychází, zveme je na oběd, tak jim to chceme říct a šak to je jedno. Při Elišce jsme dostali vynadáno, že jsme jim to neřekli dřív 😀

luli82
4. aug 2009

Nic, já pádím. Jdeme do lékárny a nakoupit. Tak pa. Snad moc nezmoknem. Budu tady až večer, tak snad ne sama...

urbi
4. aug 2009

Lu, ty čekáš miminko???!!!!!!!!§ tak to je bomba teda - jůůů, to čučím, tak ať je ti dobře 😵

a děkuju za pochvalu Filípka 😵 já jsem zkoukla videjka od Meganky a malej je boží 😵 😵 😵 😵
Lu, proč ty nemáš albumky a fotku?

urbi
4. aug 2009

jo a Megi, po mamince Fíla asi nebude, bo maminka je nyní v dobré depce ze své postavy a váhy ☹ 😠 😀

danka24
autor
4. aug 2009

caukooo babuleeeee 😀 😀

megn
4. aug 2009

urbi proooč depku? Jsi fešná mamča, žádný tuk, samý sval, figura šlank! Jste byli na dovče v Jeseníkách? Koukám na fotky, moc pěkné 😵 je to krásné mít dítě že? Pokud teda neřve přes celý byt že nemůže přelést prah 😀 Hany byl protivný, tak jsem ho te'd za velkého řevu šla uložit 🙂 Koukám na důkaz ohledně Mandučky a výšlapu, nebolely tě záda? Týjo já Honzíka měla jednou 2hodiny na dovče a myslela jsem, že mi záda uhnijou 😀
Filípek už leze, neb se snaží? Dle fotek asi ano, nebo brzy poleze 🙂

Lu se hlavně opatruj, jsem zvědavá co reakce rodičů. Ti budou šťastní viď?

megn
4. aug 2009

danuško čus prde 😀

evitkamalicka
4. aug 2009

cus kocky 🙂

megn
4. aug 2009

přelézt mělo být... chjo zas jsem měla mozek napřed... tyjo ta mateřská dovolená.... ještě pár let, tak jsem marná ouplně.. no dege hadra 😀

megn
4. aug 2009

evi tobě neklesá kvíkvé doma? se asi budu must začít nějak vzdělávat.. možná si vytáhnu nějakou knížku, furt nebyl čas a už mi to i chybí 😀
zdravím

urbi
4. aug 2009

jé Dani, 26. týden... nádhera!

Megi, ty jsi komik - prej šlank figura - je to hnus velebnosti, ode dneška nežeru

manduca super, dokonce jsem tam nosila i 15ti kilovou neteř, takže proti ní mi 8,5 kilový Filip přišel ouplně v poho....

neleze, je to lenoch - do nedávna jsme cvičili vojtovku - hypertonie

Honzík se dobře plazí co?

evitkamalicka
4. aug 2009

megn obcas mam pocit ze klesa 😀

megn
4. aug 2009

Honzík? no natože je z něj Maresjev, tahá nohy za sebou, tak umí nasadit i rychlost 😀 asi takový střed.. mile mě překvapil. Některé děti v jeho věku umí toho méně, ale některé ne.. tak mne těší, že není poslední jako ve všem 😀
dyť nemá ještě ani jeden zub!
Nebu'd na sebe přísná, jsi fakt moc hezká maminka.. a hubená jak lunt!
Filípek už má kolik zoubků?

Tu neteřinku jsi nosila na zádech? Je to lepší? Povím ti ta manduca je ale fakt kvalita, včera tady byla kamarádka.. a donesla si malou v nějaké klokance, to se fakt nedá srovnat!

megn
4. aug 2009

evi jak máš JENOM ten pocit... jsi na tom lépe jako já 😀

urbi
4. aug 2009

evit, ahoj!

dítko je hore, musím...

zuby má 2 😉

megn
4. aug 2009

urbi ta Vojtovka vám byla doporučena? Jak to Filípek snášel?

megn
4. aug 2009

urbi dva jo? to mu gratuluji.. máš už šaty? 🙂 mějte se hezky a zas někdy dojdi.. nicméně do alba nakouknu vždy jak se vám daří

danka24
autor
4. aug 2009

urbiii dakujeme 😵 😵 ale megi ma pravdu stym ako dobre vyzeras 😉 😉
moja svagrina sa smeje ze mi so segrou budeme po porode vyzerat lepsie ako pred porodom .. ze kazdym porodom budeme chudnut.. 😀

megn
4. aug 2009

danuš buď ráda.. prostě máš dobré zažívání, dobře ti funguje metabolismus.. ani se nějak nepřejídáš že? Prostě pohodářka, žádný stres, budeš mít i mega zlaťoučké a hodňoučké dítko 😉

megn
4. aug 2009

po mamince 😀

danka24
autor
4. aug 2009

megi ja ti dam take prdo ze az 😀

megn
4. aug 2009

no co no co? 😝 😅 😅 😅

megn
4. aug 2009

kaj jste se všechny zdáchly? 🙄 😕
tož já jdu vařit, čiaoooo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre